Français English  Ви знаходитесь: » ЗУСТРІЧ » ВІТАЄМО

ВІТАЄМО!

Про товариство | Оголошення | Новини | Розділи сайту | Друзі і партнери


Дорогі друзі!Äîãîðè

Ви знаходитесь на старій, архівній версії сайту.
натисніть сюди для повернення на активну версію веб сайту

ÄîãîðèПро товариство
Українське Товариство допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ» було засновано у Монреалі у 1997 році групою новоприбулих імігрантів. Причиною заснування Товариства була необхідність створення організації, яка би представляла національно свідомих імігрантів останньої четвертої хвилі іміграції як складову частину Конгресу Українців Канади і як одну з суспільних формацій міста Монреаль (Квебек, Канада). Метою Товариства «ЗУСТРІЧ» була і є допомога новоприбулим з України інтегруватися в життя української громади і в спільноту Монреалю в цілому. Ця мета досягається шляхом організації зустрічей, вистав, спектаклів, подорожей, вечорів відпочинку тощо.

Приєднуйтесь ! «ЗУСТРІЧ» існує виключно завдяки внескам членів товариства (15$ на рік з родини, 10$ на рік з несімейних), а також прибуткам від проведення вечорів. Всі наші активісти посвячують свій час і енергію безкоштовно, на громадських засадах, і єдиною їх привілегією є право голосу на загальних зборах. Ми запрошуємо усіх, хто має цікаві ідеї і хто готовий взятися за їх виконання.
ÄîãîðèПодії
02-03-2014
:. Українці Монреалю – проти російської інтервенції
 
Військова агресія Кремля згуртувала українців не лише всередині країни, але й за кордоном, та змусила їх вийти на мітинги на підтримку своєї Батьківщини у найвіддаленіших куточках планети. Представники української діаспори одного з найбільших міст Канади – Монреалю – 2 березня, у неділю, провели пікет консульства Російської Федерації. На першу годину дня на одній з центральних вулиць міста зібралося кількасот небайдужих українців. Активісти громади звернулися до людей з закликами не бути осторонь та розповідати світу правду про події, що наразі відбуваються у Криму. Зокрема, слово брали: організатор події, член Управи Українського Національного Об’єднання Оксана Герич, представник радіопрограми «Український час» Симон Куклевський, активісти Ростислав Нємцев, Світлана Кройчик тощо. Актор Григорій Гладій виконав лемківську жалобну пісню «Плине кача», якою провожали в останню путь Героїв Небесної Сотні. А разом з отцями Володимиром Вітом та Ігорем Куташем присутні звернулися до Всевишнього з молитвою «Отче наш».
Не залишились осторонь української біди й іноземці. До пікетувальників приєдналися представники сирійської та азербайджанської громади, а поруч з синьо-жовтими прапорами України піднялися їхні національні прапори. Слово попросив і мітингар-мексиканець, який розпочав свій виступ вітанням «Слава Україні!» та вибачившись за незнання української, надалі звертався англійською.
Після закінчення пікету люди розвісили плакати з гаслами та портрети загиблих Героїв Майдану на паркан консульства. На жаль, маємо сумніви, що путінське представництво у Монреалі почуло українців – принаймні, жоден працівник цієї установи не вийшов до людей.
Українці і надалі продовжуватимуть мітинги біля російського консульства з вимогою припинити військову інтервенцію Кремля. З понеділка, щоденно, протягом усього тижня усі бажаючі можуть підтримати пікет з 12 до 13 години за адресою 3655, вулиця Дю Мюзе (Du Musée). За можливістю просимо приносити з собою плакати, державні прапори та українську символіку. Голос України чує увесь світ, тож, маємо сподівання, нашими зусиллями вдасться побороти і глухоту російських дипломатів.
17-01-2014
:. Євромайдан – у центрі Монреалю
 
