• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Осінь 2005

Осінь 2005

<<< | Вересень 2005 | Жовтень 2005 | Листопад 2005 | >>>
ДогориВересень 2005
10-09-2005
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
Світлини: Василь Корінний, Віктор Вожайло 
 
Увагу численних гостей шостого з черги Українського Фестивалю, який відбувся в суботу 10 вересня у парку Україна в Монреалі, привертала прикрашена мальовничим живоплотом та соняшниками "Корчма", організована Товариством «ЗУСТРІЧ». Тут продавалися смачні шашлики, що «ЗУСТРІЧ» сумісними зусиллями приготувала напередодні Фестивалю. Шашлики подобалися усім, у перерві між виступами їх куштував і хвалив скрипаль Василь Попадюк. У статті монреальської "The Gazette" посвяченій Фестивалю, кореспондент не обмежився лише згадкою про Товариство, але й опублікував інтерв'ю, взяте у засновника «ЗУСТРІЧі» Миколи Кулішова. "Корчма" внесла свою частку у загальний успіх Фестивалю, а також поповнила касу Товариства — на протязі дня було продано 400 шашликів. Це стало можливим завдяки злагодженій праці членів «ЗУСТРІЧі».
Подробиці Подробиці участі Товариства «ЗУСТРІЧ» в Українському Фестивалі у Монреалі
ДогориЖовтень 2005
10-10-2005
:. У виборах 2006 право голосу реалізують не всі
 
У виборах 2006 право голосу реалізують не всіУ зв'язку з приготуваннями до проведення виборів народних депутатів України, що відбудуться 26 березня 2006 року, Посольство України в Канаді опублікувало на своїй вебсторінці звернення до українських громадян, які постійно проживають або тимчасово перебувають в Канаді. Посольство інформує про суттєві зміни у виборчому процесі та процедурі підготовки списків виборців. Наприклад, у новій редакції закону "Про вибори народних депутатів України" (який набрав чинності з 1 жовтня 2005 року) змінено форму списків виборців, до яких тепер у обов'язковому порядку повинна бути внесена інформація про повні дату та місце народження громадянина. Іншим сюрпризом є те, що виборці можуть бути внесені до списків лише до 1 cічня 2006 р., тобто більш як за два з половиною місяці до виборів. У відповідності до духу нового закону здається дуже малоймовірним, що українські громадяни віддалених від Оттави і Торонто провінцій Канади зможуть реалізувати своє право на участь у виборах.
За повідомленням www.ukremb.ca Посольства України в Канаді
21-10-2005
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначає восьмі роковини
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначає восьмі роковини Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначає восьмі роковини Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначає восьмі роковини Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначає восьмі роковини
В суботу 15 жовтня ц.р. Українське товариство допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ» відзначило восьмі роковини з дня заснування організації. На урочистому вечорі, що відбувся в приміщенні монреальської філії Українського Національного Об'єднання, Товариство і гостей привітали Голова Української Стрілецької громади Михайло Височанський і перший Голова «ЗУСТРІЧі» Микола Кулішов. Загальне схваленння викликали щирі і емоційні виступи Алли Головатчик, члена Товариства з хвилі його заснування, та Степана Балацко, який менш як рік назад приїхав в Монреаль з України. Після офіційної частини та церемонії розрізання святкового торту розпочався чудовий танцювальний вечір, музичну програму якого підготував Юрій Новицький. Надзвичайними ведучими, інтелігентними і динамічними, виявились Сергій і Олена Савченко. В минулому році Товариство приклало багато зусиль для організації участі українських громадян Квебеку у президентських виборах та демонстраціях протесту в Монреалі та Оттаві, і передало на потреби Майдану 500 доларів. Цього року нова енергійна Управа Товариства, яку очолив Павло Шовгенюк, організувала, в числі багатьох інших культурно-розважальних заходів, автобусні подорожі в Оттаву та Квебек, відзначення Дня незалежності України на оселі Свята Софія, а також презентацію колоритної "Корчми" на Українському Фестивалі в Монреалі.
Подробиці Подробиці відзначення восьмих роковин «ЗУСТРІЧі»
ДогориЛистопад 2005
05-11-2005
:. Вольп має намір затикати дірки імігрантами
 
Вольп має намір затикати дірки імігрантамиФедеральний уряд в Оттаві узгодив з провінціями план поліпшення іміграційного процесу. Як заявив міністр іміграції Канади Джо Вольп (Joe Volpe), новий план передбачає заходи для більш рівномірного розселення нових імігрантів, оскільки на сьогодні абсолютна їх більшість осідає у трьох найбільших містах Канади: Ванкувері, Торонто і Монреалі. Це є найважливішим пріоритетом канадського уряду, сказав Джо Вольп, додавши, що план передбачає також вироблення рекомендацій для зменшення часу, необхідного на проходження іміграційних формальностей, і заохочення прибуття висококваліфікованої робочої сили. Таким чином міністр іміграції неявно визнав, що уряд неспроможний зацікавити корінних канадців мігрувати до неперспективних руральних регіонів і збирається вирішити цю проблему за рахунок новоприбулих, які будуть позбавлені можливостей для спілкування і навчання. Поки що новий план ще не конкретизований у часі, грошових сумах чи специфічних програмах.
За матеріалами www.cbc.ca CBC
25-11-2005
:. Посольство України в Канаді: вибори 2005
 
Посольство України в Канаді: вибори 2005Посольство України в Канаді повідомляє громадян України, які проживають або перебувають за кордоном на території Канади, що робочою групою обліку виборців складено та надається для ознайомлення загальний список виборців, які проживають або перебувають в Канаді. Посольство України нагадує, що згідно із Законом України "Про вибори народних депутатів України" кожен громадянин України має право ознайомитися із цим списком, перевірити правильність внесених до нього відомостей, і оскаржити, в разі необхідності, до робочої групи обліку виборців допущені при складанні списку неправильності. Ознайомитися із загальним списком виборців можна у період з 1 листопада 2005 року по 1 січня 2006 року щодня з 9:00 до 17:00 години в приміщенні Консульського відділу Посольства України в Канаді за адресою 331 rue Metcalfe street у Оттаві (номер телефону 613-230-8015).
elections_2005.doc Повний текст повідомлення (26 kB)
Догори
<<< Літо 2005 Зима 2004-2005 >>>