• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » Подорож до Оттави 31-го березня 2002 року
Подорож до Оттави 31-го березня 2002 року
на вибори народних депутатів України
і на екскурсію по Оттаві і музеях.

31-го березня цього року Українське Товариство допомоги іммігрантам "ЗУСТРІЧ" організувало подорож у Оттаву на вибори народних депутатів України, а також на екскурсію по Оттаві і відвідини Канадського музею науки і технології і Канадського музею авіації. З технiчних причин на вказану годину автобус не приїхав, постало питання як бути далi - вибачитися перед людьми або шукати iнший транспорт. Управа дякує Мартi Сидор за активну допомогу у вирiшеннi наших проблем.

Поїздка вiдбулася завдяки зусиллям i винахiдливостi Оксани Герич. В той час, як ми вирiшували проблему з автобусом, Стас Настенко потурбувався про те, щоб людей пригостили кавою в нижнiй залi церкви Св.Софiї та активно агiтував всiх залишитись. До речi, вiн привiв 14 товаришів - болгар, румунів, китайців, що вирушили з нами в Оттаву. Дуже дякуємо всiм, хто незважаючи на довге чекання все-таки залишився з нами.

Ми вiдвiдали, як i планували, два музеї, про якi зазделегiдь потурбувалася i оформила заявки Оксана Шевченко. Надіємся, що всiм сподобалось, шкода, що на музей Авiацii залишилось обмаль часу. Потiм вирушили до Парламенту i вже на кiнець нашої подорожi прибули на голосування. Водiй люб'язно погодився не звертати увагу на годинник, тож повернулися ми до Монреалю вже близько 10-ї вечора.

До нас приєдналися нові члени: Валерій і Тетяна Генсицькі, що приїхали з далекого міста Шікутімі у провінції Квебек (400 кілометрів від Монреалю) для подорожі і знайомства. Вітаємо!


Голова Товариства Наталя Шульга
Світлини Стаса Настенко.