• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2006

Весна 2006

<<< | Березень 2006 | Квітень 2006 | Травень 2006 | >>>
ДогориБерезень 2006 року
26-03-2006
:. Подорож на вибори до Верховної Ради 2006
 
Подорож на вибори до Верховної Ради Подорож на вибори до Верховної Ради Подорож на вибори до Верховної Ради
Світлини: Сергій Савченко
 
В неділю 26 березня 2006 року українці Монреалю виконали свій громадянський обов’язок, взявши участь у виборах до Верховної Ради України. 47 монреальців прибуло до закордонної виборчої дільниці № 39 при Посольстві України в Оттаві у автобусі, замовленому Товариством «ЗУСТРІЧ». Вартість поїздки становила 10$ для дорослих і 5$ для членів товариства. Для дітей до 12 років подорож була безкоштовною. Про підготовку до поїздки було якнайширше оповіщено українську громаду. Управа товариства тримала зв’язок з віце-консулом посольства України та представниками оттавського відділу українсько-канадської суспільної служби. Поїздка та голосування пройшли організовано. Після голосування кожен зміг відпочити на власний смак, на вибір пропонувалися пікнік, прогулянка містом та відвідання Канадського музею війни. За результатами голосування в Оттаві найбільшу кількість голосів (41,3%) отримав блок "Наша Україна".

Олена Савченко
Подробиці Подробиці подорожі на вибори до Верховної Ради України
05-03-2006
:. Звітно-виборчі збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Звітно-виборчі збори Товариства Звітно-виборчі збори Товариства
Світлини: Сергій Савченко
 
В суботу 4-го березня 2006 року відбулися звітно-виборчі збори Товариства. Голова Товариства Павло Шовгенюк, скарбник Олена Зубач і Голова Ревізійної комісії Анатолій Соцький відзвітували про зроблену роботу.

У 2005 році «ЗУСТРІЧ» продовжувала наполегливо працювати над збагаченням культурно-соціального життя недавніх українських імігрантів. В суботу 16 квітня Товариство на власні кошти запросило усіх бажаючих на традиційне розмальовування писанок (організатор Наталя Шульга). В неділю 22 травня Товариством організована подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів, яка зібрала 94 особи. В неділю 26 червня «ЗУСТРІЧ» влаштувала традиційний пікнік на острові Cвятої Єлени. В суботу 6 серпня відбулася подорож (фотогалерея) у місто Квебек. В суботу 27 серпня Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначило чотирнадцяту річницю Незалежності України концертом і вечіркою на оселі Свята Софія (подробиці) біля містечка Чертсі. На шостому з черги Українському Фестивалі, який відбувся в суботу 10 вересня у парку Україна в Монреалі, «ЗУСТРІЧ» представила мальовничу "Корчму" (подробиці), де на протязі дня Товариством було продано 400 шашликів. В суботу 15 жовтня «ЗУСТРІЧ» відзначила восьмі роковини з дня заснування організації (подробиці) веселою вечіркою і святковим тортом. В суботу 3 грудня на запрошення «ЗУСТРІЧі» з Оттави приїхав новий атташе посольства України в Канаді Арсеній Положій, після його виступу присутні мали нагоду ознайомитись з фільмом "Uncle Eddie's Guide to Art Appreciation", представлений його режисером. В неділю 18 грудня у товариство «ЗУСТРІЧ» завітав Святий Миколай, де на його подарунки чекало багато дітей. З великим успіхом пройшов традиційний Новорічний вечір, влаштований Товариством 31 грудня 2006 р., що відбувся у атмосфері тепла і доброзичливості.

Товариство засвідчило своє незмінне бажання розвивати співпрацю з українськими організаціями Монреалю і Канади. Надлишки із грошових пожертв, що надійшли в Товариство на організацію Президентських виборів 2004 року від громадських організацій і приватних осіб завдяки праці колишнього Голови «ЗУСТРІЧі» Миколи Марунича, було розподілено наступним чином: на рахунки монреальської філії Конґресу Українців Канади і організації "Поміч Україні" покладено по 650 доларів. Крім того, у 2005 році на КУК було пожертвувано 100 доларів з нагоди свята «Тріумф демократії», і ще 125 доларів було подаровано Товариству Святого Володимира під час збірки фондів на Український Фестиваль.

