Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Літо 2012

Літо 2012

<<< | Червень 2012 | Липень 2012 | Серпень 2012 | >>>
ДогориЧервень 2012
29-06-2012
:. «ЗУСТРІЧ» підтримала Український фестиваль у Монреалі
 
Світлина з благодійного вечора в підтримку Українського фестивалю Світлина з благодійного вечора в підтримку Українського фестивалю Світлина з благодійного вечора в підтримку Українського фестивалю
Світлина з благодійного вечора в підтримку Українського фестивалю
Світлини: Антон Рева 
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» підтримало Український фестиваль у Монреалі, зробивши внесок на суму в 350 доларів і надіславши чотирьох своїх делегатів на благодійний вечір збору коштів для підтримки фестивалю, що відбувся в суботу 9 червня на терасі одинадцятого поверху університету Конкордія. За рішенням Управи Товариства, представляти «ЗУСТРІЧ» було довірено Анастасії Машталір, Олі Лемешко, Зоряні Мельничук та Антону Реві. Український фестиваль проводиться у Монреалі з 2001 року, його організатором є Культурне Товариство ім. Св. Володимира. Завдяки відданій праці добровольців, Український фестиваль став широкомасштабною щорічною подією, широко освітлюваною мас-медіа Квебеку і Канади. Черговий Український фестиваль у Монреалі — тринадцятий за рахунком — відбудеться з 7-го по 9 вересня 2012 р. в парку Україна.
29-06-2012
:. «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
 
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени «ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
«ЗУСТРІЧ» влаштувала пікнік на острові Cвятої Єлени
Світлини: Андрій Яровий 
 
В неділю 24 червня 2012 р. на острові Cвятої Єлени відбувся традиційний пікнік, влаштований Товариством «ЗУСТРІЧ». Як і минулого року, значну частину гостей складали недавні імігранти з України, серед яких були подружжя з Києва, Кривого Рогу, Сум, Одеси, Тернополя тощо. Мінімальна тривалість перебування в Канаді належала родині, що приїхала тільки два тижні тому. За знайомствами та розмовами час пролетів дуже швидко. У міні-футбол пограти не вдалось за браком бажаючих; волейбол у колі зібрав кількох аматорів; найбільший успіх серед учасників знайшли конкурси та змагання з перетягування канату, організовані Олею Лемешко. Бажаючі взяли участь у короткій екскурсії на міст Jacques-Cartier, звіди відкривається чудова панорама Монреалю, а також види на фортецю-музей Стюарт та парк атракціонів «La Ronde». Товариство влаштовує пікніки на острові Cв. Єлени з 1997 року.
ДогориЛипень 2012
02-07-2012
:. Ідея побудови кооперативного будинку не знайшла достатньої підтримки
 
Більше двох років на вебсайті товариства «ЗУСТРІЧ» знаходилось оголошення про ініціативу побудови у Монреалі кооперативного будинку для родин з України. Цими днями ініціатор проекту Володимир Самойленко повідомив, що ідея побудови такого будинку не знайшла достатньо прихильників, тому проект припиняє своє існування. Як пояснив Володимир, проект можна було б реалізувати, якби назбиралось шістнадцять родин — за цієї умови забудовник мав би гарантію, що не матиме клопотів з реалізацією квартир в новій будівлі, і таким чином житло було б на 20% дешевше від його вартості на первинному ринку. Спочатку до ініціативи приєдналось багато родин, але коли справа дійшла до підписання фінансових гарантій, їх залишилось тільки шість — декому не сподобалось розташування майбутнього будинку, дехто не розрахував своїх фінансових можливостей. На жаль, цієї кількості було явно недостатньо. Проте Володимир Самойленко не висловлює розчарування результатами — в процесі праці над проектом він отримав чимало інформації про ринок нерухомості у Монреалі та околицях і ознайомився з багатьма фірмами-забудовниками, що дозволило йому прийняти рішення придбати власну квартиру.
03-08-2012
:. Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
 
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія» Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Свято Івана Купала на оселі «Свята Софія»
Світлини: Олександра Куліненко, Андрій Борис 
 
Свято Івана Купала, що розпочалось на оселі «Свята Софія» в суботу 28 липня 2012 року, виявилось одним з найуспішніших, як і за кількістю гостей — цього року їх було більш як сто, не рахуючи організаторів, — так і за загальними враженнями, висловленими після закінчення події. Посприяла цьому і чудова погода, і відсутність комарів, але в найпершу чергу успіх прийшов завдяки злагодженості нової Управи товариства, очолюваної Анастасією Машталір. Шашлик цього року вийшов дуже смачним — його готував за своїм фірмовим рецептом Назар Машталір. На 30 кілограм шашлика пішло шість літрів червоного вина, п'ять кілограм цибулі і чимало спецій. Організаторам вдалось уникнути звичних затягувань і дотриматись розкладу свята. Як і передбачалось, з 16-ї години діяв майстер-клас Федора Куркчі з плетення вінків. Зусиллями Зоряни Мельничук до шостої години вечора всіх гостей вже було розселено в будиночках та палатках. І ще раз подякуємо тим гостям, що приїхали із своїми палатками — завдяки їм місця вистачило усім. Дякуємо також всім тим, хто надав місце в своєму автомобілі — тільки двоє бажаючих не змогли приїхати на свято по причині відсутності місця. Одним із сюрпризів святкової програми, ведучими якої були Оля Лемешко та Тетяна Цьомко, стала купальська міні-вистава з Водяником і русалками, яку поставили учасники «ЗУСТРІЧі», що входять до складу театру «Стожари» при Українському Національному Об'єднанні у Монреалі.
ДогориСерпень 2012
04-10-2012
:. «ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України
 
«ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України «ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України «ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України
«ЗУСТРІЧ» відзначила День Незалежності України
Світлини: Олександр Простотін, Андрій Борис 
 
Після успіху купальського свята на оселі «Свята Софія», «ЗУСТРІЧ» мала вагомі підстави сподіватись, що відзначення Дня Незалежності України на тій же оселі, влаштоване Товариством в суботу і неділю 25-26 серпня, також привабить багатьох бажаючих. Але сподівання не виправдались — рахуючи організаторів, на свято приїхало менше п'ятдесяти гостей. Враховуючи ситуацію в Україні, воно й зрозуміло — особливо радіти причин небагато. Проте, як і в попередній раз, Товариство виконало усе те, що обіцяло, включаючи культурну програму, конкурси, дискотеку біля вогнища і вчасно приготовані шашлики. Заслуговує окремої згадки вогнева бригада у складі Андрія Ярового та Дмитра Лемешка, які незважаючи на труднощі і за сприяння Павла Шовгенюка, влаштували цілком пристойну ватру, що палала до самого ранку. Як і минулого року, видатки організації на свято з нагоди Дня Незалежності перевищили прибутки, що стало причиною для висловлення пропозицій про перенесення наступного відзначення у Монреаль.
Догори
<<< Весна 2012 Осінь 2012 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!