• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2005-2006

Зима 2005-2006

<<< | Грудень 2005 | Січень 2006 | Лютий 2006 | >>>
ДогориГрудень 2005 року
22-12-2005
:. Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі»
 
Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі» Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі» Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі» Свято Святого Миколая в «ЗУСТРІЧі»
Світлини: Олексій Комащенко, Сергій Савченко 
 
У неділю 18 грудня ц.р. Святий Миколай завітав у товариство «ЗУСТРІЧ», де біля ялинки його радо зустріли діти і дорослі. Кожна дитина приготувала для Миколая привітання: хто вірш, хто пісеньку, а хто музичну п'єсу. Олена Савченко розповіла присутнім про особу Святого Миколая та історію виникнення свята, а Алла Головатчик навчила дітей, як робити маленьких миколайчиків на згадку про вечір. Можна з впевненістю сказати, що Святий Миколай залишився дуже задоволений тим, як його зустріли в Товаристві — кожна дитина отримала від нього подарунок, незважаючи на інтриги недоброго чорта, який переконував Миколая не давати дітям подарунків. Чорт настільки всім набрид, що діти мусили його прогнати. Після конкурсу на спритність Товариство запросило дітей і батьків до солодкого столу. Гостей вечора привітав о. д-р Ігор Куташ, Голова монреальської філії Українського Національного Об'єднання, яка безкоштовно надала приміщення для проведення свята.
05-12-2005
:. Новий атташе посольства України в Канаді — гість «ЗУСТРІЧі»
 
Арсеній Положій Вечір-сходини Товариства «ЗУСТРІЧ» Вечір-сходини Товариства «ЗУСТРІЧ» Вечір-сходини Товариства «ЗУСТРІЧ»
Щомісячний вечір-сходини Товариства, що відбувся в суботу 3 грудня ц.р. в домівці «ЗУСТРІЧі» у приміщенні Українського Національного Об’єднання, став особливою подією. На запрошення «ЗУСТРІЧі» з Оттави приїхав почесний гість Товариства, новий атташе посольства України в Канаді п. Арсеній Положій. Це вперше, що працівник Посольства України відвідує «ЗУСТРІЧ». П. Положій стисло розповів про завдання Посольства, після чого подав вичерпні відповіді на численні запитання присутніх. Відповідаючи, зокрема, на питання про статус громадянина України після набуття громадянства якоїсь іншої держави, п. Положій роз'яснив, що Україна вважає особу, яка була громадянином України і яка набула пізніше іншого громадянства, своїм громадянином до тих пір, поки не виконана процедура позбавлення українського громадянства. Новий атташе повідомив також, що для громадян України, які живуть в провінції Квебек, плануються щомісячні консульські прийоми у Монреалі. Управа Товариства висловлює подяку за змістовну зустріч Посольству України в Канаді і п. Арсенію Положію. Після виступу нового атташе присутні мали нагоду ознайомитись з фільмом модернистського напряму "Uncle Eddie's Guide to Art Appreciation" про життєві проблеми іммігранта другого покоління, представлений його режисером п. Don Goodes.
ДогориСічень 2006 року
01-01-2006
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Новорічний вечір Новорічний вечір Новорічний вечір
Традиційний Новорічний вечір, влаштований Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ» 31 грудня 2006 р., відбувся, як в попередні роки, у атмосфері доброзичливості і приніс багато задоволення та гарного настрою гостям та самим організаторам. Цього року квитків на Новорічний вечір у вільному продажу не було. Щоб не переповнювати зал, Управою було вирішено обмежити кількість місць до 160, і пропонувати їх тільки тим, хто підтримував Товариство протягом року. Можна тільки привітати Управу з цим справедливим рішенням. В програмі вечора, який провела ведуча Алла Головатчик, були виступи музичного дуету Андрій Куташ - Павло Колесник, відвідини Святого Миколая, проводи Старого і зустріч Нового Року, танці, конкурси, лотерея. Новорічний вечір захотів відвідати навіть Чорт, якого проганяли спільними зусиллями (під час цієї сцени не постраждав серйозно жоден Чорт). Танцювальні ритми задавав DJ Юра Новицький з Одеси, і ті хто бачили Юру на інших вечорах, які проводила «ЗУСТРІЧ», знають, що під його музику тяжко всидіти на місці. Опівночі пролунав національний гімн України, і танці тривали майже до ранку. Вечір відбувся у у залі монреальської філії Українського Національного Об'єднання (УНО).
З попередніх років: Фотогалерея «Новорічний вечір 2005»
Фотогалерея «Новорічний вечір 2004»
ДогориЛютий 2006 року
06-02-2006
:. Український Фестиваль підтримав «ЗУСТРІЧ»
 
Юрій Штик вручив чек Павлу Шовгенюку
Світлина: Інесса Бабіна
В п'ятницю, 3 лютого 2006 року, Товариство Святого Володимира, завдяки якому щороку відбувається Український Фестиваль в Монтреалі, подарувало активним українським громадським організаціям 15 000 доларів з прибутку для розвитку добровільної праці. Товариство Святого Володимира особливо відмітило працю та надало фінансову підтримку місцевим молодечим організаціям, українським таборам та школам, мистецьким колективам. Особлива увага була приділена розвитку Конгресу Українців Канади, відділу в Монтреалі — Голові відділу КУКу Яремі Келебаю було передано чек на суму 5 000 доларів. За участь у приготуваннях і проведенні Фестивалю (див. Український Фестиваль 2005) Українське Товариство допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ» отримало допомогу у розмірі 500 доларів. Один з організаторів Товариства Святого Володимира Юрій Штик вручив чек Голові Товариства «ЗУСТРІЧ» Павлу Шовгенюку під час прийняття, що відбулося в новому малому залі Дому Української Молоді.

За матеріалами Сумівського вісника № 1 за лютий 2006 року
http://www.ukefestmontreal.org Вебсайт Товариства Св. Володимира
 
Догори
<<< Осінь 2005 Весна 2006 >>>