• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Зима 2004-2005

Зима 2004-2005

<<< | Грудень 2004 | Січень 2005 | Лютий 2005 | >>>
ДогориГрудень 2004 року
01-12-2004
:. Акція у підтримку Майдану в Монреалі
 
Акція у підтримку Майдану в Монреалі
Увечері в середу 1 грудня на площі Філіпс у Монреалі відбулась акція у підтримку Майдану Незалежності: всіх тих, хто вийшов на вулиці і площі України, щоб утвердити своє право на демократичний вибір. Маніфестація розпочалася молитвою за ненасильницьке розв'язання кризи. Майже кожен з-поміж більш як 200 учасників акції тримав у руках запалену свічку - як символ надії на перемогу справедливості. До учасників маніфестації і присутніх представників преси та телебачення звернулися Голова монреальського відділу КУК о. Ігор Куташ і Віце-президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій. На закінчення акції пролунала пісня «Разом нас багато, нас не подолати!». Її прослухали на біс.
27-12-2004
:. 88% виборців в Оттаві проголосували за Ющенко
 
88% виборців в Оттаві проголосували за Ющенко
У неділю 26 грудня українські громадяни Квебеку взяли участь у другому турі президентських виборів в Україні. Як повідомив офіційний спостерігач Ігор Іскра, всього на закордонній виборчій дільниці номер 41 у Оттаві проголосувало 306 виборців з 1305 зареєстрованих. За В. Ющенко віддали голоси 271 особа (88,56%), за В. Януковича - 25 осіб (8,17%), 10 осіб (3,27%) не підтримали жодного кандидата. Майже 90 виборців прибуло до Оттави за запрошенням українського Товариства допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ» у Монреалі. Подорож спонсорувалась українськими монреальськими організаціями. Незважаючи на п'ятнадцятиградусний мороз, умови подорожі були досить комфортабельними, дехто навіть просив вимкнути обігрівачі в автобусах. Після повернення у Монреаль більша частина виборців приєдналася до тих, що зібралися у Домі Української Молоді, де напряму транслювалися передачі телевізійного п'ятого каналу з України і виступали свідки подій на Майдані.
ДогориСічень 2005 року
10-01-2005
:. Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Новорічний вечір Товариства «ЗУСТРІЧ»
Організований у ніч з 31 грудня на 1 січня Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ» у Монреалі восьмий з черги традиційний Новорічний вечір відбувся, як завжди, з великим успіхом. Цього року свято було особливим, оскільки святкувалася не тільки зустріч Нового Року, але й перемога демократії в Україні, для якої приклали багато зусиль більшість гостей вечора. У їх числі Голова Спортивного Товариства «Україна» Сергій Оникіщук і один з засновників Товариства «ЗУСТРІЧ» та перший його Голова Микола Кулішов, які у складі делегації закордонних спостерігачів стежили за дотриманням законності на виборчих дільницях Донецьку, колишній Голова Товариства «ЗУСТРІЧ» Микола Марунич, який організував для монреальських громадян України п'ять автобусних подорожей в Оттаву для реєстрації і участі у виборах, і багато хто з більш як 80 виборців, що їздили в Оттаву. У програмі вечора, який підготувала ведуча Оксана Герич, були відвідини Святого Миколая, проводи Старого і зустріч Нового Року, танець з віником, лотерея. Опівночі пролунав національний гімн України, а танці тривали майже до ранку. Вечір відбувся у будинку монреальської філії Українського Національного Об'єднання (УНО).
18-01-05
:. Міністр іміграції Канади склала свої обов'язки
 
Міністр іміграції Канади склала свої обов'язкиМіністр іміграції Канади Жуді Сґро (Judy Sgro) склала цієї п'ятниці свої обов'язки у зв'язку з новим скандалом. Як повідомила газета «Toronto Star», пані Сґро пообіцяла вихідцю з Індії, якому загрожувала депортація, Харджіту Сінгху (Harjit Singh), що залагодить його справу при умові, що він доставлятиме піццу у її виборче бюро і знайде з п'ятнадцять осіб, які допомагатимуть у проведенні виборчої кампанії. Жуді Сґро заявила, що ніколи не розмовляла з Сінгхом. Але невістка останнього стверджує, що була присутньою при розмові, в якій також приймав участь колишній шеф кабінету пані Сґро. Як відомо, у листопаді минулого року міністр іміграції посприяла румунській стриптизерці, яка брала участь у передвиборній кампанії пані Сгро, залишитися в Канаді (див. "Як можна отримати міністерський дозвіл"). З минулої неділі міністром іміграції Канади є Жозеф Вольп (Joseph Volpe). У першому своєму інтерв'ю новий міністр заперечив чутки, у відповідності до яких він ніби був зацікавлений зайняти крісло своєї попередниці.
ДогориЛютий 2005 року
10-02-2005
:. Відзначення перемоги «помаранчевої революції»
 
Відзначення перемоги «помаранчевої революції» Відзначення перемоги «помаранчевої революції» Відзначення перемоги «помаранчевої революції» Відзначення перемоги «помаранчевої революції»
В суботу 5 лютого 2005 року в приміщенні Українського Національного Об'єднання Українським Товариством допомоги імігрантам «ЗУСТРІЧ» було відзначено остаточну перемогу «помаранчевої революції» в Україні. Під час офіційної частини перед присутніми виступили Голова УНО Прот. д-р Ігор Куташ, міжнародні спостерігачі Христина Савчин, Адріана Біда, Валентина Кушнірюк, Микола Кулішов, організатор подорожей в Оттаву на президентські вибори Микола Марунич, Голова Стрілецької громади Михайло Височанський. Програму вечора підготувала і провела Голова Товариства «ЗУСТРІЧ» і культурний референт Українського Національного Об'єднання у Монреалі Оксана Герич. Після офіційної частини і концерту відзначення продовжилось танцювальним вечором.
23-02-2005
:. Вечір Святого Валентина
 
Вечір Святого Валентина» Вечір Святого Валентина Вечір Святого Валентина
Світлини: Ірина Клочкова 
 
Відсвяткувати день Святого Валентина, свято закоханих, запросили минулої суботи Товариство «ЗУСТРІЧ» і Союз Української Молоді Канади. Танцювальний вечір відбувся у нижньому залі церкви Покрови Святої Богородиці на Роземонті. Плата за вхід була суто символічною, кавою і солодким можна було пригоститися безкоштовно. Щоб створити відповідну атмосферу, організатори підготували чудову музичну програму на якісному звуковідтворюючому устаткуванні, встановили світломузику і навіть генератор туману. Гості свята отримали чимало задоволення. Проте з причини їх незначної кількості фінансовий баланс вечору виявився від'ємним, дохід не покрив навіть витрат на винайм залу і придбання обов'язкового дозволу на споживання алкогольних напоїв.
Догори
<<< Осінь 2004 Весна 2005 >>>