• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2004

Літо 2004

<<< | Червень 2004 | Липень 2004 | Серпень 2004 | >>>
ДогориЧервень 2004
14-06-04
:. Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Святої Єлени
 
Пікнік «ЗУСТРІЧі» на острові Святої Єлени В суботу 5 червня Товариством «ЗУСТРІЧ» був організований пікнік на острові Cвятої Єлени. День видався сонячним і теплим. Товариство мало приємність познайомитись з новими людьми з Дрогобича, Львова, Харкова, Києва і Болгарії. Після знайомства і перекуски за спільним столом, частина товариства залишилась зіграти у міні-футбол, а решта вирушила у екскурсію по острову, щоб подивитись фортецю-музей Stewart, парк атракціонів La Ronde, вежу Levis і інші цікаві місця на острові Святої Єлени. Після повернення ми мали ще нагоду пограти в волейбол і почастуватися смачним кавуном, а також обговорити місце і час майбутньої автобусної подорожі, що буде організована Товариством цього літа.
17-06-04
:. Заклик до громадян України за кордоном
 
8 червня Світовий Конґрес Українців звернувся з закликом до громадян України за кордоном зголошувати своє бажання приймати участь у виборах Президента України, 31 жовтня ц.р., до 1 липня до найближчого консульського представництва, подаючи ім'я, прізвище, по батькові, дату народження та адресу місця проживання. Можна зголошуватися особисто, поштою, факсом та електронною поштою. Усі координати консульських представництв України можна знайти під інтернетною адресою: www.mfa.gov.ua.

Світовий Конгрес Українців звернувся до Міністерства Закордонних Справ України та Центральної Виборчої Комісії з пропозицією відкрити додаткові закордонні виборчі дільниці поза дипломатичними представництвами в місцевостях більшого скупчення виборців. Для цього потрібно знати загальну кількість виборців в даній місцевості, тому просимо повідомити нас про Ваше зголошення на вибори на електронну адресу: [email protected].
документ Word Повний текст заклику (документ Word, 52 kB)
ДогориСерпень 2004 року
26-08-04
:. Вечірка на оселі Святої Софії
 
Вечірка на оселі Святої Софії Вечірка на оселі Святої Софії Вечірка на оселі Святої Софії
Вечірка біля вогнища, організована Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ», з великим успіхом відбулася в суботу 22 серпня на оселі Свята Софія. До пізнього вечора у мальовничій околиці містечка Чертсі (Chertsey), де розташована оселя, лунали українські пісні і продовжувалися танці. Невипадково улюбленим хітом стала пісня Руслани "Дикі танці": ліс навколо оселі дуже нагадує Карпати, а вогнище, коло друзів і особливо велетенські шашлики, приготовані Павлом Шовгенюком і Романом Бобиком, допомогли повністю забутися, що ми знаходимось в Канаді. Можна тільки поспівчувати тим, хто залишився в цей вечір у Монреалі.
Догори
<<< Весна 2004 Осінь 2004 >>>