Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2008

Весна 2008

<<< | Березень 2008 | Квітень 2008 | Травень 2008 | >>>
ДогориБерезень 2008
01-03-2008
:. Перегляд документального фільму «Собор на крові»
 
В суботу 1 березня, у рамках відзначення Дня Соборності України, «ЗУСТРІЧ» спільно з Українським Національним Об'єднанням у Монреалі влаштувала перегляд другої частини документального серіалу «Собор на крові», у якому всебічно і неупереджено розповідається про трагічну історію українського національно-визвольного руху у боротьбі за соборність і самостійність своєї Батьківщини у період 1919-1949 рр.

Вебмайстер очікує від Управи Товариства детальнішої розповіді з перегляду.
22-03-2008
:. Звітно-виборчі збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
В суботу 22-го березня 2008 року відбулися звітно-виборчі збори Товариства, в яких прийняли участь 28 членів «ЗУСТРІЧі». Головуючим зборів було обрано Олександра Кулішова, секретарем зборів — Ірину Шевчук. Голова Товариства Павло Шовгенюк, секретар Олена Савченко, скарбник Алла Головатчик, заступник Голови Сергій Савченко, культурно-освітній референт Оксана Герич та голова спортивного сектору Богдан Грицишин відзвітували про зроблену роботу. Більшістю голосів роботу Управи Товариства за 2007 рік визнано задовільною.

На пропозицію Номінаційної комісії збори проголосували за збільшення кількості членів Управи до 11 чоловік. Цим самим було допущено порушення Статуту Товариства — збори повинні були спочатку внести зміни до Статуту. Після тривалих дискусій було обрано 11 членів нової Управи. Підрахунок голосів виявив, що найбільшу їх кількість для обрання Головою Товариства розділили між собою Павло Шовгенюк та Богдан Грицишин. В результаті домовленості між кандидатами Головою Товариства «ЗУСТРІЧ» переобрано Павла Шовгенюка, а його заступником Богдана Грицишина. Після цього було обрано Ревізійну і Номінаційну комісії.

Вітання та побажання успіхів Павлу і новій Управі.
ДогориКвітень 2008
08-04-2008
:. Інформаційний вечір з Українською Народною Касою
 
Інформаційний вечір з Українською Народною Касою Інформаційний вечір з Українською Народною Касою
Інформаційний вечір з Українською Народною Касою
В суботу 5 квітня 2008 року Товариство «ЗУСТРІЧ» спільно з Українською Народною Касою Дежарден у Монреалі влаштувало неформальний вечір запитань і відповідей. Вечір, на який було запрошено всіх недавно прибулих до Квебеку, відбувся в приміщенні Товариства «ЗУСТРІЧ» в будинку УНО у Монреалі. Вхід був вільним для всіх бажаючих. Працівники Української Народної Каси Рома Купчинська і Катруся Кий, та член правління Володимир Жовтуля розказали про особливості фінансового планування в провінції Квебек, про різноманітні послуги, що надаються касою клієнтам, та дали вичерпні відповіді на запитання. Вечір відвідала журналіст української редакції RCI (Radio Canada International) Ніна Гаврилова.

Після відповідей на запитання, гості вечора мали чудову нагоду познайомитися і поспілкуватися за кавою і солодким. Цього разу спонсором вечора виступила Українська Народна Каса. Вартим уваги є факт, що присутні на вечорі представники каси, як і більшість її працівників, також є порівняно недавними імігрантами. Отож проблеми новоприбулих їм добре відомі.

