Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2011

Літо 2011

<<< | Червень 2011 | Липень 2011 | Серпень 2011 | >>>
ДогориЧервень 2011
29-06-2011
:. «ЗУСТРІЧ» привiтала «Історичний Потяг українських піонерів»
 
«Історичний Потяг українських піонерів» у Монреалі «Історичний Потяг українських піонерів» у Монреалі «Історичний Потяг українських піонерів» у Монреалі
«Історичний Потяг українських піонерів» у Монреалі
У складi української монреальської громади Товариство «ЗУСТРІЧ» радо привiтало учасникiв проекту «Історичний Потяг українських піонерів», що прибули в Монреаль у суботу 25 червня 2011 року. Серед гостей, яких урочисто зустрiчали на залiзничному вокзалi, — Ніна Матвієнко, віце-спікер Верховної ради України Микола Томенко, народний депутат України Євген Суслов, скульптор Олег Лесюк, бандурист Ярослав Джусь, доктор Юрій Фотій з Торонто, ряд вiдомих журналiстiв. Протягом насиченого подiями дня делегацiя вiдвiдала ряд українських церков та установ Монреалю, а також поклала квiти до пам'ятника Івану Франку, єдиному на пiвнiчно-американському континентi. Пiд час вiдвiдин церкви Святого Василія Великого посол України в Канадi доктор Ігор Осташ подякував Товариству за допомогу проектовi, а також поiменно вiдзначив Павла Шовгенюка, Оксану Герич та Анастасiю Машталiр за прикладенi зусилля. Увечерi, пiсля екскурсiї в Канадському музеї залізниці, вiдбулось офiцiйне вiдзначення подiї, вшановане присутнiстю представникiв уряду Квебеку та мерiї Монреалю, i продовжене святковим концертом.
29-06-2011
:. Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку в Оттаві
 
Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку в Оттаві Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку в Оттаві Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку в Оттаві
Відкриття пам'ятника Тарасові Шевченку в Оттаві
В неділю 26 червня 2011 року в столиці Канади місті Оттаві відбулося урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку. Пам’ятник Шевченку — подарунок українській канадській громаді від відомого канадського скульптора українського походження Лео Мола. Проект його встановлення був розпочатий групою оттавських ентузіастів, і пізніше підтриманий Посольством України в Канаді. Кошти на встановлення пам’ятника складають виключно пожертви канадських українців. На противагу Конгресу Українцiв Канади, Товариство «ЗУСТРІЧ» пiдтримало проект з самого початку, пожертвувавши в загальнiй сумi 1 300 доларiв. Скульптура встановлена на території Українського католицького собору Святого Івана Хрестителя. Для участi у вiдкриттi пам’ятника українцями Монреалю було арендовано три автобуси. В церемонiї вiдкриття та концертi взяли участь учасники «Історичного Потягу українських піонерів», зокрема Нiна Матвiєнко та Ярослав Джусь.
ДогориЛипень 2011
04-07-2011
:. «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
 
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
Світлини: Олександр Білошицький, Андрій Борис 
 
В неділю 3 липня 2011 р. Товариство «ЗУСТРІЧ» влаштувало традиційний пікнік на острові Cвятої Єлени. Цьогорічний пікнік відвідало більш як сорок осіб найрізноманітнішого вікового складу і з різним досвідом перебування в Канаді; для значної частини гостей — не менш як п'ятнадцяти — це було перше знайомство із «ЗУСТРІЧчю». У порівнянні з пікніками минулих років, можна зауважити зростаючу тенденцію до ігнорування встановлених правил: не рахуючи організаторів, тільки одна родина прибула у вказаний в оголошенні проміжок часу. Практично тридцять чоловік із сорока прийшли на пікнік вже після його початку. Це, звичайно, не заважало спілкуванню, але пограти у волейбол чи в міні-футбол — які були неодмінним атрибутом попередніх пікніків, цього разу так і не вдалося. Безсумнівно, наша зустріч на свіжому повітрі вийшла досить цікавою і веселою — спасибі особливо Жені Фролову, чия неослабна ініціатива поспівати гуртом знайшла таки своїх прихильників. Проте Товариство, хоча номінально і організатор події, залишилось цього разу у ролі спостерігача.
05-09-2011
:. Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
 
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Світлини: Олександр Білошицький, Андрій Борис 
 
Більш як шістдесят гостей відвідали влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ» Свято Івана Купала, що розпочалось на оселі «Свята Софія» в суботу 16 липня 2011 року. Багато родин привезли з собою намети; завдяки цьому було достатньо місць для спання. Офіційним початком свята стало міні-ательє з плетення вінків, що розпочалось коло шостої години. Це ательє влаштували Олександра і Федір Куркчі — талановиті народні митці з Донецька. До восьмої вечора на усій оселі не залишилось жодної дівчини, яку б не прикрашав майстерно сплетений вінок. Нам усім дуже пощастило, що на свято зміг приїхати бандурист Ярослав Джусь, фіналіст телепрограми «Україна має талант!» Цього вечора Ярослав продемонстрував захоплюючу своїми стрімкістю і різностильністю гру на бандурі. Ведучі свята Оксана Герич та Анастасія Машталір підготували і склали чудову розважальну програму, яка розпочалась прикрашанням дерева Життя — Купалиці. У відповідності з традицією, кульмінацією свята стало спалення у вогні Купала та Марени, яких вбирали відповідно чоловіча і жіноча частина гостей.
Догори
<<< Весна 2011 Осінь 2011 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!