• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2005

Літо 2005

<<< | Червень 2005 | Липень 2005 | Серпень 2005 | >>>
ДогориЧервень 2005
26-06-2005
:. Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Cвятої Єлени
 
Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Cвятої Єлени Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Cвятої Єлени Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Cвятої Єлени Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Cвятої Єлени
В неділю 26 червня на острові Cвятої Єлени в Монреалі відбувся традиційний пікнік, організований Товариством «ЗУСТРІЧ». Мальовничий острів Cвятої Єлени, звідки відкриваються чудові краєвиди на Старий порт Монреалю, не випадково був обраний Товариством для проведення пікніків: поруч знаходиться станція метро Jean-Drapeau, що значно полегшує доступ на острів сім'ям з дітьми. На острові знаходиться парк атракціонів «La Ronde», чимало пам'яток історії Монреалю і Канади, в тому числі старовинний форт Стюарт і павільйони виставки Expo-67, а в липні тут відбуватиметься чемпіонат світу з водних видів спорту. Пікнік пройшов з успіхом, завдяки сонячній погоді була нагода зіграти у міні-футбол і у волейбол у колі, а також зробити екскурсію по острову.
 
ДогориСерпень 2005 року
09-08-2005
:. «ЗУСТРІЧ» на Фестивалі Нової Франції
 
«ЗУСТРІЧ» на Фестивалі Нової Франції «ЗУСТРІЧ» на Фестивалі Нової Франції «ЗУСТРІЧ» на Фестивалі Нової Франції «ЗУСТРІЧ» на Фестивалі Нової Франції
В суботу 6 серпня ц.р. відбулася подорож на Фестиваль Нової Франції у місті Квебек, організована товариством «ЗУСТРІЧ». Кожен з подорожуючих отримав незабутні враження як від колоритної культурної програми Фестивалю, так і від самого міста Квебек, яке в багатьох подробицях зберегло свою європейську архітектуру. Учасники подорожі (що відбулась у комфортабельному автобусі, на відміну від попередніх разів) мали також нагоду відвідати Парламент провінції і водопад Chaudière. Українське товариство допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ» висловлює подяку Українській народній касі Дежарден у Монреалі за допомогу у розповсюдженні квитків. На жаль, оскільки не вдалося зібрати достатню кількість людей, в автобусі залишилося 12 вільних місць, і таким чином кінцевий фінансовий баланс вийшов від'ємним для Товариства. Але Управа прийняла рішення не скасовувати подорожі, щоб не розчаровувати тих, хто вже купив квитки.
Світлини: Марина Крейцар-Черняхівська 
27-08-2005
:. «ЗУСТРІЧ» святкує день незалежності України на оселі Свята Софія
 
День незалежності на оселі Свята Софія День незалежності на оселі Свята Софія День незалежності на оселі Свята Софія
В суботу 27 серпня Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначило чотирнадцяту річницю Незалежності України на оселі Свята Софія в мальовничому сосновому лісі біля містечка Чертсі (Chertsey) за 100 кілометрів від Монреалю. Було прикладено всі зусилля, щоб кожен бажаючий міг приїхати на свято — все задоволення коштувало гостям всього десять доларів з особи, а для дітей ще менше. В програмі святкувань, крім урочистої частини, були концерт, в якому взяли участь гурт з Монреалю «Зворотній квиток» та монреальський бард Степан Балацко, танці біля вогнища під чудову музичну програму ведучого Юрія Новицького, вікторини, а наступного дня відбувся футбольний матч між командами "помаранчевих" та "жовто-блакитних". Для того, щоб ніхто не поспішав повертатися, Управа Товариства домовилась з керівництвом оселі, що гості свята зможуть переночувати в літніх будиночках дитячого табору Святої Софії. Високу оцінку отримали шашлики, приготовані Товариством для гостей свята.
Подробиці Подробиці святкування Дня Незалежності на оселі Свята Софія
Догори
<<< Весна 2005 Осінь 2005 >>>