• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2006-2007

Зима 2006-2007

<<< | Грудень 2006 | Січень 2007 | Лютий 2007 | >>>
ДогориГрудень 2006 року
10-12-2006
:. Загальні позачергові збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
В суботу 2 грудня 2006 року в домівці «ЗУСТРІЧі» у приміщенні Українського Національного Об'єднання відбулися загальні позачергові збори Товариства. На розгляд зборів було винесено два питання: про доцільність придбання проектора та про можливість відкриття українського дитячого садка у Монреалі. Заслухавши інформацію Управи про пропозиції відносно придбання проектора та екрану, Загальні збори надали Управі право придбати проектор та екран, обмеживши максимальну суму витрат до семи тисяч доларів. Можливість відкриття українського дитячого садка у Монреалі розглядалася без присутності зацікавлених. Незважаючи на запрошення і прохання, на збори прийшла тілька одна людина з числа новоприбулих, які могли б бути зацікавленими у відкритті такого садка. Тому жодних рішень збори не прийняли. Управа Товариства щиро вдячна Тані Оникійчук, власниці дитячого садочку «Malvina», за детальну розповідь про вимоги і умови для створення дитячих садків у провінцї Квебек.
http://zustrich.org/old/pro/ Пропозиції відносно придбання проектора та екрану (до уваги членів Товариства)
26-12-2006
:. Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі»
 
Свято Святого Миколая Свято Святого Миколая Свято Святого Миколая Свято Святого Миколая Свято Святого Миколая
Клікніть на світлину для збільшення або зменшення 
 
У неділю 17 грудня ц.р. товариство «ЗУСТРІЧ» запросило дітей і батьків на дитяче свято у переддень Святого Миколая. Діти зустрінули тут не тільки самого Миколая у супроводі ангелів, а й інших колоритних персонажів, таких як Чорт (якого виганяли спільними зусиллями) чи Козак (з яким можна було позмагатись в силі рук чи в перетягуванні мотузки). Цього дня Святий Миколай не був суворим, він з посмішкою дивився на малечу, що могла донесхочу розважитися біля залитої вогнями ялинки у численних конкурсах і вікторинах, підготованих ведучими Оленою Савченко і Юлею Самойленко. Але ж, звичайно, подарунків Святий Миколай так просто не роздавав, кожна дитина приготувала для нього свій власний подарунок: вірш, пісню чи музичну п'єсу. Особливе враження справив на Святого Миколая, та й на всіх гостей свята, маленький бандурист Арсен Гнатюк, майстерна гра якого видавала, незважаючи на вік, уже справжнього артиста. Коли Миколай пороздавав усі подарунки, Товариство запросило дітей і батьків до солодкого столу. Можна з впевненістю сказати, що Святий Миколай залишився дуже задоволений тим, як його, а особливо його маленьких шанувальників, зустріли в Товаристві. Свято Святого Миколая влаштовується товариством «ЗУСТРІЧ» завжди безплатно для дітей та їх батьків, і в цьому велика заслуга монреальської філії Українського Національного Об'єднання, яке безкоштовно надає приміщення для проведення свята.
ДогориСічень 2007 року
02-01-2007
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Клікніть на світлину для збільшення або зменшення 
Більше світлин 
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» відбувся — як і в попередні роки — з великим успіхом. Це вже восьмий рік поспіль, що Товариство влаштовує в новорічну ніч розважальний вечір у нижньому залі Українського Національного Об'єднання і запрошує усіх, хто бажає відпочити в колі друзів у доброзичливій і святковій атмосфері. Жоден з Новорічних вечорів «ЗУСТРІЧі» не був подібним на попередні, не став винятком і останній, на якому Товариство вперше використало придбане менш як два тижні назад мультимедійне устаткування: потужний проектор і п'ятиметровий екран. Отож, уперше в історії новорічних вечорів Товариства, ми змогли, як і в Україні, рівно за сім хвилин перед Новим Роком, почути і побачити Новорічні привітання Президента України. Величезна подяка Маргариті Андрушкевич, яка на власному комп'ютері змонтувала мультимедійну програму і продемонструвала її гостям. Така ж подяка Яну Крейцеру, який — також із своїм власним комп'ютером — допомагав Маргариті, і, звичайно ж, нашому диск-жокею — Володимиру Кулішову, що підібрав танцювальні мелодії, які сподобались усім і кожному. Безмежне спасибі нашим чарівним ведучим — Юлі Самойленко і Марині Крейцар-Черніховській за їх блискучі ідеї-експромти та бездоганну їх реалізацію. Спасибі усім Дідам-Морозам, усім Снігуронькам, всім, хто нам допомагав і хто прийшов зустрічати з нами Новий 2007 Рік! Щасливого Нового Року!
Догори
<<< Осінь 2006   Весна 2007 >>>