• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2007

Весна 2007

<<< | Березень 2007 | Квітень 2007 | Травень 2007 | >>>
ДогориБерезень 2007 року
13-03-2007
:. Подорож «ЗУСТРІЧі» на super glissades St-Jean de Matha
 
Super glissades St-Jean de Matha Super glissades St-Jean de Matha Super glissades St-Jean de Matha Super glissades St-Jean de Matha Super glissades St-Jean de Matha
Світлини: Богдан Грицишин
Клікніть на світлину для збільшення або зменшення 
 
У неділю 13 березня товариство «ЗУСТРІЧ» запросило усіх бажаючих на зимовий рафтінг. Зимовий рафтінг — це швидкісний спуск на автомобільних камерах, чудова розвага для дітей і дорослих, що не вимагає спеціальних навиків і є цілком безпечною. Найкращим місцем для зимового рафтінгу виявились super glissades St-Jean de Matha, за годину їзди від Монреалю. Як і прийнято в Товаристві, тим, хто ще не купив власного автомобіля, пропонувалися вільні місця в машинах інших учасників подорожі. На жаль, погода в Квебеку підготувала неприємну несподіванку — за два дні температура піднялася з -22° С до 8° з дощем, тому поїздку прийшлось перенести з запланованої суботи на неділю. Цим, напевне, і пояснюється, що кількість учасників була незначною, в порівнянні з минулими роками. Організатор подорожі Богдан Грицишин обіцяє, що наступного року подорож на зимовий рафтінг буде плануватися значно раніше, щоб уникнути погодних сюрпризів.
24-03-2007
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Клікніть на світлину для збільшення або зменшення 
 
В суботу 24-го березня ц.р. майже сорок дітей і дорослих завітали на традиційне розмальовування писанок, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ». Кожного року навесні перед Великоднем Товариство запрошує до своєї домівки в будинку Українського Національного Об'єднання усіх бажаючих опанувати початки техніки писанкарства. Товариство організовує це маленьке свято вже сьомий рік поспіль. Раніше воно відбувалось у приміщенні «ЗУСТРІЧі», а тепер, завдяки дозволу Українського Національного Об'єднання і з огляду на велику кількість бажаючих випробувати свої художні здібності (серед яких все більше корінних квебекців та представників етнічних меншин), розмальовування відбувається у просторому нижньому залі УНО. Процес розпису є копітким, але захоплюючим, оскільки малюнок наносять вручну розтопленим воском за допомогою спеціального інструменту, так званої кістки. Тим, хто прийшов на розпис писанок у перший раз, організатор розмальовування Наталя Шульга дала детальні і наочні пояснення. Ці пояснення проектувалися цього разу, в порядку експерименту, на новий екран «ЗУСТРІЧі». Розмальовування було цікаве і новачкам, і тим, хто вже не в перший раз приходить на розмальовування. Як і завжди, Товариство безкоштовно надало у їх розпорядження кістки та фарби, а також влаштувало солодкий стіл, що безперечно сподобався маленьким "художникам". Дякуємо всім, хто завітав до нас!
31-03-2007
:. Звітно-виборчі збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Звітно-виборчі збори Товариства Звітно-виборчі збори Товариства
Світлини: Сергій Савченко
 
В суботу 31-го березня 2007 року відбулися звітно-виборчі збори Товариства. Голова Товариства Павло Шовгенюк, Скарбник Алла Головатчик і Голова Ревізійної комісії Олена Зубач відзвітували про зроблену роботу.

У 2006 році «ЗУСТРІЧ» наполеглива працювала, щоб зробити цікавшим і змістовнішим життя українських імігрантів. В суботу 26 березня Товариство організувало подорож до Оттави на вибори до Верховної Ради України (подробиці) — 47 монреальcьких виборців прибуло до закордонної виборчої дільниці № 39 при Посольстві України в Оттаві. В суботу 15 квітня Товариство запросило усіх бажаючих на традиційне розмальовування писанок, на яке прийшли коло 60 дітей і дорослих. В неділю 21 травня «ЗУСТРІЧ» влаштувала автобусну подорож на Канадський фестиваль тюльпанів і в Канадський музей цивілізацій в Оттаві. В неділю 25 червня відбувся традиційний пікнік на острові Cвятої Єлени (подробиці), це був веселий і сонячний день. П'ятнадцяту річницю незалежності України «ЗУСТРІЧ» відзначила в суботу 26 серпня на Пластовій оселі Батурин (подробиці) за 130 кілометрів від Монреалю — з багатою культурною програмою і фейєрверком ! Команда Товариства (капітан Богдан Грицишин) двічі займала другі місця на волейбольних турнірах, перший з яких відбувся 19 серпня на оселі "Україна" (12 команд), а другий 1 вересня на оселі "Верховина" (16 команд). На сьомому з черги Українському Фестивалі, який відбувся в суботу 9 вересня у парку Україна в Монреалі, «ЗУСТРІЧ» представила мальовничу "Корчму" (фотогалерея), протягом дня Товариством було продано 300 шашликів. В суботу 21 жовтня «ЗУСТРІЧ» відзначила дев'яті роковини з дня заснування організації веселою вечіркою і святковим тортом. В суботу 2 грудня на загальних зборах Товариства розглянуто можливість відкриття українського дитячого садка у Монреалі і доцільність придбання екрана та проектора; останнє було вирішено позитивно. Святий Миколай завітав до Товариства у неділю 17 грудня — тут його чекало багато дітей. Як і в попередні роки, 31 грудня розпочався традиційний Новорічний вечір «ЗУСТРІЧі», який з великим успіхом продовжився вже в новому 2007 році. У неділю 13 березня Товариство запросило усіх бажаючих на зимовий рафтінг. В суботу 24 березня знову майже сорок дітей і дорослих завітали на розмальовування писанок, що організувала Наталя Шульга.