Євромайдан - у центрі Монреалю Євромайдан - у центрі Монреалю Підтримати монреальський Євромайдан завітав поважний гість — очільник Світового конгресу українців Євген Чолій
Євромайдан - у центрі Монреалю Товариство новоприбулих «ЗУСТРІЧ» За день до мітинга зібрало небайдужих українців обсудити поточні події в Україні
Ñâ³òëèíè: Àíòîí Ðåâà 
 
У неділю, 8 грудня площу Філіпс у центрі Монреалю прикрасили жовто-блакитні прапори та символіка. В другій половині дня тут відбувся мітинг на підтримку Євромайдану – мирного спротиву українського народу проти чинної влади. Подія, організована товариством новоприбулих «Зустріч», зібрала близько двох сотень українців та канадійців українського походження. Підтримати європейський вибір України прийшло кілька поколінь – молодь, люди середнього та літнього віку, багато хто прийшов родиною, з малими дітьми.
О 14 годині присутні почали мітинг з натхненного виконання Гімну України. Натовп трьома мовами – українською, англійською і французькою – переконливо висловив своє бачення майбутнього своєї батьківщини. «Україна – це Європа» та «Канада підтримує Україну» - такими були основні гасла мітингувальників. Українським ж керманичам - президенту Януковичу і прем’єр-міністру Азарову люди адресували ганебне «Банду – геть!».
Підтримати монреальський Євромайдан завітав поважний гість – очільник Світового конгресу українців Євген Чолій. У своєму виступі голова СКУ змалював присутнім ситуацію, що склалася наразі в Україні. Після нього виступив професор Роман Сербин, який щойно повернувся з України. За кілька годин до цього у Києві протестувальники повалили пам’ятник комуністичного вождя Леніна. Звістку про це монреальский «майдан» зустрів схвальними вигуками. Після колективної молитви «Отче наш» отець Ігор Куташ та отець Ярослав Півторак проспівали молебень за Україну.
Змерзлі мітингувальники не звертали увагу на холод та зігрівались співом шлягеру Володимира Івасюка «Червона рута» та духовного гімну «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни». Після акції, що тривала близько години, люди не поспішали розходитись по домівках – хтось знайомився чи спілкувався зі знайомими, а ті, хто змерз – пішли грітися гарячою кавою.
28-07-2013
:. Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
 
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Світлини: Олександр Білошицький, Антон Рева 
 
Одне з найпоетичніших свят українського обрядового календара — це свято Івана Купала, яке святкується 7 липня. Купальські вогні надихали на творчість не лише великого Миколу Гоголя, а й багатьох інших письменників та поетів. Кожного року вони надихають Товариство «ЗУСТРІЧ» організовувати свято Купала. Ось і цього року саме з 6 на 7 липня його святкували всі, хто приїхав на оселю «Свята Софія». Вже за традицією, початком свята був майстер-клас з плетіння вінків Федора та Олександри Куркчі, який розпочався коло 4 години. Ведучі свята підготували чудову розважальну програму, яка розпочалась з урочистої частини, далі прикрашали Купалицю — дерево Життя, потім з'явилися Лісовик і Водяник в супроводі своїх чарівних мавок і русалок та почалася дуже цікава вистава з конкурсами, в яких активно брали участь усі: від малку до велика. Взагалі було дуже весело. Цьому сприяла також чудова погода. Один з конкурсів був на найкращий купальский костюм, переможниця якого отримала незабутній подарунок.

Ольга Воробей
23-07-2013
:. «ЗУСТРІЧ» провела пікнік на острові Святої Єлени
 
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
Світлини: Олександр Кулішов, Ольга Воробей, Євген Фролов 
 
В 2013 році пікнік випав на неділю перед Національним святом Квебека. В суботу весь день йшов дощ, і в неділю прогноз обіцяв продовження непогоди. Управа вже майже відмінила захід, але в останню хвилину вирішила ризикнути, і не помилилася. Погода не підвела. Так само, як і більше за тридцять чоловік, які приїхали на острів Св. Єлени, щоби провести час на природі, поспілкуватися, зустріти нових друзів. Гості ділилися смачними стравами, грали в ігри, співали пісні. Час пробіг весело і непомітно, і коли вже почало смеркатися, голова управи Антон Рева пригадав, що треба зробити спільну фотографію. Товариство сподівається бачити нових знайомих на наступних заходах «ЗУСТРІЧі»: святі Івана Купала, що пройде на початку липня та святі Незалежності, що заплановано на кінець серпня. Отже, до зустрічі!

