Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2010

Весна 2010

<<< | Березень 2010 | Квітень 2010 | Травень 2010 | >>>
ДогориБерезень 2010
28-03-2010
:. Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлина: Павло Шовгенюк 
 
В суботу 20 березня 2010 року в домівці «ЗУСТРІЧі» у приміщенні Українського Національного Об'єднання за адресою 5213, Hutchisson відбулися загальні звітно-виборні збори Товариства. Головуючим зборів було обрано Олександра Кулішова, секретарем зборів — Ірину Шевчук. Голова Товариства Сергій Савченко, скарбник Анастасія Машталір та інші члени Управи відзвітували про зроблену роботу. Більшістю голосів роботу Управи Товариства за 2009 рік визнано задовільною.

У 2009 році сума членських внесків і загального приходу від влаштованих Товариством заходів становила 7 384,72 долари, витрати становили 6 481,84 долар. Таким чином, Товариство закінчило рік з позитивним сальдо у 902,88 долари. В кінці звітного періоду активи Товариства вперше за історію його існування перевищили 15 тисяч доларів.

За звітний період Товариство пожертвувало 250 доларів на підтримку Українського Фестивалю у Монреалі і 300 доларів на боротьбу з грипом в Україні. «ЗУСТРІЧ» влаштувала три неприбуткових заходи: розписування писанок, вечір подяки добровольцям за допомогу на Фестивалі і Свято Миколая. В 2009 році Товариство придбало новий портативний комп'ютер, оскільки старий, придбаний в 2002 році, вже не міг використовуватись для мультимедійної підтримки.

З огляду на ряд недоробок, загальні збори не затвердили проект нового Статуту Товариства, покликаного змінити дійсний Статут. Зборами вирішено продовжувати працю над проектом.

Після голосування Головою Товариства було переобрано Сергія Савченко. Після цього було обрано членів Управи, Ревізійної і Номінаційної комісїй. Вітаємо Сергія і членів нової Управи та бажаємо їм подальших успіхів.
28-03-2010
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлина: Сергій Савченко 
 
Цієї весни увагу товариства «ЗУСТРІЧ» та його прихильників знову не обминуло свято Великодня. Щороку цьому світлому святу передують розмальовування писанок. Адже писанки — це невід'ємний атрибут цього важливого християнського свята. Писанка — це символ нового життя, Божого воскресіння і весняного відродження природи. Кожне творіння писанки — ніби пробудження-перетворення засніженої, замерзлої землі в яскраву, весняну і родючу.

До чарівного дійства, яке відбулось в неділю 21 березня 2010 року в просторій залі Українського Національного Об'єднання у Монреалі, приєдналося більш як шістдесят дітей і дорослих. Після кропіткої роботи Товариство влаштувало для дітей солодкий стіл, який безперечно підсолодив враження від проведеного дня.

Товариство організовує розмальовування писанок вже десятий рік поспіль. Ми дуже вдячні усім, хто долучився до організації цього прекрасного свята — зокрема, монреальській філії Українського Національного Об'єднання, яка безкоштовно надала приміщення для свята — та дякуємо всім, хто завітав до нас!
Подробиці Свята писанки влаштованого Товариством «ЗУСТРІЧ» 21 березня 2010 року Подробиці Свята писанки влаштованого Товариством «ЗУСТРІЧ»
ДогориКвітень 2009
15-04-2010
 
:. «ЗУСТРІЧ» висловлює солідарність з молоддю України
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» протестує проти Табачника
Світлина: Сергій Савченко 
 
В суботу 10 квiтня пiсля засiдання Управи всi без винятку присутнi члени Товариства зфотографувались в знак пiдтримки молодi України, яка протестує проти призначення українофоба Дмітрія Табачника Міністром освіти та науки України. Табачник, найодiознiша фiгура в урядi Вiктора Януковича, користується беззастережною пiдтримкою росiйського уряду i слухняно виконує всi його вказiвки. Саме Табачник є єдиним українським полiтиком, кого публiкують росiйськi офiцiознi джерела масової iнформацiї (дивитись, наприклад статтю Табачника в росiйськiй газетi «Известия» пiд назвою «От Риббентропа до майдана: парадоксальные последствия сталинской внешней политики», в якiй вiн чорним по бiлому пише, що бажає вiддати Росiї Крим). Табачник розпочав знищення українських культурних надбань з перших рокiв незалежностi: ще в 1992 роцi вiн підготував указ прем’єра Кучми про ліквідацію Фонду Українського кіномистецтва, який повністю знищив перспективну українську кіноіндустрію. За сприяння Табачника з державних архiвiв i музеїв України були вкраденi i вивезенi за кордон безцiннi iсторичнi пам'ятки, серед яких листи Михайла Грушевського i фрески Бруно Шульца.
Громадянська кампанія «Табачника геть!» Вебсайт громадянської кампанії «Табачника геть!»
19-04-2010
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на «ВЕЧОРНИЦЯХ-ВАРЕНИЦЯХ»
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на «ВЕЧОРНИЦЯХ-ВАРЕНИЦЯХ» Товариство «ЗУСТРІЧ» на «ВЕЧОРНИЦЯХ-ВАРЕНИЦЯХ» Товариство «ЗУСТРІЧ» на «ВЕЧОРНИЦЯХ-ВАРЕНИЦЯХ»
Товариство «ЗУСТРІЧ» на «ВЕЧОРНИЦЯХ-ВАРЕНИЦЯХ»
Світлини: Андрій Борис 
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» взяло якнайактивнішу участь у приготуванні і проведенні благодійного родинного вечору-забави «ВЕЧОРНИЦІ-ВАРЕНИЦІ», влаштованого 17 квітня 2010 року виконавчим комітетом Українського Фестивалю в Монреалі. Весь дохід від вечора спрямований на проведення Фестивалю, який проходитиме з 10 по 12 вересня у Монреалі. Вечір-забава, що відбувся в залі Катедри Св. Софії, виявився дуже цікавим, веселим і по-родинному затишним. Багато праці і натхнення вклали в реалізацію культурної програми як її ведучі — Оксана Сеньків, Оксана Герич та Анастасія Машталір — так і малі та великі артисти і виконавці. Своєрідною кульмінацією вечора став конкурс на приготування вареників, в якому приймали участь одні чоловіки і під час якого жоден з присутніх не залишився сидіти на своєму місці. Конкурс став наочним доказом, що чоловіки можуть ліпити вареники швидко і якісно... треба тільки вміти створити для них стимулюючі умови. Велика подяка всім тим, хто посприяв щоб вечір перетворився у справжнє свято для дітей і дорослих.
Вебсайт Українського Фестивалю в Монреалі Вебсайт Українського Фестивалю в Монреалі
Догори
<<< Зима 2009-2010 Літо 2010 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!