• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПРО НАС

ПРО НАС

Історія виникнення товариства | Склад Управи (2012 рік) | Контактна інформація | Засідання Управи | Про вебсайт
ДогориІсторія виникнення товариства
Різні причини у різні часи спонукали українців залишати Батьківщину і починати нове життя у новій країні. Фотографія Майка Решітника http://montrealukrainian.freeyellow.com/Дуже важливо для кожного іммігранта в цей час мати поруч однодумців: когось, хто може щось порадити чи відрадити, якось допомогти — не так матеріально, як добрим словом. Недаремно в народі кажуть, що гуртом добре і батька бити. Парох Української Католицької парафії Успіння Божої Матері отець Володимир Вітт також недавно приїхав з України, тому добре розумів потреби недавно (чи не так давно) прибулих іммігрантів. Саме у будинку, де живе о.Вітт і його сім'я, з 1997 року кожної першої суботи місяця почали збиратися новоприбулі. Там завжди точилися цікаві розмови, часто переглядалися відеофільми на духовну тему, після яких ми помічали, що світ далеко не такий простий, як нам це удома вкладали в голову теоретики різноманітних "ізмів".  І, що не менш важливо, за чашкою кави і печивом,  іммігранти знайомилися і заприятелювали.

Незабаром у будинку Української Молоді відбулася перша зустріч новоприбулих з українцями старшої генерації. Під час цієї зустрічі було висловлено чимало претензій — як з одного боку, так і з іншого. В той же час народилися нові надії на співпрацю і взаєморозуміння. Щоб мати більше можливостей допомагати новоприбулим українцям і було вирішено створити товариство, яке отримало назву «ЗУСТРІЧ». 20 грудня 1997 року відбулися Установчі збори Товариства, які затвердили Статут Товариства і вибрали Управу. Першим Головою Товариства був вибраний Микола Кулішов (@). Про наші справи Ви довідаєтеся на наступних сторінках.

З 1998 року «ЗУСТРІЧ» запрошує всіх, хто небайдужий до України і українців до своєї нової домівки, що за адресою 5213, Hutchison.
ДогориСклад Управи (2012 рік)
Контрольно-ревізійна комісія Номінаційна комісія
Управа 2000 >>>    Управа 2001 >>>    Управа 2002 >>>    Управа 2003 >>>   
Управа 2004 >>>    Управа 2005 >>>    Управа 2006 >>>    Управа 2007 >>>   
Управа 2008 >>>    Управа 2009 >>>    Управа 2010 >>>    Управа 2011 >>>   
Управа 2012 >>>
ДогориКонтактна інформація
Поштова адреса:

Association «ZUSTRICH»
5213 rue Hutchison
Montréal, QC
H2V 4B4

Електронна адреса:

[email protected]

Фізична адреса (див. домівка):

Товариство «ЗУСТРІЧ»
5213 rue Hutchison
Montréal, QC
H2V 4B4

ДогориІнформація про засідання Управи
В п'ятницю 1 червня 2012 року на засіданні Управи Товариства прийнято рішення кооптувати до складу Контрольно-ревізійної комісії на місце Ірини Шевчук, обраної Секретарем Товариства на попередньому засіданні Управи, Сергія Савченко, що обирався Головою Товариства протягом 2009-2011 років.

В п'ятницю 8 квітня 2012 року на засіданні Управи Товариства прийнято рішення прийняти до відома заяву Наталі Поважнюк про складення нею обов'язків Секретаря «ЗУСТРІЧі». На вакантну посаду Управою кооптовано Ірину Шевчук, яка обиралась Секретарем Товариства протягом 2008-2011 років.

В суботу 24 березня 2012 року в домівці «ЗУСТРІЧі» у приміщенні Українського Національного Об'єднання за адресою 5213, Hutchisson відбулися загальні звітно-виборні збори Товариства. Голова Товариства Сергій Савченко, культурно-освітній референт Оксана Герич, скарбник Анастасiя Машталiр та секретар Ірина Шевчук відзвітували про зроблену роботу. В минулому 2011 році «ЗУСТРІЧ» успішно продовжила свою діяльність, організувавши низку культурних та розважальних заходів. В кінці звітного періоду активи Товариства вперше за історію його існування перевищили 20 тисяч доларів. За звiтний перiод двоє членiв Управи – Богдан Грицишин та Вiктор Петрушин не змогли продовжити свою працю; на їхнi мiсця Управою були кооптованi Генадiй Бондаренко та Анастасiя Машталiр.

Резюмуючи звіт Контрольно-ревізійної комісії, Олена Кулішова повідомила учасників зборів, що комісія не виявила порушень або зловживань; фінансова документація знаходиться у зразковому стані, що є наслідком зусиль Віктора Петрушина, який знаходився на посаді Скарбника протягом більшої частини звітного періоду. Після обговорення звітів Номінаційна комісія представила на розгляд Товариства список нової Управи з восьми осіб; загальні збори ухвалили вибирати Управу за поданим списком. Після того, як було обрано Управу, збори перейшли до обрання Голови Товариства; після виступу кожного з трьох кандидатів більшість голосів було віддана Анастасiї Машталiр, яка й стала Головою Товариства. Після цього було обрано Контрольно-ревізійну та Номінаційну комісії. Вітаємо Анастасiю і членів нової Управи та бажаємо їм подальших успіхів.
ДогориПро вебсайт "ЗУСТРІЧі"
Ідея створення вебсайту "ЗУСТРІЧі" виникла у кінці 1999 року, коли Товариство готувалося провести Новорічний вечір. В цю мить вебмайстру Товариства Володимир Кулішов (який ще зовсім не був тоді вебмайстром) здалося необхідним розмістити в мережі план залу, щоб люди, які купували квитки і замовляли столики на вечір, могли бачити, чи є ще вільні місця і де вони будуть сидіти. Але як це зробити практично, ніхто не знав. До людей, що вільно вимовляли словосполучення HTML, я ставився тоді з пошаною, що межувала з побожністю. Цікаво, скільки ж це буде коштувати, зробити одну таку сторінку? Саме коли ми розмовляли про це з Миколою Кулішовим, його син Володимир, якому було тоді 11 років, сказав "Пане Андрію, але це легко зробити самому на Yahoo! Geocities! Я вже зробив собі вебсайт". Це був момент істини.

Перша сторінка "ЗУСТРІЧі" побачила світ 23 грудня 1999 року і була досить неоковирною. З тих пір вона трохи поліпшила свій вигляд, незважаючи на те, що вебмайстер надає більше уваги змісту, а не зовнішньому вигляду. Користуючись нагодою, вебмайстер хотів би подякувати всім тим, хто у той чи інший спосіб дружньо допомогали йому набувати комп'ютерних знань або ремонтувати периферію. Це Степан Гельчук, Ігор Кириченко, Сергій Димов, Сергій Пашковський, Андрій Марунич, Віктор Пашинський. З особливим почуттям я згадаю ще одну людину. Це Роза Рагуза, яка переклала англомовні сторінки вебсайту. Дякую!

Кнопка вебсайту ТоваристваВебсайт Товариства створений і поновлюється на громадських засадах, тобто безкоштовно. Вебмайстер дякує усім, хто надсилає пропозиції про співпрацю. З 16-го жовтня 2003 року вебмайстром відкрито інформаційний портал української громади Quebec-Ukraine.com, на вебпростір якого на адресу zustrich.org/old з 29-го лютого 2004 року переміщено вебсайт Товариства.
Догори
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!