Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2009

Весна 2009

<<< | Березень 2009 | Квітень 2009 | Травень 2009 | >>>
ДогориБерезень 2009
08-03-2009
:. Зимовий рафтінг на super glissades St-Jean de Matha
 
Зимовий рафтінг «ЗУСТРІЧі» на super glissades St-Jean de Matha Зимовий рафтінг «ЗУСТРІЧі» на super glissades St-Jean de Matha
Зимовий рафтінг «ЗУСТРІЧі» на super glissades St-Jean de Matha
Світлини: Сергій Савченко 
 
У неділю 1 березня 2009 р. товариство «ЗУСТРІЧ» запросило усіх бажаючих на зимовий рафтінг — швидкісний спуск на автомобільних камерах, чудову розвагу для дітей і дорослих. Як і в минулому році, найкращим місцем для зимового рафтінгу виявились super glissades St-Jean de Matha, за годину їзди від Монреалю. Тим, хто ще не купив власного автомобіля, пропонувалися вільні місця в машинах інших учасників подорожі, як це і прийнято в Товаристві. Цього разу обов'язки координатора взяла на себе Галина Левицька. Погода в день подорожі виявилась якнайсприятливішою для рафтінгу, стояв легкий мороз, але було сонячно і тому тепло. Кількість бажаючих розважитись виявилась незначною, в порівнянні з минулими роками, приїхало менше 20 осіб. Завдяки цьому, тим, хто влаштував подорож, вдалось відпочити як слід, оскільки відпала значна частина організаційних клопотів.
28-03-2009
:. Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
В суботу 21-го березня 2009 року в домівці «ЗУСТРІЧі» у приміщенні Українського Національного Об'єднання за адресою 5213, Hutchisson відбулися звітно-виборні збори Товариства. Головуючим зборів було обрано Олену Зубач, секретарем зборів — Аллу Головатчик. Голова Товариства Павло Шовгенюк, секретар Ірина Шевчук, скарбник Марія Полянська, заступник Голови Богдан Грицишин відзвітували про зроблену роботу. Більшістю голосів роботу Управи Товариства за 2007 рік визнано задовільною.

Під час обговорення звітів і пізніше, ряд учасників товариства висловили свою незгоду з тим фактом, що Голова Товариства ухилився від виконання рішення Управи. Це стало причиною того, що в підзвітному періоді двоє членів Управи склали свої обов'язки. З організаційної точки зору, обидві дії є перевищенням прав наданих Загальними зборами відповідним особам.

Вибори нової Управи затягнулись і супроводжувались довгими дискусіями, однією з причин яких була відсутність чітко окресленої процедури виборів в Статуті Товариства. В кінці кінців зборам вдалось обрати Управу з дев'яти осіб, і ця новообрана Управа вибрала з-поміж своїх членів нового Голову, яким виявився Сергій Савченко, та двох його замісників — Богдана Грицишина і Олександра Кулішова. Після цього було обрано Ревізійну і Номінаційну комісії. Також збори ухвалили створити комісію для перегляду Статуту Товариства.

Вітання та побажання успіхів Сергію і новій Управі.
ДогориКвітень 2009
18-04-2009
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Світлини: Андрій Борис 
 
Традиційне розмальовування писанок, що відбулось в суботу 11 квітня 2009 року, в нижньому залі УНО, стало — як і в попередні роки — справжнім святом для дітей і дорослих. Кожної весни, починаючи з 2001 року, «ЗУСТРІЧ» запрошує перед Великоднем всіх бажаючих опанувати початки техніки писанкарства. У їх розпорядження безкоштовно надаються кістки та фарби, для дітей влаштовується солодкий стіл. Минулорічне розмальовування відвідало більш як дев'яносто гостей; в цьому році їх було хоча й багато, але все ж не настільки. Перші роки розмальовування влаштовувалось у домівці «ЗУСТРІЧі», а тепер, завдяки дозволу Українського Національного Об'єднання і з огляду на велику кількість гостей, розмальовування вже вчетверте відбувається у просторому нижньому залі УНО. Вперше за усі роки на маленьке свято писанки не змогла прийти Наталя Шульга, яка була його керівником з 2005 до 2008 року. Її змінили Марія Полянська і Олена Зубач: Марія взяла на себе обов'язки індивідуального консультанта, а Олена спостерігала за дотриманням технологічного процесу. Товариство «ЗУСТРІЧ» висловлює вдячність монреальській філії УНО та усім, хто завітав на розмальовування.
ДогориТравень 2009
28-05-2009
 
:. Товариство анулювало подорож на Фестиваль тюльпанів
 
Фестиваль тюльпанів в Оттаві Група ініціаторів подорожі на Фестивалі тюльпанів
Світлини: Олександр Білошицький 
 
В зв'язку з невеликою кількістю бажаючих, Товариству довелось анулювати заплановану на неділю 17 травня ц.р. автобусну подорож до Оттави на щорічний Фестиваль тюльпанів. Тим не менше група ініціаторів подорожі таки відвідала Фестиваль — на власних автомобілях. Оголошена вартість подорожі становила 20$ для дорослих і 15$ для дітей від 6 до 12 років. За роки свого існування «ЗУСТРІЧі» вдалося тричі організовано відвідати Фестиваль: в 2000, 2005 і 2006 роках. Подорож 2005 року виявилась рекордною за кількістю учасників: 94 особи, тобто два повних автобуси. Також рекордною, але вже за сумою збитків, стала для Товариства подорож 2006 року — 27 із 48 наявних у автобусі місць залишилось вільними.
Догори
<<< Зима 2008-2009 Літо 2009 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!