Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2008

Літо 2008

<<< | Червень 2008 | Липень 2008 | Серпень 2008 | >>>
ДогориЧервень 2008
30-06-2008
:. Пікнік на острові Cвятої Єлени у Монреалі
 
Пікнік на острові Cвятої Єлени 2008 Пікнік на острові Cвятої Єлени 2008
Товариство «ЗУСТРІЧ» на острові Cвятої Єлени 2008
Світлини: Сергій Савченко 
 
В неділю 22 червня Товариство «ЗУСТРІЧ», як і в минулі роки, влаштувало традиційний пікнік на острові Cвятої Єлени. Цьогорічний пікнік не був чимось винятковим. Він не зібрав стільки новоприбулих, як минулого рекордного 2007 року, і в його програмі не було передбачено стільки цікавих розважальних конкурсів як Подробиці в 2006 році. Проте, як і раніше, «ЗУСТРІЧ» була гостинною і радою новим гостям. Цього разу особливої подяки заслуговує Андрій Рижик. Щоб зайняти гарне місце, Андрій першим прибув на острів Cв. Єлени о 11:30, а потім до 13:30 чекав гостей — з українським прапором в руках — біля станції метро Jean-Drapeau і вказував їм дорогу.

Два фактори стали причиною відносно невеликої кількості гостей. Перш за все, задовго до дня пікніку і навіть в сам день включно, синоптики прогнозували дощ із бурею. Другою причиною було Національне свято Квебеку Івана Хрестителя (St-Jean-Baptiste), що випало на вівторок 24 червня — багато людей беруть вихідний в понеділок і їдуть на чотири дні за межі міста. Тим не менше, пікнік пройшов дуже гарно, у приємному для всіх спілкуванні спочатку за столом, а пізніше і під час гри в волейбол та футбол. Єдиною незручністю виявився досить відчутний потік децибелів з протилежного боку острова — в цей день там виступала леґенда стилю хеві-метал група Mötley Crüe.
ДогориЛипень 2008
14-08-2008
:. Свято Івана Купала на пластовій оселі «Батурин»
 
Свято Івана Купала на пластовій оселі «Батурин» Свято Івана Купала на пластовій оселі «Батурин» Свято Івана Купала на пластовій оселі «Батурин»
Свято Івана Купала на пластовій оселі «Батурин»
Світлини: Олександр Білошицький 
 
104 особи вiдвiдали свято Івана Купала, що вiдбулося в суботу i недiлю 26-27 липня ц.р. на пластовій оселі «Батурин», розташованiй за 130 кілометрів від Монреалю. Це вже вдруге Товариство «ЗУСТРІЧ» влаштовує купальське свято на «Батуринi». В минулому роцi його вiдвiдало більш як 70 гостей. Цього року Управа Товариства також вирiшила залишити вартість квитків мiнiмальною — 15$ для дорослих і 7$ для дітей — щоб дати можливість відсвяткувати Івана Купала тим сім'ям, які тільки недавно прибули до Монреалю. Програма свята була максимально спрямована на найактивнiшу участь у нiй всіх присутніх: в ній були танці навколо вогнища, одягання Купала і Марени, плетення вінків із живих квітів та трав, футбольний матч у недiлю, тощо.

Винятково дощове цьогорiчне лiто в Квебеку не зробило винятку для свята Івана Купала. Якраз коли чотири козаки готувались з чотирьох сторiн розпалити купальське вогнище, розпочалася злива. Проте козаки, i ведуча Оксана Герич, i бiльшiсть гостей залишилися на галявинi, i стародавнi обряди було завершено як i годиться. Вечеряти ж довелося на верандi будинку оселi, куди нашвидкоруч знесли всі наявні столи. Отож, було досить тісно, і на наступний раз Управою вже вирішено орендувати на випадок дощу сусідній будиночок «Мотря» з просторим приміщенням.

Велике спасибі всім гостям, які узяли з собою намети (цього разу було встановлено 14 наметів, справжнє містечко!), завдяки їм місця вистачило для всіх. Спасибі також усім, хто телефонував координатору Олені Кулішовій і пропонував вільні місця у своєму автомобілі. Завдяки цим людям і Олені, жоден з бажаючих потрапити на свято не залишився без транспорту. Спасибі артистам (і особливо Водянику), спасибі диск-жокею Володі Кулішову, спасибі тим, хто готував шашлики і підтримував вогонь! І звичайно, велике спасибі всім гостям, абсолютна більшість з яких виявилась надзвичайно чемними і вихованими людьми, що допоможе Товариству підтримувати добрі стосунки з адміністрацією оселі «Батурин» і дозволить й надалі організовувати цікаві свята серед мальовничого лісу коло затишного ставку з пляжем.
ДогориСерпень 2008
02-09-2008
:. Команда «ЗУСТРІЧі» знову перша у волейбольних турнірах
 
Команда «ЗУСТРІЧі» перша у волейбольних турнірах Команда «ЗУСТРІЧі» знову перша у волейбольних турнірах
Команда «ЗУСТРІЧі» знову перша у волейбольних турнірах
Світлини: Ростислав Кульчицький 
 
Волейбольна команда Товариства «ЗУСТРІЧ» зайняла перше місце у волейбольному турнірі, що відбувся в суботу 30 серпня 2008 р. на оселі "Верховина", вигравши 200 доларів — приз Української каси Дежарден у Монреалі. Цього року в турнірі, що тривав цілий день, змагались чотирнадцять команд. На минулорічному турнірі команда «ЗУСТРІЧі» також посіла перше місце серед одинадцяти команд. Оселя "Верховина", яка належить Спілці Української Молоді (СУМ), знаходиться біля містечка Chertsey за 100 км від Монреалю і має розвинуту інфраструктуру для відпочинку, спортивних і культурних подій. За правилами турніру, в кожній команді повинно бути принаймні дві жінки. В цьогорічний склад команди Товариства увійшли: Павло Вакуленко, Віктор Важайло, Андрій Говорун, Олена Зубач, Галина Левицька, Віктор Оникійчук, Сергій Савченко та незмінний капітан команди і ініціатор участі «ЗУСТРІЧі» у змаганнях Богдан Грицишин.
Догори
<<< Весна 2008 Осінь 2008 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!