Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Осінь 2007

Осінь 2007

<<< | Вересень 2007 | Жовтень 2007 | Листопад 2007 | >>>
ДогориВересень 2007
02-09-2007
:. Команда «ЗУСТРІЧі» перша у волейбольних турнірах
 
Команда «ЗУСТРІЧі» перша у волейбольних турнірах Команда «ЗУСТРІЧі» перша у волейбольних турнірах
Команда «ЗУСТРІЧі» перша у волейбольних турнірах
Світлини: Ірина Шевчук 
 
В серпні і вересні 2007 року команда товариства «ЗУСТРІЧ» взяла участь в двох волейбольних змаганнях українських аматорських команд і в обох посіла перше місце. Перший турнір, в якому взяли участь п'ять команд, відбувся 18 серпня на оселі "Україна" біля містечка Chertsey за 100 км від Монреалю. Недалеко від оселі "Україна" знаходиться оселя "Верховина", що належить Спілці Української Молоді (СУМ) і має розвинуту інфраструктуру для відпочинку, спортивних і культурних подій. Там в суботу 1 вересня і відбувся другий, більш популярний в українській громаді турнір, в якому за перше місце змагалися одинадцять команд. Переможцем стала команда «ЗУСТРІЧі». Капітаном команди і ініціатором участі "Зустрічі" в змаганнях виступив Богдан Грицишин. В складі команди: Світлана Тарасенко, Олена Зубач, Віктор Оникійчук, Павло Вакуленко, Віктор Вожайло, Павло Рибінський. Наявність щонайменше двох жінок в команді була необхідною умовою кожного з турнірів.
18-09-2007
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
Світлини: Ірина Шевчук, Олександр Білошицький, Андрій Борис 
 
На восьмому з черги Українському Фестивалі, який відбувся в суботу 9 вересня 2007 р. у монреальському парку Україна, Товариство «ЗУСТРІЧ» знову влаштувало мальовничу "Корчму". Цього року в меню були борщ, шашлики, яблучний пирiг i домашнiй компот. Необхiдно вiдзначити, що кiлькiсть учасникiв Товариства, якi знайшли час допомогти Управi у приготуваннях до Фестивалю або у його проведеннi, цього року була досить незначною. Тому заслуговують особливої подяки Галя i Микола Джула, Лiка i Вiктор Петрушини та Наталя Шульга — тi, хто не вiдступили i працювали в середу, п'ятницю i усю суботу, щоб якнайкраще зробити все, що було заплановано. Не можна також обiйти мовчанкою той факт, що вперше за всi роки до "Корчми" не пiдвели електрики, i засновнику Товариства Миколi Кулiшову, який прилетiв до Монреалю на кiлька днiв, довелось у свiй день народження iржавою лопатою копати рiвчак для тимчасового кабеля. Тим не менше, завдяки взаєморозумiнню i наполегливостi «ЗУСТРІЧ» подолала всi перешкоди. Пiд кiнець Фестивалю в "Корчмi" залишились тiльки кiлька кусникiв пирога, решта страв — в тому числi i 431 шашлик — були проданi. Велика подяка всiм, хто нам допомагав або й просто завiтав!
Фотогалерея Фотогалерея з Фестивалю
02-10-2007
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на виборах до Верховної Ради України
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на виборах до Верховної Ради України
Світлина: Андрій Бовт 
 
