• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » ПОДІЇ » ПОДОРОЖ ДО ОТТАВИ
ПОДОРОЖ ДО ОТТАВИ
30 жовтня 1999 року
   

    30 жовтня на Україні відбувалися вибори Президента. «Зустріч» отримала чудову нагоду зібрати всіх тих, кому небайдужа доля України і організувати  поїздку до Оттави, щоб прийняти участь у голосуванні у консульстві України. Був замовлений автобус і ледве вистачило місць для всіх бажаючих.
    Ми зупинились біля посольства України. Консульство знаходиться недалеко і нас там зустріли дуже гостинно. Кожен, хто мав на те право, віддав свій голос за свого кандидата. Що цікаво, опитування проведене вебсайтом «BRAMA» в Інтернеті напередодні президентських виборів виявило, що 35,86 % опитуваних віддавали перевагу Євгену Марчуку, а Леонід Кучма назбирав всього 17,59 % симпатій. Третім у списку був Геннадій Вдовенко з 12,76 % голосів. Ситуація змінилася під час другого туру виборів.

    Після голосування другий секретар посольства Тарас Малишевський провів нас до автобусу. Лишалося досить часу, щоб відвідати українські церкви у Оттаві - Собор Успення Пресвятої Богородиці і Собор Святого Івана Хрестителя, де нас теж дуже тепло і гостинно привітали.
    Після цього ми відвідали Канадський музей цивілізацій, де в числі інших цікавих експозицій побачили справжню українську церкву, привезену до Оттави з Саскачевану. В жовтні місяці в музеї відкрилась нова експозиція "Історія робітничого руху", де є цікаві сторінки, посвячені українцям. Звичайно ж, неможливо відвідати Оттаву, не побачивши Парламент. Також ми зробили невеликий гак, щоб побачити резиденцію Прем'єр-міністра.

Після голосування

«ЗУСТРІЧ» щиро дякує
Превелебному отцю Ігору Куташу, пану Василю Чарнецькому і нашому перекладачеві Віктору
за допомогу у здійсненні цієї надзвичайно цікавої подорожі