Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Осінь 2011

Осінь 2011

<<< | Вересень 2011 | Жовтень 2011 | Листопад 2011 | >>>
ДогориВересень 2011
28-12-2011
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2011 у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2011 у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2011 у Монреалі
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2011 у Монреалі
Світлини: Андрiй Борис 
 
Протягом трьох днiв — з 9 до 11 вересня 2011 року — в парку Україна вiдбувався 12-ий Український фестиваль у Монреалі, i увесь цей «ЗУСТРІЧ» радо вiтала гостей у колоритнiй корчмi, де можна було пригоститись справжнiм борщем, покуштувати щойно пiдсмажений шашлик або просто сфотографуватись бiля знайомих з мультфiльмiв козакiв. Цього року Товариство продало майже 700 шашликiв; отже, праця «ЗУСТРІЧi» увiнчалась належним фiнансовим надходженням у касу органiзацiї. Та, незважаючи на безперечний успіх, варто відмітити, що цього року Товариству дуже бракувало добровольців; в основному вся праця лягла на плечі декількох людей.
ДогориЖовтень 2011
28-12-2011
:. Святкування 14-ої річниці заснування Товариства
 
Святкування 14-ої річниці заснування Товариства Святкування 14-ої річниці заснування Товариства Святкування 14-ої річниці заснування Товариства
Святкування 14-ої річниці заснування Товариства
Світлини: Андрій Яровий, Андрій Борис 
 
В суботу 29 жовтня 2011 року «ЗУСТРІЧ» вiдзначила 14-у рiчницю з дня свого заснування. Управою Товариства було вирiшено надати нового забарвлення традицiйному щорiчному святовi, яке вiдбулось цього року в переддень Хелловіна; отже, родзинкою вiдзначення стала костюмована забава — для всiх, хто прийшов переодягненим, плата за вхiд становила тiльки 5 доларiв. Вхiд був безкоштовним — без огляду на наявнiсть костюму — для усiх добровольцiв, що допомогли «ЗУСТРІЧi» влаштувати «Корчму» на 12-у Українському фестивалi у Монреалi. Вечiрка розпочалась з невеликим 2-годинним запiзненням; пiд час урочистої частини багатьом учасникам та добровольцям Товариства було вручено грамоти та пам'ятнi медалi; потiм Управою було здiйснене групове розрiзання святкового торту. Найочiкуванiшою частиною програми став танцювальний вечiр, пiд час якого було влаштовано конкурс на кращий костюм та роздано призи. Було весело; «ЗУСТРІЧ» пригощала усiх кавою та тортом; постiйно був вiдчинений бар.
ДогориЛистопад 2011
28-12-2011
:. Дитяча костюмова забава
 
Дитяча костюмова забава Дитяча костюмова забава Дитяча костюмова забава
Дитяча костюмова забава
Світлини: Галина Джула 
 
13 листопада 2011 року домівка Українського Національного Об’єднання у Монреалі зустрічала гостей — Організація Українок Канади ім.Ольги Басараб та товариство «ЗУСТРІЧ» влаштували дитячу костюмову забаву. До нас завітали Бетмен, Спайдер-мен, Черепашки-ніндзя, Алладін, чарівники і феї, розкішні принцеси. Оксана Герич та Анастасія Машталір з допомогою Мелодії Сербин підготували конкурси. Парад костюмів викликав оплески: кожна дитина надзвичайно ретельно і талановито захищала свій образ. Звичайно, ніхто не залишився без нагороди. Потішили дітей і клоун з різнобарвними кульками, і яскраві малюнки на обличчях, і фокусник! Дітлахи розважалися під акомпанемент дитячих пісеньок та мелодій з улюблених мультфільмів. А ще всі привітали з днем народження Богданчика Мельничука. Насамкінець на дітей чекав багатий стіл з канапками, овочами, печивом, фруктами, соками. Сподіваємося, що костюмова забава сподобалося дітям та батькам і вони ще не раз до нас прийдуть.

Олена Ємченко
Подробиці Подробиці дитячої костюмової забави
Догори
<<< Літо 2011 Зима 2011 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!