• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Свято Святого Миколая
Свято Святого Миколая
18 грудня 1999 року

     Цього дня діти прийшли до нас щоб побачити Святого Миколая. Але Святий Миколай не сидить на місці, він приходить до багатьох діточок, отож треба було йому написати листа, щоб він не забувся, щоб знав, що його тут чекають, щоб приніс подарунки.

     Сіли діти за стіл, запалили свічечки і стали малювати. То були дуже гарні малюнки. Дорослі так малювати не можуть. А як закінчили, то відіслали терміновим кур'єром просто Святому Миколаю.

     Аж тут з'явилася Бабуся. Розповіла вона діткам про те, як святкували  українці цей день, коли вона сама була маленькою дівчинкою.

     А ще Бабуся розповіла, що Святий Миколай багатьом помагає. Треба і нам помолитися, щоб йому було добре.

     І тут діти побачили Святого Миколая. Він прийшов не сам, а з двома ангелами. А подарунків було так багато, що їх поскладали на візочку.

     Аж тут звідкілясь взявся страшний Чорт. Він мав в руках цілий оберемок різок. Чорт кричав, що краще цим дітям дати не подарунки, а різок.

     Чорт казав, що діти не були чемні, що ніби цілий рік не слухалися батьків, що Петрик не мив посуд, а Марійка не хотіла вчитися.

     Але Чорту ніхто не повірив і він щез. А діти співали, читали вірші і грали на піаніно для Святого Миколая.

     А потім Святий Миколай подарував кожній дитині образок. Було видно, що він дуже радий бачити таку чемну молодь. Наприкінці усі діти сфотографувалися із Святим Миколаєм - на згадку про свято.

 
На згадку про свято
«ЗУСТРІЧ» щиро дякує Світлані Колесник, Миколі Маруничу, Валентині Голяш і Анатолію Соцькому
а також Українському Національному Об'єднанню за все, що вони зробили, щоб це свято відбулось.