• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»

Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»

В суботу 15 жовтня 2005 р. Українське товариство допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ» відзначило восьмі роковини з дня заснування організації. В минулому році Товариство приклало багато зусиль для організації участі українських громадян Квебеку у президентських виборах та демонстраціях протесту в Монреалі та Оттаві, і передало на потреби Майдану 500 доларів. Цього року нова енергійна Управа Товариства, яку очолив Павло Шовгенюк, організувала, в числі багатьох інших культурно-розважальних заходів, автобусні подорожі в Оттаву та Квебек, відзначення Дня незалежності України на оселі Свята Софія, а також презентацію колоритної "Корчми" на Українському Фестивалі в Монреалі. На урочистому вечорі, що відбувся в приміщенні монреальської філії Українського Національного Об'єднання, Товариство і гостей привітали Голова Української Стрілецької громади Михайло Височанський і перший Голова «ЗУСТРІЧі» Микола Кулішов. Загальне схваленння викликали щирі і емоційні виступи Алли Головатчик, члена Товариства з хвилі його заснування, та Степана Балацко, який менш як рік тому приїхав в Монреаль з України.
Михайло Височанський Микола Кулішов Алла Головатчик Степан Балацко
Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»
Після виступів під загальні оплески відбулося вручення грамот членам і друзям Товариства. Шкода, що грамот не дісталося самим ведучим вечора — Олені і Сергію Савченкам. Вони не тільки вклали дуже багато сил у всі заходи «ЗУСТРІЧі» за останній рік, а й виявились надзвичайними ведучими, інтелігентними і динамічними. Щоб допомогти познайомитися між собою тим, хто прийшов до Товариства вперше, по врученні грамот Сергій і Олена запропонували гостям вечора з'ясувати, хто з яких областей України походить. Виявилось, що більшість присутніх приїхали з Києва, а представники Львова, Івано-Франківська, Закарпаття, Тернопіля та Рівного вступаються по кількості уродженцям Одеси, Харкова, Кременчуга, Хмельницького і Миколаїва. Після знайомства настала черга церемонії урочистого розрізання святкового торту, яка була доручена членам Управи. На жаль, серед них не було Олени Кулішової — саме цими днями вона поїхала у відпустку до рідного Запоріжжя.
Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»
«ЗУСТРІЧ» вміє працювати, вміє і забавлятися. Офіційна частина закінчилась і розпочався чудовий танцювальний вечір, музичну програму якого професійно підготував Юрій Новицький. Це далеко не вперше, що Юрій проводить танцювальні вечори Товариства (завжди безкорисно), і кожен раз залишається враження, що це саме сьогодні він перевершив самого себе. У перервах між танцями гості отримали багато задоволення від виступів Марини Черняхівської і Яна Крейцера, що становлять ядро відомого музичного гурту «Карпатія», та талановитої молодої вокалістки Олі Зельман. А потім забава продовжилась знову, і артисти танцювали разом з нами.
Юрій Новіцький Танцювальний вечір Танцювальний вечір Танцювальний вечір
Оля Зельман Марина Черняхівська і Ян Крейцер Танцювальний вечір
Танцювальний вечір Танцювальний вечір
Завершив свято конкурс, в якому пропонувалося пройти під низько натягнутою стрічкою не нахиляючись уперед, і який зібрав багато бажаючих випробувати свою гнучкість і здатність зберігати рівновагу у екстремальних ситуаціях. Вітаємо переможців — Яна і Маргариту!
Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»
Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ» Восьма річниця Товариства «ЗУСТРІЧ»
Товариство дякує всім гостям, артистам і організаторам свята. Ми впевнені, що вечір, посвячений юбілею «ЗУСТРІЧі», сподобався усім на ньому присутнім. Тому висловлюємо також подяку монреальській філії Українського Національного Об'єднання, підтримка якої є неоціненною для Товариства.