Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2011-2012

Зима 2011-2012

<<< | Грудень 2011 | Січень 2012 | Лютий 2012 | >>>
ДогориГрудень 2011
28-12-2011
:. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Анастасiя Машталiр розповідає про Святого Миколая Святий Миколай з ангелами та дітьми в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Майстер-клас Олександри Куркчі — виготовлення бугая
Святий Миколай з ангелами та дітьми в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Андрiй Борис 
 
Щонайменш сорок дітей відвідали свято Святого Миколая, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ» в суботу 17 грудня 2011 року в залі монреальської фiлiї Українського Національного Об’єднання за адресою: 405 Fairmount West. Дитяче свято розпочалось з оповiдi про те, ким був Миколай та чому його так люблять українськi дiти, у поетичнiй iнтерпретацiї Анастасiї Машталiр. Далi увагою присутнiх заволодiла Олександра Куркчі — її майстер-клас був нацiлений цього разу на ознайомлення з екзотичним українським музичним iнструментом, що зветься бугай, i на виготовлення з пiдручних матерiалiв його дiючого макету. Поява самого Святого Миколая у супроводі двох ангелів, що завершилась роздачею довгоочікуваних подарункiв, стала кульмiнацiєю святкової програми. І Миколая, i ангелiв, i присутнiх дiтей та їх батькiв порадували своїм виступом найменшi учасники дитячого танцювального ансамблю «Дзвіночок» (художній керівник та хореограф Зоя Синюк). Наприкінці дітей було запрошено до солодкого столу з тортом, печивом, напоями та фруктами. «ЗУСТРІЧ» влаштовує свято Миколая з 1999 року. Завдяки пiдтримцi Українського Національного Об'єднання, яке безкоштовно надає свiй зал, протягом всього часу вхід на свято залишається вільним для дітей та їх батьків. Велика подяка Вячеславу Онищенко, Поліні Денисик, Вікторії Савченко та Оксані Герич за вклад в реалiзацiю цiєї культурно-мистецької подiї.
ДогориСічень 2012
03-01-2012
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Андрій Борис 
 
Більш як 110 гостей відвідали влаштований Товариством в ніч з 31 грудня 2011 на 1 січня 2012 р. традиційний Новорічний вечір «ЗУСТРІЧі». Це уже в чотирнадцятий раз просторий зал Українського Національного Об'єднання у Монреалі заповнюється сміхом, танцювальними мелодіями та опівнічним передзвоном бокалів з шампанським. Особливо приємно було бачити серед гостей колишніх учасників Товариства, які приклали багато сил для розвитку організації — Галину Джулу з чоловіком Миколою, Наталю Шульгу з чоловіком Олександром, Юлю Самойленко з чоловіком Володимиром та багатьох інших. Анастасія Машталір, на яку в силу непередбачених обставин випала нелегка місія підготувати культурно-розважальну програму буквально за день до події, блискуче впоралась із обов'язками ведучої; її партнером експромтом став Голова «ЗУСТРІЧі» Сергій Савченко, який також чудово увійшов у свою роль. Приємно усвідомлювати, що завдяки «ЗУСТРІЧі» новорічні вечори стали звичним святом в житті українського Монреалю — Новий рік відзначали цієї ночі і в парафії Успення Божої Матері, і в громаді на Ляшін. Музична програма, підготована диск-жокеєм Назаром Машталіром, зустріла схвальні відгуки у абсолютної більшості гостей. На жаль, з ряду причин не вдалось організувати виконання пісень на замовлення; слід сподіватись, що наступного року ми таки зможемо це зробити. У перерві між танцями була влаштована розігравка, головним призом якої став морозостійкий, водонепроникний, протиударний фотоапарат Olimpus.
27-01-2012
:. Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом»
 
Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом» Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом» Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом»
Заслужений успiх вистави «Ніч перед Різдвом»
Світлини: Андрій Яровий, Євген Фролов 
 
22 сiчня ц.р. у залi Українського Національного Об’єднання вiдбулась прем'єра вистави «Ніч перед Різдвом» у виконаннi новонародженого театру, художнім керівником та режисером якого є Ольга Онищенко, а акторами — представники четвертої хвилi української iмiграцiї, переважно учасники Товариства «ЗУСТРІЧ». Ольга Онищенко приїхала в Монреаль в 2008 році i здобула авторитет як органiзатор та учасник рiзноманiтних культурно-митецьких заходiв, зокрема керуючи молодіжною театральною групою та працюючи добровольцем в Управi Українського фестивалю в Монреалi. Серед Товариства «ЗУСТРІЧ» вона знайшла однодумцiв — артистично обдарованих аматорiв сцени, в результатi чого задум поставити рiздвяну п'єсу за мотивами Гоголя швидко набув конкретних рис. Вистава «Ніч перед Різдвом» здобула заслужений успiх, а для українського Монреалю — навiть просто нечуваний успiх, оскiльки на виставу прийшло — i залишилось нею дуже задоволеними — чимало росiйськомовних українцiв. Новостворений театр завдячує також своїм успiхом Українському Національному Об’єднанню, що безкоштовно надає примiщення для репетицiй та вистави. Цікаво, що за чотирнадцять років існування «ЗУСТРІЧі» це вже втретє, що Товариство задіяне в театральній постановці; вистава 1998 року під керівництвом Світлани Колесник та вистава 2001 року під керівництвом Оксани Герич були посвячені Дню Матері.
Догори
<<< Осінь 2011   Весна 2012 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!