• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » "Український Час"
ЗУСТРІЧ З "УКРАЇНСЬКИМ ЧАСОМ"

Представники радіопередачі "Український

            Час" у МонреаліВ суботу 9 лютого 2002 року, Товариство вітало в своїй домівці представників радіопередачі "Український Час" у Монреалі екзекутивного продюсера превелебного отця Ігора Куташа і продюсера Симона Куклевського. Голова Товариства "ЗУСТРІЧ" Микола Марунич представив шановних гостей присутнім. Отець Ігор і Симон розказали про цілі і завдання радіопрограми, про успіхи і про труднощі своєї роботи.

"Український час" звучить у Монреалі щосуботи з 18:00 - 19:30 на радіохвилях СФМВ 1280 АМ. Програма існує завдяки пожертвам рекламодавців і праці добровольців. Великий вклад у створенні радіопрограми і у підготовці випусків належить отцю Ігору Куташу.

Доктор КуташО. Ігор отримав докторат з філософії у університеті McGill. Його спеціалізацією є східна православна етика, східнослов'янська філософія 18-го сторіччя (зокрема творчість Григорія Сковороди). Доктор Куташ є автором численних праць в українській, французькій і англійській мовах, багато з яких опубліковані на Інтернеті (дивіться, наприклад, Joie et tristesse lumineuse). Багато років він був настоятелем катедри Святої Софії на розі вулиць St-Michel і Bellechasse у Монреалі. Сьогодні превелебний отець Ігор править служби у церкві Покрови Святої Богородиці на бульварі Rosemont. Тривалий час о. Ігор був головою монреальського відділення Конгресу Українців Канади. З осені 1998 року він викладає у Інституті Східньохристиянських студій ім. митрополита Андрея Шептицького в Оттаві. На Інтернеті можна також знайти його листа Taras Shevchenko - a Ukrainian Poet, написаного у редакцію газети "The Washington Post" у відповідь на статтю, автор якої пропонував знести пам'ятник Тарасу Шевченку у Вашингтоні.

Симон КуклевськийПродюсер радіопрограми Симон Куклевський готує програму для випуску в ефір. Симон також є реалізатором франкомовної радіопередачі "Regards Orthodoxes" "Погляди православ'я" на хвилях радіо Ville-Marie (91,3 FM у Монреалі), що підтримується Ассоціацією Православного духовенства Квебеку.

Чек на 750 доларів, які були зібрані колядниками ТоваристваПісля виступів Микола Марунич вручив нашим гостям чек на 750 доларів, які були зібрані колядниками Товариства. Вже другий рік завдяки ініціативі Оксани Герич і підтримці молоді у Монреалі відроджений вертеп, який відвідує українські оселі протягом Різдвяних Свят. Минулого року колядники передали 750 доларів у Канадський Фонд Дітям Чорнобиля, а цього року Управою Товариства було вирішено допомогти монреальській радіопрограмі.

Велике спасибі нашим колядникам: Андрію і Юлі Маруничам, Марті Сидор, Зоряні Мельничук, Миколі Нікіфорову, Юлі і Сергію Каспіровичам, Маркіяну Корецькому, Роману Сильвестр, Павлу Шовгенюку та Валері Соважо (Valerie Sauvageau). Разом з тим подякуємо тим, хто колядували минулого року, але з різних причин не змогли прийти цього року: Оксані Герич, Анеті і Костянтину Шелест, Сергію Джулі та Владиславі і Олексію Поклетарам. 

Всі разом Після співів можна й перекусити Від наших колядників Подяка ГоловиТовариства

У цей вечір від імені всього Товариства Микола Марунич подякував також тим, хто готував культурно-мистецьку програму на нашому Новорічному вечорі, який відбувся 31-го грудня 2001 року: Оксані Герич, Лесі Бобик, Марті Сидор, Тарасу Гаврилюку, Євгену Лакінському і нашому найліпшому у Монреалі дискжокею Андрію Маруничу. Шкода, що не всі були присутні цього вечора, але ми знаємо, що вони з нами і надіємся незабаром зустрітися знову.