• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Український Фестиваль 2002

Товариство святкує Український Фестиваль
7-го вересня 2002 року

Скетч
Скетч: Наталя Джула (ліворуч)
і Зоряна Мельничук

У суботу 7-го вересня у парку Україна, що на розі вулиць Бельшас і 12-ї авеню відбувся Український Фестиваль у Монреалі. Він став логічним продовженням двох попередніх свят: Святкування Дня Незалежності України українською громадою 27 серпня 2000 року і Фестивалю з приводу десятих роковин незалежності України 8-го вересня 2001 року. Цьогорічний Фестиваль став великомасштабним святом, що підкреслює не тільки річницю незалежності України, але також і вклад української спільноти в розбудову Монреалю, Квебеку і Канади. Його організатором є культурно-освітнє Товариство ім. Св. Володимира www.ukefestmontreal.org.

Два куми
Два кума: Микола Нікіфоров
і Павло Шовгенюк (праворуч)

Приготування розпочалися за кілька місяців до Фестивалю. Його організатори виявили максимум сприяння і довіри Товариству "ЗУСТРІЧ" - нам було доручено підготувати  виступи на сцені "Ярмарок", а також кіоск з перекусками і ласощами. У такому масштабі "ЗУСТРІЧ" робила це вперше, але всі вірили, що впораємся. Оксана Герич взялася за організацію і сценарій виступів на сцені, а Наталка Шульга - за організацію кіоску. 13 серпня Управа Товариства ухвалила план роботи. Було домовлено, що деякі працеємкі страви дівчата приготують вдома, а решту у кухні Українського Національного Об'єднання (УНО) у вечір перед Фестивалем. Був також складений графік зміни продавців у кіоску Товариства.
 

Репетиція
Репетиція:
Олена Кулішова
i Наталя Джула

Репетиції скетчів проводилися у домівці "ЗУСТРІЧі". Треба признатися, що для тих членів Товариства, які не знали, що саме готує Оксана Герич, виступ наших артистів на сцені був дуже приємною несподіванкою.  2-го вересня організатори Фестивалю організували вечір, на якому між добровольцями було розподілено завдання необхідні для проведення Фестивалю. Для підтримання порядку під час Фестивалю була створена служба безпеки, від Товариства у ній були задіяні по дві години кожен Володимир Кулішов, Сергій Каспірович, Святослав і Андрій Борис. Крім того, необхідно було монтувати обладнання і розставляти столи до і після Фестивалю. До цієї роботи зголосилися Олександр Шульга, Микола і Олександр Кулішови, Тарас Гаврилюк, Володимир Каспірович, Микола і Андрій Маруничі.

В п'ятницю увечері була встановлена сцена "Ярмарок". Найважче було встановлювати пліт на голому асфальті (гілки для плоту привіз з софійської оселі Ігор Кулицький). Після цього було вже легше, оскільки деталі оформлення були вже приготовані Оксаною Герич. Сцену   прикрашали Павло Шовгенюк, Ян Гулевич, Марта Сидор, Святослав Борис та Микола Нікіфоров. В ніч з п'ятниці на суботу парк, де мав відбуватися Фестиваль, охоронявся добровольцями, що зголосилися до цього на зборах.
 

Наталя Джула
Наталя Джула

Український Фестиваль у Монреалі розпочався в суботу о 12-ій годині дня. Це був на диво теплий і сонячний день, що запам'ятався усім присутнім. За браком інформації розповісти про перебіг усього свята було би важко. Тому на цій сторінці мова піде тільки про участь у Фестивалі Товариства "ЗУСТРІЧ" і пов'язані з ним події.

Багато гостей Фестивалю хвалили налисники з м'ясом і капустою, фаршировані перці, тертий пиріг, пиріжки з капустою і яблуками та інші страви і солодощі, що продавалися у кіоску "ЗУСТРІЧі". Докладно сказати, скільки часу і енергії приклала до цього Голова Товариства Наталя Шульга, може сказати тільки її чоловік Олександр. Напередодні Фестивалю Наталя попросила на роботі вільний день у рахунок відпустки і з самого ранку завозила до УНО усі необхідні продукти. В обід до Наталі приєдналася Галя Джула (з якою вони отримали від УНО дозвіл на використання кухні, що вже само по собі було досить нелегкою справою). Разом вони приготували фарш і тісто. Неоціненною була допомога Галини Фуетес, яка подбала про придбання якісних продуктів і позичила машину для приготування фаршу. Вечором після роботи приїхали всі дівчата, яких просили допомогти. Багато хто, як було домовлено, привезли з собою млинці приготовані удома. З двох смачний тертих пирогів один приготувала удома Люда Кулішова.
 

До 2-ї години ночі працювали у п'ятницю на кухні Наталя Шульга, Галя Джула, Люда Кулішова, Люда Марунич, Олена Кулішова, Ольга Давидів, Вікторія Корінна.

Дякуємо всім, хто прийшов допомогти

330 смачних млинців приготували: Оксана Герич, Наталя Шульга, Лариса Каспірович, Інесса Бабіна, Оля Давидів, Олена Кулішова, Вікторія Корінна, Ірина Митрофанова, Марта Сидор. Всі млинці були продані.

