• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Новорічний вечір 2001
НОВОРІЧНИЙ ВЕЧІР
31 грудня 2001 року

По найскромнішим підрахункам було не менше як 200 присутніх.Зал Українського Національного Об'єднання давно вже не бачив стільки гостей, скільки їх прийшло цього вечора. По найскромнішим підрахункам було не менше як 200 присутніх. По правді кажучи, ми не сподівалися, що наш скромний вечір буде настільки успішним. Щоб розмістити усіх бажаючих, довелось навіть поставити додаткові столи у бібліотеці. Терміново докупили скатертини і свічки, знесли у зал всі стільці з приміщення "ЗУСТРІЧі".

Наталя Шульга і Оксана Герич. Останні приготування.Урочисто відкрити вечір, як планувалося, ми не змогли. Люди почали приходити задовго до 9-ї і продовжували приходити до 11-ї години вечора. Потрібен був час, щоб порозставляти на столах начиння і страви. (На наш, наприклад, стіл ми змогли поставити тільки половину із принесеного). Дехто не замовив попередньо стола, а сидіти хотів із друзями.На наш стіл ми

    змогли поставити тільки половину із принесеного Трапився навіть випадок, що прийшло подружжя з трьома дітьми, про яких ми не знали (оскільки дітям до 10-и років вхід був безкоштовний) і Наталя Шульга віддала їм свій столик при дверях, за яким вона перевіряла квитки. Наталя відповідала за резервування столів і розміщення людей і з цією величезною роботою вона впоралась, як ніхто інший. Всі гості були розсаджені так, як вони того бажали (звісно, у міру можливостей). Лишається тільки подякувати усім тим, хто купив квитки і зарезервував столик зазделегідь, як і було вказано в оголошеннях, не зважаючи ні на кінець сесії, ні на нельотну погоду, ні на грім і блискавицю.

Оксана Герич і Тарас ГаврилюкВелику розважальну програму підготувала Оксана Герич. У програмі були Дід Мороз, Снігуронька, коломийки і навіть Баба-Яга. Програма розпочалася урочистим привітанням. Ведучі (Оксана Герич і Тарас Гаврилюк) побажали щастя, здоров`я і успіхів у Новому 2002 усім присутнім. Після цього в залі з`явилася Баба-Яга, яка прибула з лісів далекої Альберти. І якраз в ту мить, коли Баба-Яга виголошувала чарівне заклинання:

Гості зліва Чари-бари, кози з бару
На забаву поспішали,
В нашім лісі дуб вались,
Ти, ялинко, засвітись!
Відьма Гості справа


... ялинка засвітилась! На жаль, заклинання мало хто почувНа жаль, заклинання мало хто почув, бо якраз перед тим у нас перегоріли запобіжники на динаміках. Під час репетиції мікрофони поводили себе пристойно, але на Новорічний вечір вони категорично відмовились працювати і при найменшому збільшенні потужності на підсилювачеві палили запобіжники. Після того, як у нас не лишилось запасних запобіжників, ми були змушені, незважаючи на спротив тих, хто цю програму готував, обірвати нашу розважальну програму і розпочати танці.

І ТАНЦІ РОЗПОЧАЛИСЬ !

Танцюють всі!

Танцюють всі!

Танцюють майже всі! Ще не вмерла Україна!

Танцювали усі. Чудові танцювальні мелодії підібрав Андрій Марунич. Як не дивно, ніхто не жалкував за розважальною програмою. Це була чудово: потанцювати з друзями біля новорічної красуні-ялинки, втомившись від танцю, погомоніти за чаркою. Люди не хотіли розходитися, і танці продовжувались цілу ніч, а скатертини із столів почали збирати тільки о 8-ій ранку.

Наталя Шульга - 'Щоб наша лотерея була успішною!'

Леся і Марта

Дід Мороз і СНІГУРОНЬКА! Євген Лакінський

Було зроблено тільки три коротких перерви: для зустрічі Нового Року, для оголошення результатів лотереї і виступу Діда Мороза і Снігуроньки. Новий Рік розпочався для усіх, хто був в залі, під звуки Гімну України у виконанні Олександра Пономарьова. Цього року у нас було дуже багато призів (дякуємо нашим спонсорам, які перераховані унизу сторінки), в тому числі відеомагнітофон, автобусна подорож до Нью-Йорку і назад, комплект кришталевих келихів, колекційний комлект австралійських вин, взуття, грошові сертифікати тощо.

Миколі Маруничу не страшні штормиПри нагоді подякуємо Миколі Маруничу, його дружині Людмилі і синові Андрію за все зроблене, щоб цей вечір відбувся. Пошуки спонсорів, винайм залу, ялинка,  дозвіл на споживанню алкоголю і багато інших справ лягли на його плечі. Як капітан корабля у штормову погоду (дивіться фотографію справа), Голова Товариства "ЗУСТРІЧ" завжди знаходився на капітанському містку, щоб вчасно прийти на поміч чи миттєво вирішити несподівану проблему. І, як справжній капітан, він залишив Новорічний вечір останнім.


ДЯКУЄМ УСІМ, ХТО ПРИЙШОВ ДО НАС! З НОВИМ РОКОМ!

Новорічний вечір готували :

Микола  Марунич, Люда Марунич, Оксана Герич, Тарас Гаврилюк, Наталя Шульга, Олександр Шульга, Ірина Митрофанова, Марія-Марта Сидор (Відьма),
Леся Бобик (Дід Мороз), Снігуронька (Євген Лакінський), Марта Білик та інші (включаючи вебмайстра)

Музика:
Андрій Марунич

Дякуємо нашим спонсорам:
• Компанії "RALLY" (власник Ігор Блищак, менеджер Ігор Крутиголова)
• Нотарам Петру Хомі і Мирославу Рацькому
• Взуттєвій компанії "ALDO"
• Посилковій фірмі "Поміч" (власник Роман Бобик)
• Посилковій фірмі "МІСТ" (представник Василь Грошко)
Родинному підприємству "Житинський" (представник Анджела Житинська-Красевич)
• Магазину "RONA", що на вулиці Beaubien (власник Andre Blean)
• Компанії "Євшан" (представник Богдан Тимець)
• Фабриці м'ясних виробів "Europe" на вулиці Beaubien (президент Йозеф Збійовський)
• Пекарні "Роземонт"
• Чеським Авіалініям CSA Czech Airlines (представник Miroslav Kozich)
• Туристичній агенції "BELMAR INTER TOUR" (представник Ірина Бобик)
Societe des alcools du Quebec (представник Michel Imbeault)
• Кав'ярні "Dunkin' Donuts", що на вулиці Beaubien
а також
Українській народній касі (керуючий п. Ярослав Чолій)
• Українській національній кредитовій спілці (керуючий п. Зенон Доманчук)
за їх сприяння у розповсюдженні квитків.