Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2009-2010

Зима 2009-2010

<<< | Грудень 2009 | Січень 2010 | Лютий 2010 | >>>
ДогориГрудень 2009
21-12-2009
:. Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ» Свято Миколая в Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Сергій Савченко, Олександр Кулішов 
 
Майже сорок дітей завітали на свято Святого Миколая, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ» в суботу 19 грудня цього року у залі Українського Національного Об’єднання у Монреалі. Свято проводиться Товариством починаючи з 1999 року, і кожен раз його організатори стараються підготувати веселу і цікаву для дітей програму. Цього разу маленькі і великі гості «ЗУСТРІЧ» мали змогу взяти участь в майстерні з виготовлення української народної іграшки, яка відбулась під керівництвом артистів Олександри та Федора Куркчі. Після цього в залі з'явився, у супроводі двох янголів, довгоочікуваний Миколай з мішком подарунків. Миколай був суворий, але справедливий, і не залишив без подарунка навіть тих найменших, які не змогли його як слід привітати. Відвідав свято і чорт; втім, чорт виявився молодим і настільки позитивним, що багато хто захотів з ним сфотографуватись. Пізніше для дітей були влаштовані конкурси, де кожен міг показати свої здібності або принаймні досхочу набігатись. Як завжди, «ЗУСТРІЧ» пригощала печивом, фруктами та напоями. Подяка усім родинам, що прийшли до нас; подяка Українському Національному Об’єднанню у Монреалі, яке безкоштовно надало для свята свій зал; подяка всім, хто приклав сили і час; і особливо тим, хто підготував чудову культурно-мистецьку програму — Оксані Герич, Семену Гнидюку, Поліні Денисик, Антону Кулішову, Анастасії Машталір та Вікторії Савченко.
ДогориСічень 2010
03-01-2010
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ» Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Андрій Борис 
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ», що відбувся в ніч з 31 грудня на 1 січня 2010 р. в залі Українського Національного Об'єднання у Монреалі відвідало 105 гостей. На думку багатьох з тих, хто звик зустрічати Новий Рік з Товариством, вечір виявився одним з найвдаліших за останні роки. Завдяки енергійній культурно-розважальній програмі, підготованій Оксаною Герич та Анастасією Машталір, вдалось уникнути довгих перерв; оригінальну музично-танцювальну підбірку запропонував гостям диск-жокей Назар Машталір. Загальне схвалення отримали гумористичні новорічні скетчі у виконанні Зоряни Мельничук, Олександра Білошицького, Андрія Рижика, Марічки Нетак, Галини Левицької, Олександра Кулішова, Богдана Грицишина та Генадія Бондаренко, а пізніше і Сергія Савченко. Чимало сюрпризів принесла Новорічна лотерея, квитки якої розповсюджували Олена Кулішова, ірина Шевчук і Марічка Нетак. Велика подяка спонсорам лотереї — Українській Народній Касі Дежарден у Монреалі (3 чеки на суму 100 доларів) та магазину «Житинський» (2 чеки на суму 30 доларів). Серед призів від Товариства «ЗУСТРІЧ» були: плеєр MP3-MP4-MP5 на 16 Гб, USB флеш-накопичувач на 32 Гб, навушники з мікрофоном та відеокамера Logitech та інші цінні речі. Спасибі всім нашим гостям — веселих вам свят!
28-01-2010
:. Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на вибори Президента України
 
Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на вибори Президента України Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на вибори Президента України Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на вибори Президента України
Світлини: Сергій Савченко 
 
17 січня 2010 року товариство «ЗУСТРІЧ», як і в минулі роки, організувало поїздку до Оттави на вибори Президента України. Оскільки ніхто не запізнився, подорож розпочалась, як і було заплановано — о 9-й годині ранку. Час протягом подорожі плинув швидко; всі були в гарному настрої, чому великою мірою посприяв пан Василь Коцькович, який розповідав багато небилиць та заспівував різних українських пісень. Голосування проходило в звичній формі — лише цього разу могли проголосувати навіть ті, хто не стоїть на консульському обліку, написавши заяву на місці. Після голосування, за бажанням, всі могли взяти участь в опитуванні, що проводили волонтери серед громадян України, які взяли участь у першому турі виборів Президента України. Після цього Товариство запропонувало всім вільний час для прогулянки містом та відвідання музею природи.
Подробиці Подробиці подорожі Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на вибори Президента України
ДогориЛютий 2010
14-02-2010
 
:. Подорож «ЗУСТРІЧі» в Оттаву на другий тур виборів Президента України
 
Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на другий тур виборів Президента України Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на другий тур виборів Президента України
Подорож Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на другий тур виборів Президента України
Світлини: Ян Строцький 
 
В недiлю 7 лютого 2010 року товариство «ЗУСТРІЧ» організувало повторну подорож до м. Оттави для участі у другому турі виборів Президента України. Цього разу всі були більш серйозними, вели запеклі дискусії в дорозі, оскільки переживали за долю України на найближчі 5 років. Після загальної фотографії в Оттаві, всі мали змогу проголосувати. Після голосування «ЗУСТРІЧ» запропонувала катання на ковзанах на каналі Рідо, що знаходиться за 15 хв від посольства України. Погода в той день виявилася чудовою, що посприяло катанню на каналі протягом 2-3 годин. Під час поїздки, телефонно слідкуючи за результатами екзіт полу в Україні, багато хто мусив заспокоюватися різними способами.
Подробиці Подробиці подорожі Товариства «ЗУСТРІЧ» в Оттаву на другий тур виборів Президента України
30-02-2010
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на тюбах в Сен-Совер
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на тюбах в Сен-Совер Товариство «ЗУСТРІЧ» на тюбах в Сен-Совер Товариство «ЗУСТРІЧ» на тюбах в Сен-Совер
Товариство «ЗУСТРІЧ» на тюбах в Сен-Совер
Світлини: Сергій Савченко 
 
Подорож на тюби, яка відбулась в неділю 28 лютого 2010 р. зібрала тільки дванадцять ентузіастів. Судячи по всьому, ця зимова розвага не користується популярністю серед новоприбулих українців — очевидно, дається взнаки довга зима і багато хто просто ще не вийшов із зимової сплячки. Цього разу катання відбувалось в мiстечку Saint-Sauveur. Через плюсову температуру сніг розмяк, тому швидкість з'їзду була незначною і нікому не вдалось доїхати до кінця траси. Але, здається, ця обставина нікого не розчарувала, оскільки була ознакою весни, яка стрімко наближалась долинами та пагорбами Квебеку.
Догори
<<< Осінь 2009   Весна 2010 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!