Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2010-2011

Зима 2010-2011

<<< | Грудень 2010 | Січень 2011 | Лютий 2011 | >>>
ДогориГрудень 2010
19-12-2010
:. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Олександр Кулішов 
 
Більш як вісімдесят дітей та дорослих відвідали свято Святого Миколая, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ» в суботу 18 грудня цього року у затишному залі Українського Національного Об’єднання у Монреалі. Цього року особливим подарунком Миколая для малечі стала вистава театрально-драматичного гуртка «Мрія» (художній керівник Оксана Герич). По завершеннні вистави маленькі артисти Миколка Гаврилюк, Наталя Данч, Юля Куріца, Арсенія Куркчі, Богданчик Мельничук, Таїса Кутник та Андрійко Юхно були нагороджені гарячими оплесками присутніх. Багато зацікавлення та жвавої участі викликав також майстер-клас з випічки домашнього печива, що проводили майстри народного мистецтва з Донеччини Федір та Олександра Куркчі. Кульмінацією програми була, звичайно, поява самого Святого Миколая, який відвідав свято у супроводі двох ангелів, і роздав дітям довгоочікувані подарунки. Наприкінці «ЗУСТРІЧ» запросила дітей до солодкого столу з тортом, печивом, напоями та фруктами. Свято Святого Миколая проводиться Товариством починаючи з 1999 року. Усі витрати покриваються «ЗУСТРІЧчю» з доходів від інших заходів, тому протягом років вхід на свято залишається вільним для дітей та їх батьків. Зал для свята безкоштовно надається монреальською філією Українського Національного Об'єднання за адресою: 405 Fairmount West (перетин з Hutchison). Спасибі усім родинам, що завітали на свято!

Подробиці незабаром
19-12-2010
:. Ярослав Джусь в гостях у «ЗУСТРІЧі»
 
Ярослав Джусь в гостях у «ЗУСТРІЧі» «Ukrainian Party» Ярослава Джуся в «ЗУСТРІЧі» «Ukrainian Party» Ярослава Джуся в «ЗУСТРІЧі»
Ярослав Джусь в гостях у «ЗУСТРІЧі»
Світлини: Олександр Білошицький 
 
Україна має таланти. Зміст цієї назагал розхожої сентенції набув іншого — глибиннішого і яскравішого — змісту для кожного, хто зміг відвідати вечірку різножанрової української музики «Ukrainian Party», презентовану в суботу 18 грудня ц.р. Українським Національним Об’єднанням у Монреалі, Товариством «ЗУСТРІЧ» і Посольством України в Канаді. Сама присутність ініціатора проекту — фіналіста телепрограми «Україна має талант!» Ярослава Джуся — стала тим фактором, що напочатку майже паралізував перебіг вечора. Більшість людей виявились неготовими сприймати Ярослава як ведучого вечірки, оскільки завдяки Інтернету та попереднім виступам у Монреалі, його відомість як надзвичайно обдарованого бандуриста, крім якого «ще ніхто так не обігравав сучасну бандуру» (І.Кондратюк, СТБ) відтіснила на задній план всі інші сторони його таланту. Отже, незважаючи на молодіжно-розважальну спрямованість події, підкреслену у оголошенні, деякі гості очікували сольного концерту і знайшлися навіть одиниці, що залишили зал. По правді сказати, вони втратили багато більше, ніж вартість вхідного квитка — вони втратили можливість почути, побачити і запізнати представника справжньої української культури. Спокійного, впевненого в собі, без бажання сподобатись будь-якою ціною. Того, хто грає «Мелодію» Мирослава Скорика, замість того, щоб імітувати дзюркотіння води чи Лару Фабіан. Товариство «ЗУСТРІЧ» висловлює вдячність Посольству України в Канаді (Олена Захарова) та Українському Національному Об’єднанню (Адріан Коврига) за максимальне сприяння в організації цієї культурної події.
ДогориСічень 2011
06-01-2011
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Олександр Білошицький 
 
Традиційний Новорічний вечір «ЗУСТРІЧі», організований Товариством в ніч з 31 грудня на 1 січня 2011 р. зібрав більш як 130 гостей. Тільки кілька місць в просторому залі Українського Національного Об'єднання у Монреалі залишилось вільними — і це, незважаючи на факт, що розповсюдження інформації про вечір та квитків на нього виявились цього року не на досить належному рівні. Культурно-розважальна програма, підготована Анастасією і Назаром Машталірами та Оксаною Герич, виявилась цікавою, змістовною і відмінною від попередніх вечорів. У перервах між загальними танцями та конкурсами перед присутніми виступили маленький співак Маріо Рижик, тріо танцюристок степу (claquettes) у складі Вікторії Савченко, Констанс і Офелії, а також спеціальний гість — Катерина Кушнірюк, неодноразова фіналістка всеканадських чемпіонатів із спортивного танцю. Багато зацікавленості викликала розігравка призів, серед яких були телефон Nokia X6 (копія), вебкамера Logitech, три чеки на суму 100 доларів (спонсор Українська Народна Каса Дежарден), MP3-MP4-MP5 плеєр та багато іншого. На відміну від попередніх вечорів, новорічні привітання актуального президента України в програму вечора не увійшли. З Новим роком дорогі друзі, веселих вам свят!
Догори
<<< Осінь 2010   Весна 2011 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!