• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » «ЗУСТРІЧ» в півфіналі волейбольного турніру 2012

Команда товариства «ЗУСТРІЧ» вийшла у півфінал
волейбольного турніру на оселі «Верховина»

В суботу 1 вересня 2012 р. на оселі «Верховина» відбувся традиційний волейбольний турнір «Верховинафест» за участю 12-ти команд. Товариство новоприбулих «ЗУСТРІЧ» — також вже традиційно — прийняло в ньому участь з однойменною командою.

По-перше, хочу зазначити, що це було не тільки свято спорту, а й свято української Громади. Більше двохсот людей на протязі двох днів мали час насолодитися останніми теплими днями літа, прийняти участь в вечірній забаві з дискотекою та побачити чудовий концерт в неділю.

Склад волейбольної команди «Зустріч» майже не змінився в порівнянні з попередніми роками. Жіноча частина команди була представлена нашими вічно молодими дівчатами: Галиною Ливицькою та Оленою Кулішовою, а чоловіча — нашим ветеранами Віктором Вожайло та Богданом Грицишиним, їм допомагали Андрій Говорун та Михайло Симулюк, але справжнім лідером команди став Олександр Простотін, наша новоприбула «свіжа кров».

Склад волейбольної команди «Зустріч» майже не змінився Команда «Зустріч» легко виграла п’ять перших ігор

Команда «Зустріч» легко виграла п’ять перших ігор, але в шостій програла непоступливій і добре організованій команді «Лисовичів». Виграючи по ходу гри 7 очок, з-за старої хвороби команди — розмов на майданчику, — ми втратили перевагу й програли лише одне очко. Через цю поразку «Зустріч» не потрапила зразу до півфіналу, а мусила грати в чвертьфіналі, втрачаючи сили, коли лідер команди Олександр був вже травмований. Жереб знову звів «Зустріч» з командою «Лисовичів». В цій непростій грі наша команда доказала, що попередня поразка була випадковістю, й пройшла до півфіналу.

В півфіналі нас чекала молода, але досвідчена й амбітна команда з дуже дивною назвою «Боліграф» (що означає — як мені пояснили потім — перо в перекладі з іспанської). Може я щось не зрозумів, але хід думок організаторів команди мені прослідкувати таки не вдалося й залишилось слідкувати за польотом м’яча в цій напруженій грі. На жаль, ми програли 25-21. Далися взнаки травми Олександра, відсутність практичної підготовки та брак ще хоча б одного атакуючого гравця.

Наша команда пройшла до півфіналу З нетерпінням чекаємо турнір наступного року

Слід зазначити, що рівень турніру цього року зріс, було щонайменше чотири приблизно рівні добре граючі команди, які намагалися не тільки перебити м’яч на чуже поле, а й потужно атакувати. На жаль, не всі вони змогли зіграти одна проти одної.

Закінчуючи скажу, що переможцем турніру стала команда з цим дивним іменем «Боліграф», яка в фіналі в трьох партіях (2-1) в рівній та напруженій грі переграла другу молоду та амбітну команду «Троянда», що виграла турнір минулого року. Можна сказати, що для гравців «Боліграфа» реванш вдався, тепер будемо з нетерпінням чекати турніру наступного року.

Хоча справжнього спорту без азарту не буває але сподіваємося дружба буде перемогати як завжди, як й цього року.

Олександр Кулішов
Світлини автора

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!