• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2006

Літо 2006

<<< | Червень 2006 | Липень 2006 | Серпень 2006 | >>>
ДогориЧервень 2006
24-06-2006
:. «ЗУСТРІЧ» бажає нових успіхів своєму засновнику
 
«ЗУСТРІЧ» бажає нових успіхів своєму засновнику «ЗУСТРІЧ» бажає нових успіхів своєму засновнику «ЗУСТРІЧ» бажає нових успіхів своєму засновнику
В суботу 24-го червня ц.р. Товариство «ЗУСТРІЧ» побажало нових успіхів своєму засновнику Миколі Кулішову і його дружині Людмилі, які незабаром вирушать у Каліфорнію на нове місце праці. Під час неофіційної вечірки, яка, за бажанням Миколи Кулішова, відбулася у нього вдома, Товариство урочисто вручило Миколі і Людмилі пам'ятний сувенір — книгу з світлинами Монреалю, в якій розписалися всі присутні старі і нові члени Товариства. Почуття подяки і жалю розставання з чудовими друзями були висловлені не так словами, як музикою: вони лунали у музичних композиціях акордеоніста Євгена Осідача і гітариста Степана Балацко та народних піснях, що їх співали разом господарі і гості.

Доктор Микола Кулішов прибув у Монреаль у 1995 році. Спеціаліст у галузі оптичної фізики і член Американського Фізичного Товариства (American Physical Society), він працює над розробкою нових принципів передачі і кодування інформації, є автором численних наукових праць і винаходів, захищеними американськими патентами. Але увесь свій вільний час Микола і Люда віддавали на безкорисне служіння українській громаді.

Микола Кулішов має глобальне бачення майбутнього української діаспори (якого так бракує багатьом її діячам) і невтомно бореться за реалізацію цього майбутнього. Свої думки на цю тему він висловив у статті Відгук на статтю О.Дроздовського "Місія і покликання 4-ї хвилі української еміграції", опублікованої в часописі "Україна і Світ" за 30 грудня 1998 року. Пізніше він розвинув і доповнив цю проблематику статтею Четверта хвиля еміграції і проблеми навколо неї (тижневик "Новий Шлях" за 11 березня 2004 року).

Та справжні організаторські таланти Миколи Кулішова виявилися не у статтях, а у його практичних діях. У 1997 році Микола Кулішов став ініціатором створення Товариства «ЗУСТРІЧ» і обирався його Головою на протязі трьох перших років існування. Саме з його ініціативи українська монреальська громада вийшла із свого гетто: 27 серпня 2000 року у парку Україна відбулося відзначення Дня незалежності України, яке незабором переросло в Український Фестиваль, наймасовіше українське свято у Монреалі. Протягом шести років М. Кулішов був Секретарем монреальської філії Українського Національного Об'єднання і делегатом до монреальського відділу Конґресу Українців Канади, який обрав його у 2003 році делегатом на VIII Світовий Конґрес українців, що відбувся у Києві. Під час Президентських виборів 2004 року в Україні Микола Кулішов у складі делегації закордонних спостерігачів стежив за дотриманням законності на виборчих дільницях Донецьку.

Дорогі Людмила і Микола! Товариство «ЗУСТРІЧ» бажає вам щастя і нових здобутків у професійному та громадському житті. Товариство делегує вам необмежені права на створення філії Товариства «ЗУСТРІЧ» у Каліфорнії і сподівається незабаром побачити вас на Українському дні у Сан-Франціско.
25-06-2006
:. Пікнік на острові Святої Єлени у Монреалі
 
Пікнік на острові Святої Єлени Пікнік на острові Святої Єлени Пікнік на острові Святої Єлени
В неділю 25 червня Товариство «ЗУСТРІЧ» влаштувало традиційний пікнік на мальовничому острові Cвятої Єлени. Острів здавна є чудовим місцем для відпочинку на природі у колі сім'ї і друзів, тут знаходиться парк атракціонів «La Ronde», павільйони виставки Expo-67 та чимало пам'яток історії Монреалю і Канади, в тому числі й старовинний форт Стюарт, звідcи відкриваються чудові краєвиди на Старий порт Монреалю. В наш час добиратися на острів значно простіше, ніж 130 років тому: сьогодні тут знаходиться станція метро Jean-Drapeau, що значно полегшує доступ на острів сім'ям з дітьми. Якраз біля станції метро Товариство і зустрічало своїх гостей — піднявши український прапор, щоб ніхто не заблукав, — і показувало їм дорогу до місця пікніку. Безсумнівно, що найбільше втіхи отримали діти.
Подробиці Подробиці пікніку на острові Святої Єлени
ДогориСерпень 2006 року
26-08-2006
:. День Незалежності на Пластовій оселі Батурин
 
День Незалежності на оселі Батурин День Незалежності на оселі Батурин День Незалежності на оселі Батурин
В суботу 26 серпня Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначило п'ятнадцяту річницю незалежності України на оселі Батурин біля містечка Болтон Південь за 130 кілометрів від Монреалю. Оселя Батурин належить монреальській станиці української скаутської організації «ПЛАСТ», тому її часто ще називають Пластовою оселею. При нагоді подякуємо за довіру всьому членству монреальського «ПЛАСТу», а особливо Катерині Смолинець і Сергію Оникійчуку. Завжди приємно бачити людей, які гостинно зустрічають новоприбулих і словом, і ділом. Тим більше, коли нагода для зустрічі — п'ятнадцяті роковини незалежності України. Управа Товариства «ЗУСТРІЧ» зробила все можливе, щоб Свято Незалежності дійсно запам'яталося як свято усім гостям. Особливу увагу звертали, щоб на оселю змогли приїхати ті сім'ї, які тільки недавно прибули до Монреалю, і ще не можуть дозволити собі великих витрат. Тому вартість квитків була настільки низькою, наскільки це було можливим: для дітей від 6 до 14 років 7$, для членів Товариства 10$, для всіх інших 15$ з особи.
Подробиці Подробиці Свята Незалежності на Пластовій оселі Батурин
Догори
<<< Весна 2006 Осінь 2006 >>>