Дефіле Санта Клауса

Ви думаєте – Пер Ноєль, він же Санта Клаус, він же…(втім,як звуть цього казкового чарівника, якого люблять не тількі діти, але і дорослі, залежить від місцевості, де ви живете) приходить напередодні свята? Помиляєтесь!У нього стількі важливих справ у місті: перевірити як прикрашені будинки,завести до базарів святкові ялинки,запакувати подарунки, тощо!Тому у місті він з”являється заздалегідь.І ми маємо шанс побачити його повернення.

У субботу, 22 листопада 2014 року, об 11 годині почнеться парад Пєра Ноєля. Він стартує на розі вулиці Сан-Катрин и дю Форт і заврешиться приблизно о 13.30 на площі вистав/Сєнт-Урбєн

( Le départ aura lieu à 11 h, à l’angle des rues Sainte-Catherine, entre les rues Du Fort et Saint-Urbain.
– Le défilé empruntera la rue Sainte-Catherine jusqu’à la place du Quartier des spectacles, angle de la rue Saint-Urbain, où l’arrivée du premier char se fera vers 13 h 30.)

Починаючи з 1925 року, традіційне 64-є дефіле казкових персонажів створить вам святковий настрій і надасть сигнал до підготовки до веселих свят.

http://www.destinationcentreville.com/fr/defile-du-pere-noel
Завітайте! І може саме цього року на вас чекатимє не тількі Санта Клаус,але і справжнісеньке диво, яке змінить ваше життя.

 

А незабаром ми будемо мати новини і від самого Святого Миколая.тож слідкуйте за нашою сторінкою!

Обговороння

 

 

Posted in Цікавий Квебек.