• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Український Фестиваль 2012

Товариство «ЗУСТРІЧ»
на Українському Фестивалі
07-08-09 вересня 2012 року

Тринадцятий щорічний Український фестиваль у Монреалі, що тривав з 7 по 9 вересня 2012 року в парку «Україна», зібрав тисячі гостей, незважаючи на вкрай несприятливі погодні умови. Як і в попередні роки, влаштована Товариством мальовнича «Корчма» ще здалеку привертала увагу відвідувачів, а зблизька спокушувала їх асортиментом смачних страв та напоїв, зокрема смачним борщем з пампушками, шашликами та справжнім львівським пивом (не завадить знати, що для продажу українського пива орґанізаторам довелось подолати чимало бюрократичних перепон).

Зображення мальовничої «Корчми» влаштованої Товариством Зображення «Корчми» зблизька

Парадоксально, але суботня злива значно посприяла успіху «Корчми» — дощ відлякав інших продавців фестивалю і «ЗУСТРІЧ» практично не мала конкурентів. Отже в перший же день було продано більше 600 шашликів, і наступного дня прийшлось готувати ще; всього ж за два дні Товариством було реалізовано більше 1000 шашликів з гарніром, що становить рекордну кількість за усі роки фестивалю. Цього року шашлики «ЗУСТРІЧі» готувались за рецептом Назара Машталіра і — від початку до кінця — під його ж керівництвом.

Зображення - Андрій Рижик та Назар Машталір готують шашлики Зображення - Яна Рева та Зоряна Мельничук подають борщ

Такою ж рекордною є кількість звареного Товариством борщу. Шість 40-літрових каструль — цілих 240 літрів борщу приготувала протягом двох днів команда, яку очолила ветеран орґанізації Оксана Герич. Це вже третій рік, що Оксана бере на себе відповідальність за приготування борщу, і з кожним роком його смак стає все вишуканішим, хоча це може бути й суб'єктивним враженням автора статті. Вирішальним став внесок Голови «ЗУСТРІЧі» Анастасії Машталір та її чоловіка Назара. Крім борщу, тією ж командою був приготований гарнір до шашликів. При нагоді велика подяка православній парафії Святої Покрови за дозвіл винайняти церковну кухню у критичний для Товариства момент.

Анастасія Машталір та Оксана Герич за приготуванням борщу Назар Машталір віджимає капусту для гарніру

Цього року як ніколи стало помітно, що «Корчма» користується великим успіхом серед новоприбулих з України, які становили щонайменше половину її відвідувачів. Це дуже позитивний факт, який можна і треба використати наступного року для розповсюдження інформації про Товариство серед нових імігрантів. Маючи добру репутацію серед української монреальської громади та набуті за п'ятнадцять років існування досвід і активи, «ЗУСТРІЧ» мусить прикласти більше зусиль для залучення нових членів та добровольців, без допомоги яких участь Товариства у фестивалі наступного року може стати дуже проблематичною.

Світлина - Антон Рева та Сергій Савченко Світлина - Галя Левицька

У цей раз «ЗУСТРІЧ» на відмінно справилась із своїми обов'язками на фестивалі, проте цей успіх став можливим тільки завдяки граничній самовіддачі членів Управи, і зокрема тим, хто посвятив фестивалю не тільки два повні дні, а й два попередні вечори — Зоряні Мельничук, якій були доручені закуп продуктів та орґанізація продажу і Антону Реві, що відповідав за доставку продуктів і фінансовий кругообіг. Серед старих учасників Товариства не можна не згадати Сергія Савченко, Андрія Рижика та Павла Шовгенюка, допомога яких стала неоціненною для Товариства. Нижче поданий повний і вичерпний список усіх тих, хто в той чи інший спосіб допоміг «ЗУСТРІЧі» цього року:

Алтмарк Єлена
Білошицький Олександр
Бондаренко Генадій
Борис Андрій
Булига Ілона
Гаврилов Сергій
Герич Оксана
Гнедюк Семен
Говорун Андрій
Куліненко Олександра
Кулішов Антон
Кулішов Олександр
Кулішова Олена
Куркчі Федір
Левицька Галина
Лемешко Дмитро
Лемешко Оля
Машталір Анастасія
Машталір Назар
Медянникова Ксенія
Мельничук Зоряна
Нетак Марічка
Рева Антон
Рева Яна
Рижик Андрій
Савченко Вікторія
Савченко Сергій
Фролов Євген
Цьомко Таня
Чуха Оксана
Шевчук Ірина
Шовгенюк Павло
Шостек Томаш
Яворська Люда
Яровий Андрій
Анастасія Машталір та Оксана Герич за приготуванням борщу Світлина - оля Лемешко

За домовленістю з організаторами Фестивалю, в «Корчмі» продавалось пиво — місцеве квебекське та «Львівське»; вся виручка від продажу пива була передана на потреби фестивалю. Участь Товариства у Фестивалі не обмежилась орґанізацією «Корчми» — значна частина учасників Товариства була задіяна на фестивальній сцені в якості ведучих та артистів, а також в презентації кіосків, зокрема кіоску театру «Стожари».

Зображення - Іра Шевчук Зображення - Олександр Білошицький

Це вже тринадцятий рік поспіль, що Товариство вносить свій вклад в підготовку і блискуче завершення найбільшого представницького свята українців провінції Квебек — Українського фестивалю у Монреалі. Спасибі від «ЗУСТРІЧ» усім, хто відвідав нашу «Корчму» та всім тим, хто приклав зусиль для її успіху. Дякуємо і до нових зустрічей!

Зображення - Марічка Нетак Зображення - Яна Рева, Таня Цьомко, Зоряна Мельничук
Товариство «ЗУСТРІЧ» висловлює подяку за співпрацю і сприяння організаторам Фестивалю /www.ukefestmontreal.org/
Світлини: Андрій Борис
Більше про Український Фестиваль:  • Святкування Дня Незалежності України 27 серпня 2000 року
 • Фестиваль з приводу десятих роковин незалежності України 8-го вересня 2001 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 7-го вересня 2002 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 6-го вересня 2003 року
 • Фотогалерея з Фестивалю 2003 на сторінці Майка Решітника
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2004
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2005
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 10-го вересня 2005 року
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2006
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2007
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2008
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2009
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 12 вересня 2009 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 10-11-12 вересня 2010 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 7-8-9 вересня 2012 року
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!