Українська Народна Каса Дежарден у Монреалі є повноправним членом Кооперативного Руху Народних і Економічних кас "Desjardins", найбільшої фінансової установи провінції Квебек, в мережі якої нараховується більш як 600 кас. Сучасну назву отримала в 2005 році, після злиття в одну фінансову установу Української Кредитової Спілки Дежарден (заснованої 1944 року) та Української Народної Каси (заснованої 1953 року). Остання з цих двох була першою етнічною касою провінції, прийнятою до складу "Desjardins". Українська Народна Каса Дежарден є спонсором багатьох культурно-мистецьких подій, в тому числі і українського Фестивалю в Монреалі.
Українська Народна Каса Дежарден у Монреалі http://quebec-ukraine.com/gr/banks.html Українська Народна Каса Дежарден у Монреалі
Кооперативний Руху Народних і Економічних кас Desjardins http://www.desjardins.com/ Кооперативний Рух Народних і Економічних кас "Desjardins"
28-04-2008
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Олександр Білошицький 
 
Кожного року навесні перед Великоднем «ЗУСТРІЧ» запрошує до своєї домівки усіх бажаючих опанувати початки техніки писанкарства. У їх розпорядження безкоштовно надаються кістки та фарби, для дітей влаштовується солодкий стіл. Цьогорічне розмальовування писанок, що відбулось в суботу 19-го квітня, виявилось рекордним — його відвідало більш як дев'яносто дітей і дорослих. Для організаторів це стало хоч і приємною, проте клопітною несподіванкою, оскільки збільшення кількості гостей вимагає відповідного збільшення ресурсів. Наприклад, Наталя Шульга, яка протягом всіх попередніх років одна чудово справлялась з обов'язками художнього керівника маленького свята писанки, відтепер не могла обійтися без допомоги Марії Полянської і Олени Зубач: Марія взяла на себе обов'язки індивідуального консультанта, а Олена спостерігала за дотриманням технологічного процесу. Все ж таки черга перед столом з фарбами була величенькою: на наступний раз «ЗУСТРІЧ» повинна подбати про збільшення ємкостей з фарбами або про збільшення їх кількості. Надзвичайно своєчасною виявилась також ініціатива монреальської фірми "Євшан", представники якої привезли на продаж віск, фарби, кістки та інше знаряддя — в інакшому випадку нестача кісток і фарб була б досить відчутною. Незважаючи на окремі недогляди, свято стало справжнім успіхом. Товариство організовує розмальовування писанок вже восьмий рік поспіль. Перші роки розмальовування відбувалось у приміщенні «ЗУСТРІЧі», а тепер, завдяки дозволу Українського Національного Об'єднання і з огляду на велику кількість гостей, розмальовування вже втретє відбувається у просторому нижньому залі УНО. Дякуємо всім, хто завітав до нас!
ДогориТравень 2008
30-05-2008
:. Естафета Міжнародної Незгасимої Свічки в Монреалі і Оттаві
 
Естафета Міжнародної Незгасимої Свічки в Монреалі Естафета Міжнародної Незгасимої Свічки в Монреалі Естафета Міжнародної Незгасимої Свічки в Оттаві
Естафета Міжнародної Незгасимої Свічки в Оттаві
Світлини: Андрій Борис 
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» взяло найактивнішу участь у відзначеннях з нагоди прибуття естафети Міжнародної Незгасимої Свічки в Монреаль і Оттаву, які відбулись відповідно в суботу 24 травня та понеділок 26 травня цього року. На церемонії в Монреалі, що відбулась на площі Канади (Place du Canada), Товариству була доручена відповідальність за підтримання безпеки та інформаційне забезпечення. Для участі в церемонії у Оттаві, що відбулась в присутності Президента України Віктора Ющенко з дружиною, монреальським відділом КУК була організована автобусна подорож, відповідальність за яку була покладена на Голову «ЗУСТРІЧі» Павла Шовгенюка. Серед учасників подорожі була значна кількість учасників Товариства. На запрошення прем'єр-міністра Канади Стефена Харпера, члени Товариства Олена Савченко і Павло Шовгенюк, разом з іншими запрошеними, спостерігали виступ Віктора Ющенко перед об'єднаною сесією Парламенту та Сенату Канади.
Догори
<<< Зима 2007-2008 Літо 2008 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!