Євген Фролов
Попередні новини

  12-05-2013 :. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» >>>
  03-01-2013 :. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» >>>
  20-12-2012 :. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» >>>
  16-11-2012 :. Святкування 15-ої річниці заснування Товариства >>>
  01-11-2012 :. Товариство анулювало подорож на вибори до Верховної Ради України >>>
  15-11-2012 :. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі >>>
  04-10-2012 :. Команда товариства «ЗУСТРІЧ» у півфіналі волейбольного турніру >>>
  04-10-2012 :. «ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України >>>
  03-08-2012 :. Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» >>>
  02-07-2012 :. Ідея побудови кооперативного будинку не знайшла достатньої підтримки >>>
  29-06-2012 :. «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени >>>
  29-06-2012 :. «ЗУСТРІЧ» підтримала Український фестиваль у Монреалі >>>
  31-05-2012 :. Презентацiя «Актуальнi питання молекулярної бiологiї» >>>
  31-05-2012 :. У Монреалі відбувся «Сорочинський ярмарок» >>>
  10-05-2012 :. Подорож на Cabane à sucre >>>
  27-03-2012 :. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» >>>
  27-03-2012 :. Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ» >>>
  27-01-2012 :. Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом» >>>
  03-01-2012 :. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» >>>
  28-12-2011 :. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» >>>
  28-12-2011 :. Дитяча костюмова забава >>>
  28-12-2011 :. Святкування 14-ої річниці заснування Товариства >>>
  28-12-2011 :. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі >>>
Всі новини
Літо 2002 >>> Осінь 2002 >>> Зима 2002-2003 >>> Весна 2003 >>>
Літо 2003 >>> Осінь 2003 >>> Зима 2003-2004 >>> Весна 2004 >>>
Літо 2004 >>> Осінь 2004 >>> Зима 2004-2005 >>> Весна 2005 >>>
Літо 2005 >>> Осінь 2005 >>> Зима 2005-2006 >>> Весна 2006 >>>
Літо 2006 >>> Осінь 2006 >>> Зима 2006-2007 >>> Весна 2007 >>>
Літо 2007 >>> Осінь 2007 >>> Зима 2007-2008 >>> Весна 2008 >>>
Літо 2008 >>> Осінь 2008 >>> Зима 2008-2009 >>> Весна 2009 >>>
Літо 2009 >>> Осінь 2009 >>> Зима 2009-2010 >>> Весна 2010 >>>
Літо 2010 >>> Осінь 2010 >>> Зима 2010-2011 >>> Весна 2011 >>>
Літо 2011 >>> Осінь 2011 >>> Зима 2011-2012 >>> Весна 2012 >>>
Літо 2012 >>> Осінь 2012 >>> Зима 2012-2013 >>> Весна 2013 >>>
Літо 2013 >>>
ÄîãîðèДрузі і партнери
Український Фестиваль у Монреалі Вебсторінка українського фестивалю у Монреалі (Квебек, Канада), що проводиться культурно-освітнім Товариством ім. Святого Володимира http://ukefestmontreal.org

Оттавський вісник "Оттавський Вісник" — незалежне українське видання із столиці Канади, редаговане недавніми імігрантами з України http://ov.ottawa-litopys.org/
Äîãîðè 
ЗАУВАГА : Цей вебсайт не висловлює офіційної чи неофіційної позиції Товариства "ЗУСТРІЧ" (Квебек, Канада). Товариство не відповідає за зміст вебсторінок, лінки до яких розміщені на цій чи інших сторінках сайту. Зауваження, пропозиції, матеріали надсилайте вебмайстру [email protected].
Останнє поновлення 17 січня 2013 року.
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!