Дякуємо всім, хто прийшов допомогти:
• Люда Марунич
• Марія Полянська
• Яна Новіцька
• Віра Трюхіна
• Світлана Шульга
• Інесса Бабіна
• Олена Кулішова
• Вікторія Корінна
• Оля Давидів
• Ірина Митрофанова
Алла Головатчик
• Лариса Каспірович
Люда Кулішова
• Наталя Шульга
Галя Джула

 
З УНО до кіоску страви перевозили на власних автомобілях Наталя Шульга, Павло Шовгенюк, Ігор Кулицький. Продавали страви Інесса Бабіна, Алла Головатчик, Лариса і Юля Каспірович, Наталя і Світлана Шульга, Галя і Микола Джули, Микола і Олександр Кулішови, Тарас Гаврилюк, Андрій Борис, Андрій Демешко.

На сцені виступали Павло Шовгенюк, Галина Джула, Леся Бобик, Марта Сидор, Павло Шовгенюк, Наталка Джула, Олена Кулішова, Зоряна Мельничук та Микола Нікіфоров. Виступ наших артистів був показаний у вечірньому випуску всеканадських новин на каналі CTV.
 

Все готово для виступу Турбуємся, як там Наталка... Кіоск відчинено. Пригощайтесь! Чоловік на продаж!
Все готово для виступу. Другий зліва: Юрко Штик, один з організаторів Фестивалю Оксана Герич і Микола Кулішов. Турбуємся, як там Наталка... Кіоск працює. Пригощайтесь!
(Зліва направо: Інесса Бабіна, Галя Джула, Алла Головатчик, Оксана Герич, Тарас Гаврилюк)
Чоловік на продаж!
(Зліва направо: Леся Бобик, Павло Шовгенюк, Марта Сидор, Галя Джула)
Всього 200 долярів! Гарячий час! Добрі перці!
Всього 200 долярів!
Такий гарний чоловік, до роботи беручкий...
(Павло Шовгенюк і Галя Джула)
Гарячий час!
Зліва направо: Микола Джула, Світлана Шульга, Володимир Кулішов, Олександр Кулішов
Зліва направо: Галя Джула, Олена Кулішова, Леся Бобик, Наталя Джула, Марта Сидор Добрі перці!
(Зліва направо: Володя Забейда, Світлана і Наталя Шульга, Андрій Борис, Марія Полянська)
Сукенка з Гамерики Циганський танок Наморилися? Позолоти ручку...
Сукенка з Гамерики
Зліва направо: Галя Джула, Марта Сидор, Леся Бобик
Циганський танок.
Наталя Джула(ліворуч) і Олена Кулішова
Зліва направо: Олена Кулішова, Наталя Шульга, Галя Джула, Люда Кулішова, Оксана Герич Позолоти ручку, нагадаю тобі долю
Олена Кулішова (ліворуч) і Наталя Джула
Налисники скінчилися! І Сергій там був, мед-пиво пив...
Налисники скінчилися!
Світлана Шульга і Микола Джула
Зліва направо: Микола Нікіфоров, Олена Кулішова, Святослав Борис, Наталя і Галя Джула, Люда Кулішова, Сергій Каспірович Зліва направо: Володимир Кулішов, Андрій Борис, Олександр Шульга, Світлана Корольова Сергій, Галя і Микола Джула

Чудово організувала зміну продавців і підрахунок зароблених грошей Люда Кулішова. Микола Марунич потурбувався, щоб у продавців було достатньо дрібних грошей (чомусь всі платили виключно 20-доларовими банкнотами). Велика подяка Валентині, яка дозволила використати холодильники православного собору Св. Софії, коли виявилося, що непередбачена спека не дозволить тримати м'ясні страви на відкритому повітрі. Оплески глядачів розділили з нами два інших колективи, що виступали на сцені "Ярмарок": гурт "Львівські музики" та танцювальний ансамбль "Троянда" з Монреалю.

Спасибі гурту "Львівські музики" (Володимир Ковальчук, Степан Пигитяк, Богдан Жовтуля, Іван Мазур, ведучий Ігор Кобрин).
Два колективи, що виступали на сцені "Ярмарок": гурт "Львівські музики" та танцювальний ансамбль "Троянда"
Дякуємо танцювальному ансамблю "Троянда" з Монреалю
(Богдан Климчук, Оксана Жовтуля, Аріана Головка, Андреа Грошко, Павло Грошко, Марко Редчук).
 
Світлини люб'язно надані Галиною Джулою (Merci, Rogerio!) і Святославом Борисом.
«ЗУСТРІЧ» дякує за сприяння організаторам Фестивалю та Українському Національному Об'єднанню
.
Більше про Український Фестиваль:  • Святкування Дня Незалежності України 27 серпня 2000 року
 • Фестиваль з приводу десятих роковин незалежності України 8-го вересня 2001 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 7-го вересня 2002 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 6-го вересня 2003 року
 • Фотогалерея з Фестивалю 2003 на сторінці Майка Решітника
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2004
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2005
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 10-го вересня 2005 року
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2006
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2007
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2008
 • Фотогалерея Український Фестиваль у Монреалі 2009
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 12 вересня 2009 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 10-11-12 вересня 2010 року
 • Товариство «ЗУСТРІЧ» на Українському Фестивалі 7-8-9 вересня 2012 року