Активи Товариства вперше за історію його існування перевищили 10 тисяч доларів. В 2005 році було зібрано 300 доларів членських вкладок. Своїми успіхами «ЗУСТРІЧ» завдячує незмінному взаєморозумінню між недавніми членами Товариства, які зовсім недавно прибули з України, і старішими за "канадським досвідом" членам.

Після голосування Головою Товариства було переобрано Павла Шовгенюка. Після цього було обрано членів Управи, Ревізійної і Номінаційної комісїй. Вітаємо Павла і членів нової Управи та бажаємо їм подальших успіхів.
ДогориКвітень 2006 року
13-05-2006
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Сергій Савченко
 
В суботу 15-го квітня ц.р. понад шістдесят дітей і дорослих завітали на традиційне розмальовування писанок, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ». Кожного року навесні перед Великоднем Товариство запрошує до своєї домівки в приміщенні Українського Національного Об'єднання усіх бажаючих і безкоштовно надає у їх розпорядження кістки та фарби. Розмальовування писанок цікаве і новачкам, і тим, хто вже не в перший раз приходить до домівки Товариства. Тим, хто прийшов на розмальовування у перший раз, організатор розмальовування Наталя Шульга дала детальні і наочні пояснення техніки писанкарства. Процес розпису є копітким, але захоплюючим, оскільки малюнок наносять вручну розтопленим воском за допомогою спеціального інструменту, так званої кістки. Товариство організовує це маленьке свято вже шостий рік поспіль. Приємно відзначити, що кількість бажаючих випробувати свої художні здібності збільшується з кожним роком, серед них усе більше корінних квебекців та представників етнічних меншин — цього разу приміщення «ЗУСТРІЧі» виявилося замалим, і, завдяки дозволу Українського Національного Об'єднання, розмальовування відбулося у просторому нижньому залі УНО. Дякуємо нашим дівчатам за створення особливого святкового затишку і за увагу до найменших наших "художників".
ДогориТравень 2006 року
23-05-2006
:. Подорож до Оттави на Фестиваль тюльпанів
 
Подорож на Фестиваль тюльпанів Подорож на Фестиваль тюльпанів Фестиваль тюльпанів - Володимир Городкін
Сонячною погодою, що протрималась цілий день, незважаючи на несприятливі метереологічні прогнози, зустрінула столиця Канади учасників подорожі на Канадський фестиваль тюльпанів в Оттаві, організованої в неділю 21 травня Українським Товариством допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ». Програма подорожі почалася з відвідин Канадського музею цивілізацій. У передбачені дві години не вклалися — оглянути всі розділи і тимчасові виставки за цей час практично неможливо. Велика увага в експозиції музеї надана українським переселенцям і їх ролі в освоєнні Заходу Канади, ця тематика постійно розвивається, зокрема за останні роки значно поповнилась колекція української книгарні. Після музею поїхали в парк Комісарів (Commissioners Park) — так офіційно називається парк, що оточує озеро Доу (Dows Lake), і де відбувається велика частина відзначення Фестивалю тюльпанів. Хоча тюльпани на цю пору вже майже всі відцвіли, алеї і галявини парку були переповнені гостями Фестивалю, яким пропонувалися асортимент літніх кафе, виступи різних виконавців та інші розважальні заходи. Несподіванкою стала зустріч з білоруським цимбалістом Володимиром Городкіним, який бадьоро вигравав гуцульські коломийки. Шкода, що не вдалося побачити парад оттавської флотилії — в цей час вона вже залишила озеро Доу і причалювала до кінцевого пункту параду, мосту на вулиці Рідо (Rideau). Ще прикріше, що подорож виявилася збитковою для Товариства, з 48 наявних у автобусі місць двадцять сім залишилися вільними.
Догори
<<< Зима 2005 - 2006 Літо 2006 >>>