Français English  • Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Осінь 2012

Осінь 2012

<<< | Вересень 2012 | Жовтень 2012 | Листопад 2012 | >>>
ДогориВересень 2012
04-10-2012
:. Команда товариства «ЗУСТРІЧ» у півфіналі волейбольного турніру
 
Наша команда пройшла до півфіналу З нетерпінням чекаємо турнір наступного року Склад волейбольної команди «Зустріч» майже не змінився
Команда «Зустріч» легко виграла п’ять перших ігор
Світлини: Олександр Кулішов 
 
В суботу 1 вересня 2012 р. на оселі «Верховина» відбувся традиційний волейбольний турнір «Верховинафест» за участю 12-ти команд. Товариство новоприбулих «ЗУСТРІЧ» — також вже традиційно — прийняло в ньому участь з однойменною командою. Склад волейбольної команди «Зустріч» майже не змінився в порівнянні з попередніми роками. Жіноча частина команди була представлена нашими вічно молодими дівчатами: Галиною Ливицькою та Оленою Кулішовою, а чоловіча — нашим ветеранами Віктором Вожайло та Богданом Грицишиним, їм допомагали Андрій Говорун та Михайло Симулюк, але справжнім лідером команди став Олександр Простотін, наша новоприбула «свіжа кров». В півфіналі нас чекала молода, але досвідчена й амбітна команда з дуже дивною назвою «Боліграф» (що означає — як мені пояснили потім — перо в перекладі з іспанської). На жаль, ми програли 25-21. Далися взнаки травми Олександра, відсутність практичної підготовки та брак ще хоча б одного атакуючого гравця. Слід зазначити, що рівень турніру цього року зріс, було щонайменше чотири приблизно рівні добре граючі команди, які намагалися не тільки перебити м’яч на чуже поле, а й потужно атакувати.
15-11-2012
:. Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі у Монреалі
 
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2012 у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2012 у Монреалі Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2012 у Монреалі
Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 2012 у Монреалі
Світлини: Андрiй Борис 
 
Тринадцятий щорічний Український фестиваль у Монреалі, що тривав з 7 по 9 вересня 2012 року в парку «Україна», зібрав тисячі гостей, незважаючи на вкрай несприятливі погодні умови. Як і в попередні роки, влаштована Товариством мальовнича «Корчма» ще здалеку привертала увагу відвідувачів, а зблизька спокушувала їх асортиментом смачних страв та напоїв, зокрема смачним борщем з пампушками, шашликами та справжнім львівським пивом. Парадоксально, але суботня злива значно посприяла успіху «Корчми» — дощ відлякав інших продавців фестивалю і «ЗУСТРІЧ» практично не мала конкурентів. Отже в перший же день було продано більше 600 шашликів, і наступного дня прийшлось готувати ще; всього ж за два дні Товариством було реалізовано більше 1000 шашликів з гарніром, що становить рекордну кількість за усі роки фестивалю. Такою ж рекордною є кількість звареного Товариством борщу. Шість 40-літрових каструль — цілих 240 літрів борщу приготувала протягом двох днів команда, яку очолила ветеран орґанізації Оксана Герич. Цього року як ніколи стало помітно, що «Корчма» користується великим успіхом серед новоприбулих з України, які становили щонайменше половину її відвідувачів.
ДогориЖовтень 2012
01-11-2012
:. Товариство анулювало подорож на вибори до Верховної Ради України
 
Вибори на закордонній виборчій дільниці №900037 в Оттаві Вибори на закордонній виборчій дільниці №900037 в Оттаві
Світлини: Тарас Круп'як 
 
В недiлю 28 жовтня 2012 року відбулись вибори до Верховної Ради України. Як і в попередні роки, Товариство «ЗУСТРІЧ» прийняло рішення організувати автобусну подорож до Оттави з метою надати українським громадянам, які проживають в Квебеку, можливість взяти участь у виборах на закордонній виборчій дільниці № 900037 при Посольстві України в Канаді. Оголошення про організацію подорожі було розміщено 4 жовтня, тобто більше як за три тижні до дати виборів. Квитки вартістю в 15$ розповсюджувались в Українській народній касі Дежарден у Монреалі. Завдяки тісній співпраці з Головою виборчої комісії дільниці № 900037 Тарасом Круп'яком, на вебсайті Товариства була розміщена вся інформація необхідна для занесення в списки виборців. В п'ятницю 26 жовтня Товариство було змушене анулювавати подорож, оскільки вартість винайму автобуса (більш як 700 доларів) значно перевищувала дохід від дванадцяти проданих квитків. Тим не менше, організаторам подорожі Сергію Савченко та Ірині Шевчук вдалось забезпечити приватний транспорт для всіх, хто купив квитки. Велика подяка від організаторів Костянтину – учаснику форуму Québec-Ukraine, який запропонував місце в своєму автомобілі для шести осіб.
Результати голосування по закордонній виборчій дільниці № 900037 (Посольство України в Канаді)
В списках виборців - 1 438 осіб.
Проголосували - 135 осіб (9,38% від загального числа зареєстрованих виборців).
Політична партія Кількість голосів Процент (%)
Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 45 33,33
Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 35 25,93
Політична партія «УДАР» Віталія Кличка 25 18,52
Партія регіонів 12 8,89
Комуністична партія України 7 5,19
Політична партія «Зелені» 3 2,22
Партія Пенсіонерів України 2 1,48
Політична партія «Наша Україна» 1 0,74
Радикальна Партія Олега Ляшка 1 0,74
Соціалістична партія України 1 0,74
Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Громада» 1 0,74
Визнано недійсним бюлетень з надписом «Не підтримую жодну партію» 1 0,74
Джерело: Тарас Круп'як, Голова виборчої комісії дільниці № 900037
ДогориЛистопад 2012
16-11-2012
:. Святкування 15-ої річниці заснування Товариства
 
Групова фотографія гостей вечора
Світлина: Андрiй Борис 
 
В суботу 3 листопада 2012 року «ЗУСТРІЧ» вiдзначила 15-у рiчницю з дня свого заснування. Як і попереднього року, Управою Товариства було вирiшено сумістити свято «ЗУСТРІЧі» та вечір подяки добровольцям, влаштувавши костюмовану забаву на тему Хелловіна. На вечір були запрошені з правом безплатного входу усі добровольці, що допомогли Товариству під час Українського фестивалю у Монреалі або працювали на спільному з УНО суботнику. Захопившись роздачею пам'ятних сувенірів та проведенням конкурсу на кращий костюм, Управа забула приготувати каву для гостей. В цілому ж, завдяки неординарним костюмам багатьох гостей і старанням ведучих Олі Лемешко та Анастасії Машталір, вечір вийшов досить цікавим і вдалось навіть трохи потанцювати під дуже оригінальну музику.
Догори
<<< Літо 2012 Зима 2012 >>>
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!