• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Відзначення десятої річниці заснування Товариства

ВІДЗНАЧЕННЯ ДЕСЯТОЇ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ ТОВАРИСТВА

Ця приємна подія відбулася 27 жовтня 2007 року в приміщенні Українського Національного Об’єднання за адресою - 405 Fairmount West. В цей день природа не обдарувала теплим золотим осіннім вечором, та примхи природи не були перешкодою для всіх тих хто прийшов розділити радість свята з зустрічанами.

Організація та проведення вечора випала на долю цьогорічної управи на чолі з Павлом Шовгенюком. Незважаючи на те, що була розроблена програма вечора, не вдалося уникнути деяких непередбачених обставин які проте ніяк не зіпсували теплу атмосферу вечора.

Ведуча вечора Оксана Герич підготувала разом із Сергієм Савченко ретроспективну історію товариства. Завдяки архівним документам та сучасній техніці присутні змогли знову побувати на українському фестивалі 2003 року, на святі Матері 2004...

Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Перший Голова Товариства «ЗУСТРІЧ» Микола Кулішов Засновник Товариства «ЗУСТРІЧ» о. Володимир Вітт
Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»

Було названо та відмічено нагородами тих, хто вклав багато сил та енергії в організацію, а саме Миколу Кулішова, Люду Кулішову, Миколу Марунича, Наталю Шульгу, Марту Сидор, Олену Кулішову, Оленку Савченко, Павла Шовгенюка, Богдана Грицишина.

Товариство Зустріч прийшов привітати її ідейний натхненник отець Володимир Вітт, який по суті і відкрив свято божою молитвою та подарував усім присутнім вінок своіх найкращих поезій. Цікаво було бачити і приємно було почути відеопривітання Миколи Кулішова, ініціатора і першого Голову Товариства, який тепер мешкає у Каліфорнії.

На свою адресу Зустріч отримала ряд поштових привітань серед яких і привітання посла України в Канаді пана Ігора Осташа.

Наталя Шульга, Голова Товариства «ЗУСТРІЧ» у 2002 і 2003 роках Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»
Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»

З щирими привітаннями та побажаннями звернулися до Зустрічан гості свята пані Надія Цехмістро (голова Української суспільної служби в Монреалі), пані Звонок (голова Організації українок Канади відділу у Монреалі), пані Дарія Козак делегат від СУМу, пані Ірина Поливайко та пані Ірина Білоножка делегати від товариства Святого Володимира.

На запрошення товариства відкликалися такі громадські організаціі як Українське Національне об'єднання, Ліга українських католицьких жінок, Громада Св. Софії та громада Св. Покрови.

Завітала в Зустріч і Ліна Гаврилова, журналіст з Радіо Канада, яка не тільки виступила із промовою, але водночас і працювала цим вечором готуючи матерал про нашу організацію для Канадського міжнародного радіо українською мовою з Монреалю.

Катя Кушнірук та Даніель Захарія Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»
Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ» Відзначення десятої річниці заснування Товариства «ЗУСТРІЧ»

Лунала музика, кружляли в танці Катя Кушнірук та Даніель Захарія, лилися повні тепла слова подяки та побажань на майбутнє. Не обійшлося і без святкового торту та чудового танцювального вечору.

Благодійні акціі Товариства «Зустріч»:

  1. 750 доларів у Канадський Фонд Дітям Чорнобиля (2001 рік)
  2. 750 доларів на потреби радіопрограми "УКРАЇНСЬКИЙ ЧАС" у Монреалі (2002 рік)
  3. 200 доларів на потреби Всесвітнього Конґресу Українців (2003 рік)
  4. щорічні безприбуткові заходи: Свято Св. Миколая та розмальовування писанок
  5. щорічна підтримка Украінського фестивалю у Монтреалі
  6. підтримка газети Оттавський вісник (2006)
  7. підтримка дитячого табору на оселі Св. Софіі (2006)
  8. 1000 доларів на встановлення пам'ятника Т. Шевченку у столиці Канади Оттаві з нагоди десятоі річниці заснування Товариства «Зустріч»

Алла Головатчик

Світлини: Олександр Білошицький, Сергій Савченко