Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2010

Літо 2010

<<< | Червень 2010 | Липень 2010 | Серпень 2010 | >>>
ДогориЧервень 2010
28-09-2010
:. Пікнік на острові Cвятої Єлени у Монреалі
 
Пікнік на острові Cвятої Єлени 2010
Світлина: Андрій Борис 
 
В неділю 13 червня Товариство «ЗУСТРІЧ» влаштувало традиційний пікнік на острові Cвятої Єлени. Острів, з якого відкриваються чудова панорама на Старий порт Монреалю, є дуже зручним місцем відпочинку — на ньому знаходиться станція метро Jean-Drapeau, що полегшує доступ сім'ям, які не мають автомашини або не бажають витрачати час на тривалу подорож за межі міста. Перший пікнік «ЗУСТРІЧі» відбувся на Cвятій Єлені ще 1997 року за пропозицією першого Голови Товариства Миколи Кулішова. Завдяки гарній погоді цьогорічний пікнік приніс кожному з його учасниць й учасників чимало задоволення: спiлкувались, грали в футбол та волейбол. До пікніку приєднались щонайменше п'ять родин, що тiльки недавно прибули в Монреаль.
ДогориЛипень 2010
28-09-2010
:. Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
 
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Світлини: Олександр Кулішов 
 
Свято Івана Купала, влаштоване Товариством «ЗУСТРІЧ» в суботу i недiлю 24-25 липня ц.р. на оселі «Свята Софія», зiбрало менше гостей, нiж минулорiчне, яке вiдбулось на пластовiй оселi «Батурин». Внаслiдок особистого конфлiкту, за рiшенням управи монреальського Пласту всiм учасникам «ЗУСТРІЧi» доступ на «Батурин» вiдтепер заборонений. Проте купальське свято вiдбулось у повнiй вiдповiдностi до народної традицiї — з танцями навколо вогнища, одяганням Купала і Марени та плетенням вінків із живих квітів та трав. Велике спасибі всім гостям, які узяли з собою намети, завдяки їм місця вистачило для всіх. Спасибі також усім, хто телефонував координатору Зоряні Мельничук і пропонував вільні місця у своєму автомобілі.
ДогориСерпень 2010
28-09-2010
:. Свято Незалежності на оселі «Свята Софія»
 
Свято Незалежності на оселі «Свята Софія»Свято Незалежності на оселі «Свята Софія»Свято Незалежності на оселі «Свята Софія»Свято Незалежності на оселі «Свята Софія»
Світлини: Сергій Савченко 
 
Дев'ятнадцяту річницю незалежності України Товариство «ЗУСТРІЧ» відзначило в суботу і неділю 26-27 серпня на оселі «Свята Софія» поміж височезними соснами. Свято відбулось у відповідності до запланованої культурно-розважальної програми, підготованої і реалізованої Оксаною Герич та Анастасією Машталір. В програмі знайшлося місце і для козацьких забав — перетягування каната та перетискання рук, і для веселої дискотеки, яку на професійному рівні підготував Назар Машталір. Кульмінаційним моментом забави стало підняття українського прапора. Особливістю цьогорічного свята стало те, що власне українці становили на ньому меншість — більшість гостей були молдавани, поляки та росіяни. Таким чином, назва Товариства «ЗУСТРІЧ» набула іншого, міжнаціонального забарвлення. Приємно відзначити також, що всі без винятку гості виявились дуже приємними і вихованими людьми, «ЗУСТРІЧ» завжди рада зустрітись з ними знову.
Догори
<<< Весна 2010 Осінь 2010 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!