• Ви знаходитесь : » ЗУСТРІЧ » Новини » Весна 2005

Весна 2005

<<< | Березень 2005 | Квітень 2005 | Травень 2005 | >>>
ДогориБерезень 2005
23-03-2005
:. Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ»
 
Звітно-виборні збори Товариства «ЗУСТРІЧ» відбулися в суботу 19 березня в домівці Товариства в Українському Національному Об'єднанні у Монреалі. Новим Головою Товариства обраний Павло Шовгенюк. У минулому році Товариство приклало багато зусиль для організації участі українських громадян Квебеку у президентських виборах та демонстраціях протесту в Монреалі та Оттаві. Також Товариством було передано 500 доларів на потреби Майдану. Цьогорічні збори зібрали найменшу кількість присутніх за весь час існування «ЗУСТРІЧі». Як повідомили організатори подорожей на вибори Микола та Людмила Марунич, кожен з більше як 80 виборців, що їздили в Оттаву, були повідомлені і запрошені на зустріч. Проте на збори в суботу прийшло всього п'ятеро нових людей.
ДогориКвітень 2005 року
17-04-2005
:. Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
 
Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ» Розмальовування писанок у Товаристві «ЗУСТРІЧ»
Традиційне розмальовування писанок відбулося цієї суботи у домівці Українського Товариства допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ». Вже п'ятий рік Товариство безкоштовно запрошує перед Великоднем до своєї домівки в приміщенні Українського Національного Об'єднання усіх бажаючих випробувати свої художні здібності. Процес розпису є досить копіткою роботою, оскільки малюнок наносять вручну розтопленим воском за допомогою спеціального інструменту, так званої кістки. Тим, хто прийшов на розмальовування у перший раз, організатор розмальовування Наталя Шульга дала детальні і наочні пояснення техніки писанкарства. Приємно відзначити, що старовинне українське мистецтво зацікавило і багатьох франкомовних квебекців.
ДогориТравень 2005 року
11-05-2005
:. Нова програма Міністерства іміграції для підтримки імігрантів
 
Міністр іміграції і культурних спільнот Квебеку Ліз Теріо (Lise Thériault) оголосила про впровадження нової програми PRIIME - (Programme d'aide à l'intégration des immigrants et des minorités visibles en emploi) з щорічним бюджетом у 5,3 мільйони доларів. Метою програми є підтримка нових імігрантів і осіб, що представляють культурні меншини, у набутті канадського досвіду праці. Суть програми полягає в тому, що малі і середні підприємства, які найматимуть нових імігрантів, отримуватимуть від уряду гроші. Передбачається, що з цього зможуть скористатися щорічно від 325 до 675 осіб.
http://www.micc.gouv.qc.ca За матеріалами Міністерства іміграції Квебеку
23-05-2005
:. Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів
 
Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів
Подорож до Оттави на Канадський фестиваль тюльпанів, організована в неділю 22 травня Українським Товариством допомоги іммігрантам «ЗУСТРІЧ», зібрала рекордну кількість бажаючих. Дев'яносто чотири особи — два повних автобуси, вирушили ранком від церкви Успіння Божої Матері до Оттави. Оскільки Управою Товариства було вирішено задовільнити бажання всіх учасників подорожі, не обійшлося без накладок. Зокрема, автобуси виїхали в Оттаву з великим запізненням, зупинку на півдорозі було зроблено у невідповідному місці, кілька раз змінювалась програма подорожі, внаслідок чого замість запланованих на початку відвідин Канадського музею війни прийшлось їхати до Музею цивілізацій. Не вдалося навіть зробити традиційну загальну фотографію перед Парламентом. Проте слід віддати належне членам Управи — Аллі Головатчик, Олені Кулішовій, Олені Савченко та Голові Товариства Павлу Шовгенюку, які протягом цілого тижня обдзвонювали людей, готуючи поїздку. Залишається побажати Управі, враховуючи набутий досвід, успіхів у організації наступної запланованої подорожі, цим разом до столиці провінції міста Квебек. І велике спасибі за цікаву екскурсію і виявлене терпіння Михайлові Риндзаку і Богдану Малині, представникам Української Суспільної служби в Оттаві, які були нашими добровільними гідами по столиці Канади.
 
Догори
<<< Зима 2004 - 2005 Літо 2005 >>>