Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2012-2013

Зима 2012-2013

<<< | Грудень 2012 | Січень 2013 | Лютий 2013 | >>>
ДогориГрудень 2012
20-12-2012
:. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» у Монреалі 2012 Анастасія Береза дарує Миколаю та присутнім чудовий оригінальний танець Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» у Монреалі 2012
Оригінальний майстер-клас Інни Ломакіної дуже сподобався дітворі
Світлини: Андрiй Борис, Андрій Яровий 
 
В суботу 15 грудня 2012 року Товариство «ЗУСТРІЧ» влаштувало свято Святого Миколая, яке відвідали більш як сорок дітей. Як і в попередні роки, вхід на свято був вільним для малечі та батьків завдяки підтримці Українського Національного Об'єднання у Монреалі, яке безкоштовно надало для події свій просторий зал. Яскравим елементом цьогорічної програми став оригінальний майстер-клас Інни Ломакіної, що дуже сподобався дітворі. Суворий, але справедливий Святий Миколай, що з'явився на святі у супроводі ангелів, викликав захоплення як у дорослих, так і у дітей, які з нетерпінням очікували подарунків. Багато хто з маленьких гостей свята також приготував свій подарунок для Святого Миколая — вірш, пісню, гру на скрипці, танець. Незабутнє враження справив на великих та малих гостей свята виступ восьмирічної Анастасії Берези, яка подарувала Миколаю та присутнім два чудових екзотичних танці. Вечір завершився запропонованим Товариством солодким столом з тортом, фруктами та напоями для дітей. Свої таланти в проведення свята вклали Ростислав Нємцев, Поліна Денисик, Діана, Богданчик Мельничук, Миколка Герич та Таня Ярова під керівництвом культурно-освітнього референта «ЗУСТРІЧі» Олі Лемешко. Велике спасибі усім родинам, що відвідали свято!
ДогориСічень 2013
03-01-2013
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Зоряна Мельничук, Олександр Кулішов, Андрій Борис 
 
До початку Новорічного вечора залишалось десять хвилин. Частина гостей та організаторів, які стояли перед зачиненими дверима Українського Національного Об'єднання на розі вулиць Файрмонт та Хатчісон вже майже втратили надію на успішне завершення року і подумки давали собі слово ніколи більше не вляпуватися в цю аферу. У ту мить ніхто би не повірив, що рівно о дев'ятій вечора столи вже будуть вкриті білосніжними скатертинами, прикрашені свічками в стильних підсвічниках і в яскраво освітленому залі залунають новорічні мелодії. Але сталося якраз сам так — і в першу чергу завдяки тому, що «ЗУСТРІЧ» є живим організмом, заснованим на товариських відносинах, де взаємодопомога цінується вище формальностей. Завдяки допомозі друзів Товариства всі приготування були вчасно завершені. Отже, п'ятнадцятий Новорічний вечір, влаштований товариством «ЗУСТРІЧ», пройшов з величезним успіхом, а безперечною його зіркою став Сергій Савченко, який вперше виступив в ролі супер-яскравого диск-жокея. Більш як 150 гостей, що відвідали свято, змогли оцінити і танцювальний флеш-моб, підготований Сергієм та його друзями в суворій таємниці, і розважальну програму, яку підготувала та провела Оксана Герич. Багато приємних несподіванок учасникам вечора принесла новорічна розігравка, тираж якої провели Юля Самойленко та Зоряна Мельничук. Спасибі усім нашим гостям за їх діяльну участь у святі та зразкові чемність і взаємоповагу!
Догори
<<< Осінь 2012   Весна 2013 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!