30 вересня 2007 року товариство «ЗУСТРІЧ» організувало подорож до м.Оттави з метою надати українським громадянам, які проживають в Квебеку, можливість взяти участь у виборах до Верховної Ради України. За 10 років існування «ЗУСТРІЧ» вже вп'яте організовує подорож на вибори (при умові, якщо рахувати вибори Президента України 2004 року як одну подорож — насправді ж в рік перемоги «помаранчевої революції» Товариство здійснило п'ять подорожей до закордонної виборчої дільниці № 39 в Оттаві, в яких було задіяно 12 автобусів). Цьогорічна подорож зібрала мінімальну за 10 років кількість виборців, всього 28 осіб. Це є прямим наслідком драконівського виборчого законодавства, прийнятого Верховною Радою України: "ревізію списків виборців шляхом контролю за перетином кордону лобіювали біло-блакитні, а зміни до законодавства щодо відкріпних посвідчень просували саме помаранчеві партії", зауважує з іронією Майдан. До 17 вересня, кожен український громадянин, що живе в Канаді, повинен був встати на консульський облік, щоб потрапити до спмску виборців. Ідея непогана — громадяни Італії за кордоном теж зобов'язані вставати на консульський облік. Але по-перше, італійцям надається право голосувати по пошті, а по-друге, вони голосують за окремих 12 депутатів і 6 сенаторів, які висуваються по закордонному виборчому округу (джерело). Якщо ж взяти канадців чи французів, то й ті і інші мають право голосувати по пошті, без жодних відкріпних посвідчень і необхідності перебувати на обліку (джерело кан., джерело фр.). Ще в гіршій ситуації, ніж «ЗУСТРІЧ» (Товариство, як відомо, встановлює мінімально можливу ціну за подорож і оплачує різницю за аренду автобуса із своєї кишені) опинилися українці на заході Канади — незважаючи на наявність кількох Почесних Консулів, для реалізації свого виборчого права їм залишалося тільки сідати на літак і летіти до Торонто. Підбиваючи підсумки цьогорічних виборів, не можна не згадати добрим словам і позитивні враження, які в кінцевому підсумку таки переважили негатив. У їх числі високі компетентність і доброзичливість працівників Посольства, Консульства та виборчої комісії — як під час інформаційних сесій у Монреалі, так і під час виборів, а також надзвичайно гостинна зустріч на виборчій дільниці у Посольстві України в Оттаві (світлина вгорі).
Результати голосування по дільниці № 39 Закордонного виборчого округу
В списках виборців - 1 315 осіб.
Проголосували - 129 осіб (9,81% від загального числа зареєстрованих виборців).
Політична партія Кількість голосів Процент (%)
Блок Юлії Тимошенко 54 41,86
Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА" 38 29,46
Партія регіонів 16 12,40
Блок Литвина 6 4,65
Не підтримали жодної партії 6 4,65
Партія Зелених України 4 3,10
Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 3 2,33
Соціалістична партія України 2 1,55
Джерело: вебсайт ЦВК
ДогориЖовтень 2007
22-12-2007
:. Відзначення десятої річниці заснування Товариства
 
Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Перший Голова Товариства «ЗУСТРІЧ» Микола Кулішов Засновник Товариства «ЗУСТРІЧ» о. Володимир Вітт
Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Олександр Білошицький, Сергій Савченко 
 
27 жовтня 2007 року в приміщенні Українського Національного Об’єднання за адресою 405 Fairmount West відбулось відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ». Організація та проведення вечора випала на долю цьогорічної управи на чолі з Павлом Шовгенюком. Незважаючи на те, що була розроблена програма вечора, не вдалося уникнути деяких непередбачених обставин, які проте ніяк не зіпсували теплу атмосферу вечора. Товариство Зустріч прийшов привітати її ідейний натхненник отець Володимир Вітт. Цікаво було бачити і приємно було почути відеопривітання Миколи Кулішова, ініціатора і першого Голову Товариства, який тепер мешкає у Каліфорнії. Було названо та відмічено нагородами тих, хто вклав багато сил та енергії в організацію, а саме Миколу Кулішова, Люду Кулішову, Миколу Марунича, Наталю Шульгу, Марту Сидор, Олену Кулішову, Оленку Савченко, Павла Шовгенюка, Богдана Грицишина. На свою адресу Зустріч отримала ряд поштових привітань серед яких і привітання посла України в Канаді пана Ігора Осташа.
Подробиці Подробиці відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»
Догори
<<< Літо 2007 Зима 2007-2008 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!