• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Осінь 2003

Осінь 2003

<<< | Вересень 2003 | Жовтень 2003 | Листопад 2003 | >>>
ДогориВересень 2003 року
06-09-2003
:. «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
 
Четвертий щорічний фестиваль української культури у Квебеку відбувся в суботу 6-го вересня 2003 року у парку Україна в околиці Роземонт (Parc de l'Ukraine - Rosemont) на розі 12-ї Авеню і Bellechasse. У програмі свята, що розпочалося о 10-ій годині ранку, були безкоштовні розваги для цілої родини: концерти, видовища, дитячий майданчик для ігор під постійним доглядом. На Українському Ринку пропонувалися мистецькі твори і художні вироби, а також страви української кухні.
Світлина Майка Решітника


Після закінчення концерту на свіжому повітрі, можна було потанцювати на забаві, що розпочалася о 8-ій годині вечора у Домі Української Молоді (3270 Beaubien East) на розі вулиці Beaubien East і бульвару St. Michel. Грав оркестр "Україна" з Оттави.

Найстаріша газета Квебеку "The Gazette" розмістила репортаж про Фестиваль під назвою "Ukranians show off their heritage". У репортажі тепло згадувалось Товариство «Зустріч»: „У вчорашній події також взяла участь група під назвою Зустріч, що складається з українських імігрантів, що прибули до Канади після розвалу Совєтського Союзу. Зважаючи на те, що пропонувалося багато вареників і ковбас, член Зустрічі Оксана Герич сказала, що група запрошує гостей Фестивалю покуштувати інші традиційні українські страви, включаючи налисники."

Подробиці Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі
ДогориЖовтень 2003 року
11-10-2003
:. «ЗУСТРІЧ» святкує шосту річницю з дня заснування
 
«ЗУСТРІЧ» святкує шосту річницю з дня заснування 11 жовтня «ЗУСТРІЧ» відсвяткувала шосту річницю з дня заснування. Товариство є на сьогодні однією з найактивніших і найпомітніших українських організацій Монреалю і справами підтверджує своє бажання розвивати співпрацю з іншими організаціями.

Завдяки самовідданій праці членів Товариства, яке очолювалося на протязі цих років Миколою Кулішовим, Миколою Маруничем, Наталею Шульгою, Людою Шапошник, і короткочасно Мартою Сидор, «Зустріч» мала змогу внести свою частку у підтримку потреб української громади у Монреалі і за його межами. Тільки за останні роки «ЗУСТРІЧ» передала 750 доларів у Канадський Фонд Дітям Чорнобиля (2001 рік), 750 доларів на потреби радіопрограми "УКРАЇНСЬКИЙ ЧАС" у Монреалі (2002 рік), 200 доларів на потреби Всесвітнього Конґресу Українців (2003 рік), придбала і вислала подарунки для сиріт дитячого будинку у Оршівцях Кіцманського району Чернівецької області (2003 рік).

Подробиці Шоста річниця Товариства «Зустріч»
16-10-2003
:. До уваги відвідувачів вебсайту «ЗУСТРІЧі»
 
З 16-го жовтня 2003 року відкрито для відвідувачів вебсайт «Квебек-Україна». Головною метою вебсайту є надання повносторонньої інформації як про українську громаду провінції Квебек, зокрема Монреалю, так і про події поза межами української громади. У розділі "Новини" на вебсайті «ЗУСТРІЧі» публікуватимуться відтепер лише новини, що мають безпосередній зв'язок з Товариством «ЗУСТРІЧ» і іміграційні новини.

www.quebec-ukraine.com
25-10-2003
:. «ЗУСТРІЧ» подорожує у Естрі
 
«ЗУСТРІЧ» подорожує у Естрі 25 жовтня Товариством була організована подорож у Естрі, мальовничий регіон Квебеку. Учасники подорожі завітали у діючий чоловічий монастир Saint-Benoit-du-Lac на березі озера Memphremagog і змогли покуштувати чудовий сир, який роблять ченці.

Пізніше були відвідини українського табору "Батурин", де у літній час відпочивають члени монрельського "Пласту". У "Батурині" був зроблений перепочинок, після якого частина учасників залишилася грати в футбол, а інша частина вирушила у прогулянку по лісі. Усі повернулися у Монреаль з гарними враженнями, а дехто ще і з справжніми білими грибами.

Подробиці Подорож у Естрі
25-10-2003
:. Демонстрація перед консульством Росії
 
Демонстрація перед консульством Росії У середу 29 жовтня учасники Товариства «ЗУСТРІЧ» приєдналися до демонстрації протесту проти територіальних претензій Росії до України, організованої українцями Монреалю перед Ґенеральним Консулатом Російської Федерації за адресою 3685 Avenue du Musee.

Незважаючи на зливу, демонстранти закликали уряд Росії шанувати кордони України. Демонстрація протесту була організована на заклик Конґресу Українців Канади (КУК). Демонстрації протесту відбулися в цей день також у багатьох містах Північної Америки.

Демонстрація перед консульством Росії у Монреалі
ДогориЛистопад 2003 року
29-11-03
:. Іміграційна клініка у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Іміграційна клініка у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Учора в п'ятницю 28-го листопада у домівці Товариства відбулася безкоштовна іміграційна клініка, яку провели Наталя Дзера і Крістіна Карадімос (Christina Karadimos), представники іміграційного бюро Waice Ferdoussi. Наталя і Крістіна відповіли на ряд запитань, що стосувались іміграційного права, зокрема про програми возз'єднаня сімей і спонсорування членів родини.

Наталя Дзера є бакалавром права, свої дипломи вона отримала після закінчення Університету Монреалю і Київського Університету.

www.ferdoussi.com Іміграційне бюро Waice Ferdoussi
Догори
<<< Літо 2003 Зима 2003 - 2004 >>>