В 2006 році було зібрано 460 доларів членських вкладок. В кінці звітного періоду активи Товариства вперше за історію його існування перевищили 12 тисяч доларів. За ініціативою Алли Головатчик і Олексія Комащенко 8 тисяч доларів було покладено на терміновий рахунок, що дозволило отримати відповідні проценти. Капітальні вкладення становили 5 131 долар, з них 4 872 долари на придбання потужного проектора Sharp XV-Z3000, 4-метрового екрану DA-LITE і супутного устаткування. Товариство спонсорувало два традиційних свята для дітей: розмальовування писанок і свято Святого Миколая, також з-за недостатньої кількості бажаючих значно збитковою виявилась подорож на фестиваль тюльпанів.

Товариство засвідчило своє незмінне бажання розвивати співпрацю з українськими організаціями Монреалю і Канади. За звітний період на підтримку різних проектів було пожертвувано в загальній сумі 575 доларів, в тому числі 50 доларів Конґресу Українців Канади, 250 доларів Товариству Св. Володимира (Український Фестиваль в Монреалі), 100 доларів на підтримку видання "Оттавський вісник", 75 доларів Православній Катедрі Св.Софії у Монреалі і 100 доларів на підтримку Світового Конґресу Українців. Товариство висловлює свою подяку Українському Національному Об'єднанню у Монреалі — за постійну підтримку і безкоштовне надання приміщення.

Після голосування Головою Товариства було переобрано Павла Шовгенюка. Після цього було обрано членів Управи, Ревізійної і Номінаційної комісїй. Вітаємо Павла і членів нової Управи та бажаємо їм подальших успіхів.
ДогориКвітень 2007 року
30-04-2007
:. «ЗУСТРІЧ» на бенкеті з нагоди вшанування Брайана Малруні
 
Брайан Малруні з членами «ЗУСТРІЧі» Богданом Грицишиним і Павлом Шовгенюком
Брайан Малруні з членами «ЗУСТРІЧі» Богданом Грицишиним (ліворуч) і Павлом Шовгенюком (праворуч)
18 квітня ц. р. на бенкеті, організованому Конґресом Українців Канади під патронатом Посольства України в Канаді, Брайану Малруні (Brian Mulroney) було вручено медаль Шевченка — найвищу нагороду КУК і орден Ярослава Мудрого — найвищу нагороду України, якою може бути нагороджений громадянин іншої держави. Брайана Малруні удостоєно високих нагород у визнання заслуг цього 18-го прем'єр-міністра Канади в підтриманні декларації незалежності України і в розвитку співпраці між двома країнами. Канада була першою західною країною і другою в світі, уряд якої визнав, зразу після референдуму в Україні у грудні 1991 року, її незалежність. Українські канадці пам'ятають також, що Брайан Малруні призначив суддею у Верховний Суд Канади українця Джона Сопінку (John Sopinka), і що саме за його урядування українець Рамон Гнатишин (Ramon Hnatyshyn) став Генерал-Губернатором Канади. На церемонії нагородження, яка відбулась в оттавському Château Laurier, були присутніми сьогоднішній прем'єр-міністр Канади Стефен Харпер (Stephen Harper) і чотирнадцять міністрів, Посол України в Канаді Ігор Осташ, колишній прем'єр-міністр Саскачевану Рой Романов, Архиєпископ Юрій УПЦ Канади, Єпарх Стефан Хміляр УГКЦ Канади, а також більш як 400 запрошених. У своїй промові Брайан Малруні зокрема сказав, що Канада, ця нація імігрантів, "не має історії більш захоплюючої, ніж історія канадців укранського походження". Товариство «ЗУСТРІЧ» також було присутнім на бенкеті, його представляли Богдан Грицишин та Павло Шовгенюк.
Догори
<<< Зима 2006 - 2007 Літо 2007 >>>