• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2003-2004

Зима 2003-2004

<<< | Грудень 2003 | Січень 2004 | Лютий 2004 | >>>
ДогориГрудень 2003 року
29-12-2003
:. Міністерство Іміграції Квебеку запрошує висловитись
 
Міністерство Іміграції Квебеку запрошує висловитись Українське Національне Об'єднання отримало лист від Міністра Іміграції Квебеку пані Мішель Куршен (Michelle Courchesne) з запрошенням висловитись з приводу іміграційного плану провінції на 2005-2007 роки, який буде обсуджуватися Національною Асамблеєю провінції у лютому 2004 року. Керівництво Українського Національного Об'єднання не виявило зацікавленості до листа міністра, посилаючись на те, що це справа Конґресу Українців Канади. Але, при умові, що потенційні імігранти виявлять зацікавленість, Українським Товариством допомоги імігрантам "ЗУСТРІЧ" буде підготовано відповідний документ і передано у монреальський відділ Конґресу Українців Канади для подальшої передачі у Міністерство Іміграції Квебеку. Інформація про запрошення міністра розміщена на форумі.

www.mrci.gouv.qc.ca Міністерство Іміграції Квебеку
ДогориСічень 2004 року
02-01-2004
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»З великим успіхом відбувся традиційний Новорічний вечір організований 31 грудня Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ». У програмі вечора, який підготували ведучі Марина і Ян Крейцар, були відвідини Святого Миколая, проводи Старого і зустріч Нового Року, танець з віником, конкурси, лотерея. Гостей розважали Солоха і Чорт. Справжньою окрасою вечора став виступ юних танцюристів Каті Кушнірюк і Віталіка Кузьміна. Опівночі пролунав національний гімн України, а танці тривали майже до ранку. Вечір відбувся у будинку монреальської філії Українського Національного Об'єднання (УНО) за адресою 5213 rue Hutchison.
23-01-2004
:. Юрій Іллєнко - «Молитва за гетьмана Мазепу»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»У п'ятницю 23 січня 2004 року у приміщенні Українського Національного Об'єднання у Монреалі відбувся вечір-зустріч з українським кінорежисером Юрієм Іллєнко та перегляд авторської версії фільму «Молитва за гетьмана Мазепу» з субтитрами в англійській мові. У зв'язку з відмовою Спілки Української молоді у Монреалі надати зал для зустрічі, членами Товариства було зроблено все можливе для організації вечора, у тому числі домовленість з керівництвом УНО про надання залу, роздача листівок біля церков для інформації української громади, надання звукового устаткування і допомога у організації проекції фільму. На зустрічі кінорежисера супроводжували його дружина Людмила Єфименко, що виконує у фільмі роль дружини Кочубея Люби з Любеча.

ДогориЛютий 2004 року
02-02-2004
:. Кутя в Українському Національному Об'єднанні
 
Кутя в Українському Національному Об'єднанніУ неділю 1-го лютого у нижньому залі будинку Українського Національного Об'єднання (УНО) з великим успіхом відбулася традиційна кутя, організована сумісно УНО, братніми організаціями УСГ і ОУК та Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ». Кутя розпочалася молитвою, яку прочитав настоятель православного собору Святої Софії отець Володимир Кушнір. Від філії Українського Національного Об'єднання гостей привітав Голова УНО професор Євген Калюжний.Після обіду розпочалася культурно-мистецька програма підготована Оксаною Герич. Яскрава театрально-музична постановка під загальною назвою «Різдвяні традиції українського народу» висвітлила три головних свята, що традиційно святкувались в українській родині: Свят Вечір, Свято Маланки і Василя, Йордан. Вечір завершився розповіддю монреальки Богданни Звонок, яка здійснить у цьому місяці сходження на гору Кіліманджаро у Танзанії з метою збору фондів для українських дітей, що стали жертвами Чорнобильської трагедії.

Культурну програму і кутю готували члени Товариства Інесса Бабіна, Галина Джула, Олена Зубач, Сергій Каспірович, Вікторія Корінна, Людмила Королець, Микола Джула, Люда Марунич, Лариса Каспірович, Юля Леник, Володимир Кулішов, Світлана Кімаковська, Ірина Настенко, Сергій Джула, Наталя Шульга, Артем Настенко, Наталя Джула, Павло Шовгенюк і багато інших.
22-02-2004
:. Рафтінг на горі St-Sauveur
 
Порівняно недавно у Квебеку з'явився і швидко розвинувся зимовий рафтінг - швидкісний спуск на автомобільних камерах. У неділю 22-го лютого Товариство організувало подорож на зимовий спортивний комплекс St-Sauveur, розташований серед мальовничих гір за 80 кілометрів від Монреалю у місцевості під назвою Лорентиди (Laurentides), улюбленому місці зимового відпочинку мешканців Квебеку. Найлютіші морози уже минули і температура була близько нульової. Це зробило подорож особливо приємною, хоч і знизило швидкість спуску.
Рафтінг на горі St-Sauveur Рафтінг на горі St-Sauveur Рафтінг на горі St-Sauveur Рафтінг на горі St-Sauveur
Світлини Олександра Кулішова
29-02-2004
:. Звітно-виборчі збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Звітно-виборчі збори Товариства «ЗУСТРІЧ»В суботу 28-го лютого 2004 року відбулися звітно-виборчі збори Товариства. Виконуюча обов'язки Голови Товариства Людмила Кулішова, скарбник Лариса Каспірович і Голова Ревізійної комісії Анатолій Соцький відзвітували про зроблену роботу.

Як і в попередні роки, Товариство засвідчило свій високий потенціал і незмінне бажання розвивати співпрацю з українськими організаціями. У 2003 році «ЗУСТРІЧ» передала 200 доларів на потреби Всесвітнього Конґресу Українців. Товариство продовжує наполегливо працювати над збагаченням української культурно-мистецької палітри Монреалю шляхом організації вистав, концертів, вечорів. Також Товариство продовжує традиційні зустрічі, подорожі і пікніки, що урізноманітнюють дозвілля, сприяють створенню товариського мікроклімату і повноцінного відпочинку.

Робота Управи за 2003 була оцінена задовільною. Після голосування Головою Товариства обрано Оксану Герич. Вітаємо Оксану і бажаємо їй успіхів. Після цього було обрано членів Управи, Ревізійної і Номінаційної комісїй.
Догори
<<< Осінь 2003 Весна 2004 >>>