• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Свято писанки 2010

Свято писанки
21 березня 2010 року

Цієї весни увагу товариства «ЗУСТРІЧ» та його прихильників знову не обминуло свято Великодня. Щороку цьому світлому святу передують розмальовування писанок. Адже писанки — це невід'ємний атрибут цього важливого християнського свята. Писанка — це символ нового життя, Божого воскресіння і весняного відродження природи. Кожне творіння писанки — ніби пробудження-перетворення засніженої, замерзлої землі в яскраву, весняну і родючу.

«ЗУСТРІЧ» влаштувала Свято писанки Розмальовування писанок стало справжнім святом

Цього року таємного мистецтва розпису писанки нас навчали художні майстри з Донецька Олександра та Федір Куркчі. Вони розповіли про чарівний світ символів писанки і навчили усіх бажаючих азів цього мистецтва. У розпорядження гостей безкоштовно надавалися писачки, фарби та віск. Також своєчасною виявилась ініціатива монреальської фірми «Євшан», представники якої привезли на продаж віск, фарби, писачки та інші знаряддя. Усі бажаючі могли їх придбати і продовжити розпис самостійно, у себе вдома.

Розмальовування писанок навчають художні майстри з Донецька Олександра та Федір Куркчі Монреальська фірма «Євшан» присутня на святі писанки

До чарівного дійства, яке відбулось в неділю 21 березня 2010 року в просторій залі Українського Національного Об'єднання у Монреалі, приєдналося більш як шістдесят дітей і дорослих. Після кропіткої роботи Товариство влаштувало для дітей солодкий стіл, який безперечно підсолодив враження від проведеного дня.

«ЗУСТРІЧ» влаштувала Свято писанки Розмальовування писанок стало справжнім святом

Товариство організовує розмальовування писанок вже десятий рік поспіль. Ми дуже вдячні усім, хто долучився до організації цього прекрасного свята — зокрема, монреальській філії Українського Національного Об'єднання, яка безкоштовно надала приміщення для свята — та дякуємо всім, хто завітав до нас!

Анастасія Моклович
Світлини Сергій Савченко

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!